Ukupan broj bodova i predlog ocene nakon popravnog testa i usmenog ispita iz Perspektive

Poštovani studenti,

U prilogu se nalazi ukupan broj bodova i predlog ocene nakon popravnog testa i usmenog ispita iz Perspektive.

Perspektiva 2022-2023 Ukupan broj bodova i predlog ocene nakon popravnog testa

Studenti koji nisu zadovoljni bodovima (a imaju više od 51 boda) mogu da ponište bodove sa testova do 8. 2. 2023.  u 9.00č slanjem zahteva za poništavanje predmetnom asistentu. U suprotnom će predložena ocena biti poslata studentskoj službi i naknadno poništavanje ocene neće biti moguće. Poništena ocena ne može naknadno biti priznata. Poništavanje podrazumeva poništavanje svih bodova sa testova. Bodovi iz predispitnih obaveza ostaju nepromenjeni.

Ako student poništi ocenu sa testova ili ima manje od 51 boda, bodovi dobijeni na testovima (ispitni bodovi) se mogu popraviti polaganjem pismenog ispita u bilo kom ispitnom roku. Na ispitu se rešava jedan zadatak koji obuhvata celokupno gradivo. Parcijalno polaganje testova nakon januarskog roka nije moguće.