Nacrtna geometrija 2

Rezultati pismenog dela ispita odrzanog 13.07.2014.

Rezultati ispita iz Nacrtne geometrije 2
održanog 13. jula 2014.
Pozivaju se na završni deo ispita:
Br. indeksa Prezime Ime Br. bodova Predlog ocene
AU 103/12 Marković Lazar uslovno
A1615 Šolević Tatjana uslovno
AU 20/13 Marjanović Ana 100 10
AU 25/13 Zelenović Danica uslovno
AU 27/13 Panić Jelena 65 7
AU 28/13 Gavrilov Jelena 55 6
AU 31/13 Petrović Jelena 55 6
AU 33/13 Ličina Jelena uslovno
AU 34/13 Hriešik Ana 55 6
AU 43/13 Grbić Marta 76 8
AU 44/13 Basić Đurđina uslovno
AU 46/13 Kisin Isidora 65 7
AU 57/13 Arsenijević Marija 67 7
AU 58/13 Pejić Radman uslovno
AU 61/13 Stefanović Violeta uslovno
AU 84/13 Kosorić Sanja uslovno
AU 87/13 Bošković Nataša uslovno
AU 101/13 Živančev Stefan 61 6
AU 115/13 Grbić Marijana uslovno
Nisu položili:
AU 26/12 Soldat Aleksandra 45
AU 10/13 Letić Aleksandra 45
AU 16/13 Stevanović Ljubica 45
A1897 Puškar Jelena 45
AU 21/13 Balaž Michaela 44
AU 36/13 Motorov Jelena 44
AU 6/13 Rankov Teodora 41
AU 66/13 Miljković Olivera 40
AU 91/12 Čović Ines 39
AU 19/12 Živković Anica 38
AU 41/13 Marković Olivera 37
AU 97/13 Omoran Kristina 37
AU 107/13 Spasić Katarina 36
AU 38/11 Blagojević Jelena 35
AU 65/12 Krstić Anđela 34
AU 40/13 Vorkapić Ena 34
au 54/13 Veselinović Dragana 34
AU 56/13 Jović Nikola 34
AU 122/13 Rašković Stefan 33
AU 5/13 Dronić Jelena 33
AU 23/13 Mišković Marina 33
AU 53/12 Simić Danica 32
AU 70/13 Kostov Jana 31
AU 77/13 Stojsavljević Dušan 30
AU 99/13 Milošević Dragana 30
AU 114/12 Sekulić Nikola 26
AU 100/12 Lakić Jelenko 24
AU 64/13 Rakić Slađana 24
AU 81/13 Knežević Milica 24
AU 119/13 Ilić Boško 23
AU 22/12 Trupl Nataša 17
A1719 Đokić Stefan 15
AU 62/13 Nister Danijel 11
AU 95/13 Janković Milica 11
A1771 Savanović Dalibor 7
AU 3/13 Stanković Nina 6
AU 71/13 Mikić Valentina 2
AU 41/12 Stefanović Zora 0
* Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.
Završni deo ispita održaće se u utorak, 15. jula, u 17.30 u AH4.
Poneti indeks, pribor za crtanje i elborat.