Rezultati na projektu i ukupni rezultati na predmetu Perspektiva

Poštovani studenti,

U prilogu se nalaze rezultati sa semestralnog projekta:

Perspektiva 2023-2024 Rezultati vrednovanja projekta

U narednom prilogu se nalaze ukupni rezultati na predmetu, kao i predložene ocene.

Perspektiva 2023-2024 Ukupni rezultati i predlog ocene

Studenti koji su zadovoljni predloženom ocenom pozivaju se na upis ocene (obavezno prijaviti ispit).

Studenti koji nisu zadovoljni ukupnim brojem bodova mogu u januarskom ispitnom roku:

1. a) da rade popravni test (obavezno prijaviti ispit i prijaviti se na link

ILI

1. b) da polažu usmeni ispit (obavezno prijaviti ispit i prijaviti se na link. Pravo da polažu usmeni ispit imaju studenti koji su osvojili najmanje 46 bodova Ukupni broj bodova može se na usmenom ispitu popraviti najviše do prve više ocene. Na usmeni ispit poneti indeks, praktikum, zbirku i pribor za crtanje.

Prijavljivanje za popravni test i usmeni je moguće do 28. januara 2023 u 23.59.

Vreme upisa ocena u indeks i usmenog ispita biće naknadno objavljeno, pratite obaveštenja na MS Teamsu i na sajtu.

Nakon januarskog ispitnog roka studenti koji nisu zadovoljni bodovima (a imaju više od 51 boda) mogu da ponište bodove sa testova najviše 24h nakon obajaljivanja rezultata popravnog testa slanjem zahteva za poništavanje predmetnom asistentu. U suprotnom će predložena ocena biti poslata studentskoj službi i naknadno poništavanje ocene neće biti moguće. Poništena ocena ne može naknadno biti priznata. Poništavanje podrazumeva poništavanje svih bodova sa testova. Bodovi iz predispitnih obaveza ostaju nepromenjeni.

Ako student poništi ocenu sa testova ili ima manje od 51 boda, bodovi dobijeni na testovima (ispitni bodovi) se mogu popraviti polaganjem pismenog ispita u bilo kom ispitnom roku. Na ispitu se rešava jedan zadatak koji obuhvata celokupno gradivo. Parcijalno polaganje testova nakon januarskog roka nije moguće.

Nedoumice je moguće rešiti isključivo u vreme sledećih konsultacija: petak, 26. januar, u 12.00, u kabinetu 905.