Urbanističko projektovanje 1

184

Termini ispita

UP1 10.10h

AU 104/2014 Tešan Stefan

AU 23/2016 Sabo Andrea

AU 15/2017 Đokić Cvija

AU 41/2017 Paunić Aleksa

AU 47/2017 Šarić Elizabeta

AU 71/2017 Jurišin Vuk

AU 74/2017 Milutinović Nikola

AU 100/2017 Petrović Teodora

AU 103/2017 Milojević Aleksa

AU 110/2017 Turu Marijana

UP2

11.00h

AU 104/2014 Tešan Stefan

AU 5/2017 Šakanović Tabita

AU 8/2017 Inđić Božidar

AU 10/2017 Pilipović Anja

AU 12/2017 Anđelković Jovana

AU 16/2017 Mihajlović Tamara

AU 17/2017 Bobinac Andrea

AU 21/2017 Šlegl Sandra

AU 23/2017 Savković Gordana

AU 25/2017 Berat Jovana

AU 26/2017 Đokić Nataša

AU 31/2017 Bjelica Katarina

AU 33/2017 Petrović Marija

AU 40/2017 Kocić Sara

AU 43/2017 Radosavljević Luka

12:00h

AU 45/2017 Gluščević Aleksandra

AU 50/2017 Milić Maša

AU 58/2017 Vujović Dimitrije

AU 61/2017 Babić Luka

AU 64/2017 Šicar Tamara

AU 66/2017 Milisavac Emilija

AU 79/2017 Durutović Maja

AU 84/2017 Kuzmanović Slobodanka

AU 86/2017 Joković Miloš

AU 89/2017 Racić Nataša

AU 97/2017 Lučić Ana

AU 98/2017 Rokvić Marija

AU 104/2017 Nikolić Miona

AU 114/2017 Ćuskić Katarina

AU 116/2017 Ilić Ognjen

AU 117/2017 Kovačević Stefan

AU 120/2017 Popović Vito

Ispravak ocena

AU 22/2017 Mutabdžija Anja 9-
AU 72/2017 Vulović Nikola 10
AU 74/2017 Milutinović Nikola 9
AU 103/2017 Milojević Aleksa 7
AU 110/2017 Turu Marijana 6
AU 119/2017 Šakota Aleksa 9

Termin ispita-raspored polaganja

Obaveštavamo vas da će ispit zakazan za 13.02. biti održan u kabinetu 506 sa početkom u 16h.
Raspored polaganja:
16:00
AU 111/2014 Vasić Jovana Vanja
2 AU 109/2015 Sančanin Vesna
3 AU 2/2016 Šutović Anastasija
4 AU 13/2016 Pašić Ina
5 AU 23/2016 Sabo Andrea
6 AU 44/2016 Božić Borjana
7 AU 47/2016 Nikolić Dragana
8 AU 2/2017 Stamenić Đorđe
9 AU 4/2017 Mihić Zorana
10 AU 7/2017 Maletić Jelena
11 AU 9/2017 Milovanović Milica
12 AU 11/2017 Teofanovska Tamara
13 AU 12/2017 Anđelković Jovana
14 AU 13/2017 Tomić Sara
15 AU 15/2017 Đokić Cvija
16 AU 17/2017 Bobinac Andrea
17 AU 18/2017 Mirković Kristina
18 AU 19/2017 Mitrović Petar
19 AU 20/2017 Grujičić Strahinja
20 AU 21/2017 Šlegl Sandra
21 AU 22/2017 Mutabdžija Anja
22 AU 23/2017 Savković Gordana
23 AU 25/2017 Berat Jovana
24 AU 26/2017 Đokić Nataša
25 AU 28/2017 Glišić Dunja

17:00
26 AU 30/2017 Tubić Tanja
27 AU 34/2017 Bašić Palković Dunja
28 AU 35/2017 Mijatović Tijana
29 AU 38/2017 Grubač Milica
30 AU 39/2017 Dobrić Dejana
31 AU 41/2017 Paunić Aleksa
32 AU 44/2017 Buljovčić Marian
33 AU 46/2017 Vignjević Svetlana
34 AU 47/2017 Šarić Elizabeta
35 AU 50/2017 Milić Maša
36 AU 54/2017 Aćimović Stevan
37 AU 55/2017 Knežević Isidora
38 AU 56/2017 Tomić Marija
39 AU 57/2017 Todorović Violeta
40 AU 58/2017 Vujović Dimitrije
41 AU 59/2017 Šarenac Teodora
42 AU 63/2017 Prokin Mila
43 AU 64/2017 Šicar Tamara
44 AU 67/2017 Majstorović Petar
45 AU 70/2017 Pavlović Ilija
46 AU 71/2017 Jurišin Vuk
47 AU 72/2017 Vulović Nikola
48 AU 75/2017 Blažina Ana
49 AU 76/2017 Milovanović Nataša
50 AU 78/2017 Ećimović Miloš

18:00
AU 79/2017 Durutović Maja
52 AU 80/2017 Bunjac Sofija
53 AU 82/2017 Martinović Ivana
54 AU 84/2017 Kuzmanović Slobodanka
55 AU 89/2017 Racić Nataša
56 AU 93/2017 Škorućak Andrej
57 AU 95/2017 Tadić Teodora
58 AU 101/2017 Vasić Nikolina
59 AU 104/2017 Nikolić Miona
60 AU 105/2017 Matković Marko
61 AU 108/2017 Otto Jovana
62 AU 111/2017 Popović Vanja
63 AU 119/2017 Šakota Aleksa
64 AU 121/2018 Marjanović Anđela

Mole se svi studendti da dođu najmanje 15 minuta pre svog termina.

Raspored polaganja

Januarski ispitni rok
Mole se studenti da dođu 15 minuta pre navedenog termina.
10:00 h
1 AU 111/2014 Vasić Jovana Vanja
2 AU 109/2015 Sančanin Vesna
3 AU 2/2016 Šutović Anastasija
4 AU 23/2016 Sabo Andrea
5 AU 83/2016 Cikota Pavle
6 AU 104/2016 Vesović Ivana
7 AU 1/2017 Stefanović Milica
8 AU 2/2017 Stamenić Đorđe
9 AU 5/2017 Šakanović Tabita
10 AU 6/2017 Selaković Dragana
11 AU 8/2017 Inđić Božidar
12 AU 9/2017 Milovanović Milica
13 AU 10/2017 Pilipović Anja
14 AU 14/2017 Veselinovski Teodora
15 AU 16/2017 Mihajlović Tamara

11:00 h
16 AU 17/2017 Bobinac Andrea
17 AU 24/2017 Siročić Kristina
18 AU 25/2017 Berat Jovana
19 AU 26/2017 Đokić Nataša
20 AU 27/2017 Dišić Milica
21 AU 28/2017 Glišić Dunja
22 AU 29/2017 Gvoić Milana
23 AU 31/2017 Bjelica Katarina
24 AU 33/2017 Petrović Marija
25 AU 35/2017 Mijatović Tijana
26 AU 36/2017 Ćetković Vojislav
27 AU 40/2017 Kocić Sara
28 AU 43/2017 Radosavljević Luka
29 AU 45/2017 Gluščević Aleksandra
30 AU 46/2017 Vignjević Svetlana

12:00 h
31 AU 47/2017 Šarić Elizabeta
32 AU 49/2017 Gluvić Irina
33 AU 52/2017 Serdar Mladen
34 AU 55/2017 Knežević Isidora
35 AU 58/2017 Vujović Dimitrije
36 AU 60/2017 Majkić Nemanja
37 AU 61/2017 Babić Luka
38 AU 62/2017 Savić Jovana
39 AU 66/2017 Milisavac Emilija
40 AU 69/2017 Grmaš Milica
41 AU 72/2017 Vulović Nikola
42 AU 73/2017 Čeliković Dejan
43 AU 74/2017 Milutinović Nikola
44 AU 75/2017 Blažina Ana
45 AU 77/2017 Bogunović Dušan

13:00 h
46 AU 78/2017 Ećimović Miloš
47 AU 80/2017 Bunjac Sofija
48 AU 85/2017 Perić Stefan
49 AU 86/2017 Joković Miloš
50 AU 87/2017 Kujović Anja
51 AU 88/2017 Đilas Milan
52 AU 91/2017 Varagić Jovan
53 AU 97/2017 Lučić Ana
54 AU 98/2017 Rokvić Marija
55 AU 102/2017 Neđić Aleksandar
56 AU 104/2017 Nikolić Miona
57 AU 112/2017 Vojnić Aleksandra
58 AU 113/2017 Guslov Avram
59 AU 114/2017 Ćuskić Katarina
60 AU 115/2017 Radović Milojko
61 AU 116/2017 Ilić Ognjen
62 AU 117/2017 Kovačević Stefan
63 AU 120/2017 Popović Vito
64 AU 123/2017 Gnjatović Njegoš
65 AU 122/2018 Bogavac Dejan

Ocene

U prilogu se nalaze ocene iz drugog rada. Potpisi će biti u četvrtak 30.1.u kabinetu. Konačna tabela sa bodovima i tačna satnica potpisivanja će biti naknadno objavljena.

Dodaci

  1. Ocene drugi zadatak
    undefined

Obaveštenje

Obaveštavamo studente da se predaja radova pomera. Novi datum predaje radova je četvrtak 23.01. u 12.00h, u kabinetu.

ispiti UP 1 i UP 2

Ispiti u decembarskom roku održaće se u utorak u 14.30 časova u kabinetu 506.

Kolokvijalna vežba

Prezentacija koncepta:
Potrebno je napraviti analizu postojećeg stanja i predlog koncepta novog rešenja unutarblokovskog prostora koji je zadat.
Datum : 24.12.2019.

KONSULTACIJE

Konsultacije iz Urbanističkog projektovanja 3 (1,2,7,8 grupa) i Urbanističkog projektovanja 1 (7,8 grupa), održaće se sutra u 11:30h u kabinetu 509A.

Terminski plan za novi zadatak

Terminski plan, dopunjen rasporedom za novi zadatak.

Dodaci

  1. UP1 19_20 terminski_plan
    undefined