Savremena arhitektura 1

20

Prezentacija rezultata istraživanja

Drage kolege,

U utorak, 6.11.2018.godine održaće se prezentacija istraživanja. Pre termina časa potrebno je uraditi sledeće:

- popuniti formu za svaki pojedinačni objekat: https://goo.gl/forms/mX30W8ZY1JNE8R6F3
- spakovati pripremljeni materijal i uploadovati preko iste forme
- pripremiti predstavljanje materijala/objekata u trajanju od 2-3 min (ppt, pdf, jpg) i doneti na čas.

 

Rezultati ispita

Drage kolege,

Na pismenom delu ispita, održanom 20.10.2018.godine, niko od studenata se nije kvalifikovao za usmeni deo ispita.

Rezultati ispita i termin usmenog

Na usmeni ispit iz predmeta, koji će se održati u sredu, 10.10.2018, u 12h, u u kabinetu 506, pozivaju se sledeći studenti:

Cvetić Jovana

Stojsavljević Dušan

Majstorović Marijana

Marić Smiljana

Bajić Ljiljana

Todić Zorica

Prijavljivanje za istraživanje

Dragi studenti,

Na sledećem linku se možete prijaviti za istraživački projekat iz predmeta:

https://goo.gl/forms/IPp5IEWnUl3RRIZr1

Podela zadataka i prijavljivanje timova biće održano u petak, u terminu predavanja.

Rezultati ispita i termin usmenog

Nakon pismenog dela ispita održanog 27.09.2018, na usmeni deo ispita iz predmeta, koji će se održati 1.10.2018, u 12h,  poziva se Tamara Grujić.

Rezultati ispita i termin usmenog

Sledeći studenti pozivaju se na usmeni ispit, koji će se održati u ponedeljak, 1.10.2018, u 12h, u sali 521:

Milica Jovanović
Jelena Blagojević
Jović Nikola
Jovana Vojnov
Teodora Bogdanović
Zora Stefanović
Jelena Todorović
Uroš Dobrić
Nenad Pavlović
Snežana Vujisić

Rezultati ispita i termin usmenog

Na usmeni ispit iz predmeta, koji će se održati u sredu, 19.9.2018., u 11h pozivaju se sledeći studenti:

Slađan Lončar

Bojana Pavlović

Jovana Bratić

Jana Kostov

Andrea Čizmar

Aleksandra Vukotić

Jelena Mirković

Tatjana Prčić

Katarina Pavlić

Studenti koji su test položili u prošlom roku, a moraju da ponove usmeni, treba da dođu istog dana, u 14h.

 

Rezultati ispita i termin usmenog

Spisak studenata koji su položili ispit i pozivaju se na usmeni nalazi se u prilogu.

Molimo studente da dođu prema definisanoj satnici.

 

Dodaci

  1. spisak SEP 1_2018
    undefined

Usmeni ispit

Na usmeni ispit iz predmeta pozivaju se sledeći studenti:

ponedeljak, 9.7.2018, u 12h

Nikola Božić

Ivana Šanjević

Nemanja Jović

Aleksandra Soldat

Teodora Katić

u 13h

Monika Borbaš

Milana Mitrović

Jelenko Lakić

Nina Stanković

Jovana Kužet

Nikola Živanović

 

Usmeni ispit

Sledeći studenti pozivaju se na usmeni ispit, u utorak, 26.juna, u 9h:

Milica Ninković
Teodora Katić
Radiša Pavićević
Stanislava Vučetić
Kristina Milošević
Marko Šarac
Nikolina Blagojević