[SA] Nacrtna geometrija sa perspektivom 1

109

Pregled položenih oblasti

Broj indeksa Prezime Ime T1 % T2 % K %
SA 1/2019 Prodanović Jovana 75 85 50
SA 2/2019 Jonuzović Teodora 80 50
SA 3/2019 Evđenić Vanja 50
SA 4/2019 Bogdanović Nina 100
SA 5/2019 Antin Irena
SA 6/2019 Stojanov Mina
SA 7/2019 Zec Stefan
SA 8/2019 Gbaya Maryam Kristina
SA 9/2019 Mišeljić Ljupko 80
SA 10/2019 Radonić Teodora 60
SA 11/2019 Ranisavljević Miloš
SA 12/2019 Perišić Božana
SA 13/2019 Ćuluman Aleksa 60
SA 14/2019 Alimpić Ognjen
SA 15/2019 Ubiparip Anđela
SA 16/2019 Mijailović Katarina
SA 17/2019 Milićević Žana
SA 18/2019 Škvorc Sara 60
SA 19/2019 Bogdanović Maja
SA 20/2019 Vojnović Tamara
SA 21/2019 Stojšić Ljubica
SA 22/2019 Drvenjak Dragana
SA 23/2019 Francuski Ivana
SA 24/2019 Bunjevac Sanja 100 50

Završni deo ispita

Student koji je oslobođen polaganja pismenog dela ispita i poziva se na završni deo ispita

 

Broj indeksa Prezime Ime
SA 1/2019 Prodanović Jovana

 

Završni deo ispita biće održan u utorak,  21.01.2020, u 10.00 h u učionici AH1b.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Iz kabineta

Rezultati kolovijuma

Broj indeksa Prezime Ime K %
SA 18/2019 Škvorc Sara 60
SA 1/2019 Prodanović Jovana 50
SA 2/2019 Jonuzović Teodora 50
SA 24/2019 Bunjevac Sanja 50
SA 9/2019 Mišeljić Ljupko 20

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Završni deo ispita biće održan u utorak,  21.01.2020, u 10.00 h u učionici AH1b.

 

Други колоквијум

Други колоквијум биће одржан у петак, 17. јануара, у 9.15, у амфитеатру А4.
Право да полажу имају студенти који су се квалификовали на претходним тестовима (≥30%) и одбранили су све вежбе.

На истом месту, у 10.30, професор ће потписивати индексе студентима који су одбранили све вежбе и имају потпис асистента.

На одбрану вежби понети индекс и елаборат.

Rezultati ispita

Na zavrsni deo ispita se poziva

Teodora Gasevic (NGP1)

 

Studenti koji nisu polozili

Natasa Derikonja (NGP2)

Ana Skrbic (NGP1)

 

Zavrsni deo ispita ce biti odrzan u cetvrtak, 26.12. u kabinetu 518 u 12h. Poneti elaborat, pribor za crtanje i indeks.

Iz kabineta

Rezultati prvog popravnog testa i drugog testa

Broj indeksa Prezime Ime T1Pop %
SA 18/2019 Škvorc Sara 30
SA 16/2019 Mijailović Katarina 10
SA 8/2019 Gbaya Maryam Kristina 0
SA 14/2019 Alimpić Ognjen 0
SA 17/2019 Milićević Žana 0
SA 19/2019 Bogdanović Maja 0
SA 20/2019 Vojnović Tamara 0
SA 23/2019 Francuski Ivana 0

 

Broj indeksa Prezime Ime T2 %
SA 1/2019 Prodanović Jovana 85
SA 2/2019 Jonuzović Teodora 10
SA 18/2019 Škvorc Sara 10
SA 3/2019 Evđenić Vanja 0
SA 4/2019 Bogdanović Nina 0
SA 8/2019 Gbaya Maryam Kristina 0
SA 10/2019 Radonić Teodora 0
SA 14/2019 Alimpić Ognjen 0
SA 16/2019 Mijailović Katarina 0
SA 17/2019 Milićević Žana 0
SA 19/2019 Bogdanović Maja 0
SA 20/2019 Vojnović Tamara 0
SA 23/2019 Francuski Ivana 0

 

Radovi se mogu pogledati u toku sledeće nedelje u terminu konsultacija.

Iz kabineta

Колоквијум

Колоквијум ће бити одржан у суботу, 7. децембра.

Распоред седења биће саопштен у 18.00, у учионицама 101 и 102.

Право да полажу имају студенти који су оверили првих шест вежби.

Rezultati prvog testa

Studenti koji su položili:
Broj indeksa Prezime Ime T1 (%)
SA 4/2019 Bogdanović Nina 100
SA 24/2019 Bunjevac Sanja 100
SA 2/2019 Jonuzović Teodora 80
SA 9/2019 Mišeljić Ljupko 80
SA 1/2019 Prodanović Jovana 75
SA 10/2019 Radonić Teodora 60
SA 13/2019 Ćuluman Aleksa 60
SA 3/2019 Evđenić Vanja 50
Studenti koji nisu položili ali su se kvalifikovali za dalje parcijalno polaganje:
SA 7/2019 Zec Stefan 35
Studenti koji nisu položili niti su se kvalifikovali za dalje parcijalno polaganje:
SA 11/2019 Ranisavljević Miloš 10
SA 18/2019 Škvorc Sara 10
SA 23/2019 Francuski Ivana 10
SA 6/2019 Stojanov Mina 0
SA 8/2019 Gbaya Maryam Kristina 0
SA 12/2019 Perišić Božana 0
SA 14/2019 Alimpić Ognjen 0
SA 15/2019 Ubiparip Anđela 0
SA 16/2019 Mijailović Katarina 0
SA 17/2019 Milićević Žana 0
SA 19/2019 Bogdanović Maja 0
SA 20/2019 Vojnović Tamara 0
SA 22/2019 Drvenjak Dragana 0
Radovi se mogu pogledati u toku sledeće nedelje u terminu vežbi.
Iz kabineta

Завршни део испита

Завршни део испита биће одржан у понедељак, 14. октобра, у 12.00, у кабинету 905.

Rezultati pismenog ispita

Studenti koji se pozivaju na završni deo ispita

 

SA 18/2018 Sidovski Mina
SA 23/2018 Kondić Zorana

 

Završni deo ispita biće održan u sredu,  11.09.2019, u 11.30 h u učionici AH4.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Iz kabineta