Osnovne akademske studije

4270

PREDISPITNI REZULTATI STUDENATA

AP1 – ocene semestralnih radova

Obaveštavamo studente da se u prilogu nalaze ocene iz semestralnih projekata.

kolokvijum II

Drugi kolokvijum iz predmeta AIGSV će se održati u UTORAK 21.01.2020. u 10h u AH1a

U 10h je i predaja indeksa za potpis.

GNOIZ 1 _ predavanja u okviru Jean Monnet Module

U utorak 21.1.2020. će se održati dva bloka predavanja u okviru Jean Monnet Modula

1. dr Anica Draganić 11:00-13:00 Preseci evropske kulturne istorije 1 – AH1A

2. dr Dušan Ristić 13:00-15:00  Evropski identiteti i interkulturalna komunikacija – učionica 208

AP1 – preuzimanje elaborata i nastava u sredu, 22. januara

Obaveštavamo studente 3. godine da će preuzimanje elaborata i maketa iz sale AH6 biti organizovano u ponedeljak, 20. januara u 13:00h. Molimo studente da obavezno preuzmu svoje radove u navedenom terminu, kako bismo oslobodili salu za nastavu koja se u njoj odvija u toku dana.

NAPOMENA: makete koje se nalaze na hodniku studenti preuzimaju u petak, 31. januara. 

 

U sredu, 22. januara u terminu vežbanja iz predmeta Arhitektonsko projektovanje 1 biće održan test.

Nakon testa, timovi će raditi na izradi sinteznih plakata za izložbu. Neophodno je da svaki tim pripremi finalne grafičke priloge u elektronskom formatu i ponese najmanje jedan računar.

Takođe, ostatak časa biće posvećen komentarima ocenjenih radova, pa molimo timove da sa sobom donesu i svoj ištampani grafički elaborat.

 

Tim AP1

 

 

Predispitni bodovi

UuAD1_19_20_predispitni

Завршни део испита [предрок]

Студенти који су ослобођени писменог дела испита и позивају се на завршни део испита:

 

бр. индекс презиме име УКУПНИ БРОЈ БОДОВА предложена оцена
1 АУ 1/2019 Лукић Ђорђе 84 9
2 АУ 2/2019 Петровић Лука 97 10
3 АУ 5/2019 Марић Мирјана 97 10
4 АУ 8/2019 Риђешић Андреа 99 10
5 АУ 10/2019 Грујичић Андреја 88 9
6 АУ 11/2019 Марић Ана 64 7
7 АУ 12/2019 Пајић Урош 97 10
8 АУ 14/2019 Дачевић Андријана 92 10
9 АУ 17/2019 Ристић Бошко 78 8
10 АУ 18/2019 Реба Благоје 80 8
11 АУ 20/2019 Тешовић Ксенија 96 10
12 АУ 23/2019 Деспотовски Марта 78 8
13 АУ 29/2019 Самарџић Анђела 90 9
14 АУ 31/2019 Субашић Наталија 82 9
15 АУ 34/2019 Радосављевић Тара 63 7
16 АУ 38/2019 Мисиркић Теодора 100 10
17 АУ 40/2019 Тодоровић Сандра 100 10
18 АУ 42/2019 Бркић Селена 88 9
19 АУ 43/2019 Маџгаљ Елена 81 9
20 АУ 44/2019 Радошевић Ада 81 9
21 АУ 46/2019 Трнавац Лука 64 7
22 АУ 50/2019 Читлучанин Владислава 98 10
23 АУ 51/2019 Цвјетковић Ружица условно
24 АУ 71/2019 Митровић Огњен 97 10
25 АУ 78/2019 Ал Фара Адхам 70 7
26 АУ 89/2019 Лазић Уна 88 9
27 АУ 97/2019 Јањић Милица условно
28 АУ 98/2019 Стјепановић Душан условно

 

* Завршни део испита биће одржан у уторак, 21. јануара, у амфитеатру АХ1б, у 10.00.
* Понети индекс, елаборат и прибор за цртање.

Преглед положених области

О1: елементи (вежбе 1–3)
О2: површи (вежбе 4–6)
О3: равни пресеци (вежбе 7-8)
О4: међусобни пресеци (вежбе 9-10)

Положене области важе до почетка наредне школске године.

 

бр. индекс презиме име О1 О2 О3 О4
1 АУ 1/2019 Лукић Ђорђе 100 100 90
2 АУ 2/2019 Петровић Лука 95 95 100 90
3 АУ 3/2019 Гајдобрански Катарина 100
4 АУ 4/2019 Јовановић Владан 100
5 АУ 5/2019 Марић Мирјана 100 85 100 90
6 АУ 6/2019 Дамјановић Тијана 50
7 АУ 7/2019 Ћопић Ива 100
8 АУ 8/2019 Риђешић Андреа 100 100 100 90
9 АУ 9/2019 Воркапић Јелена 100
10 АУ 10/2019 Грујичић Андреја 100 70 85 80
11 АУ 11/2019 Марић Ана 80 60
12 АУ 12/2019 Пајић Урош 85 90 100 90
13 АУ 13/2019 Ојкић Јована 70
14 АУ 14/2019 Дачевић Андријана 100 95 90 70
15 АУ 15/2019 Јањанин Ања 80
16 АУ 16/2019 Јањанин Петра 100
17 АУ 17/2019 Ристић Бошко 100 50 50 80
18 АУ 18/2019 Реба Благоје 95 80 70
19 АУ 19/2019 Рајковић Милица 85
20 АУ 20/2019 Тешовић Ксенија 100 85 85 90
21 АУ 21/2019 Хилко Емилија 100
22 АУ 22/2019 Јанковић Милица 95
23 АУ 23/2019 Деспотовски Марта 100 75 70
24 АУ 24/2019 Ђоновић Лука
25 АУ 25/2019 Вучуровић Вања 60
26 АУ 26/2019 Требатицки Ана 100
27 АУ 27/2019 Трнић Александра Деа 90
28 АУ 28/2019 Остерман Емилиа 100
29 АУ 29/2019 Самарџић Анђела 100 50 100 100
30 АУ 30/2019 Ђурковић Тина 80
31 АУ 31/2019 Субашић Наталија 100 100 90 70
32 АУ 32/2019 Павловић Ангелина
33 АУ 33/2019 Еторе Инес 100
34 АУ 34/2019 Радосављевић Тара 100 60 60
35 АУ 35/2019 Милић Милена 50
36 АУ 36/2019 Вуковић Вук 50
37 АУ 37/2019 Симић Стефан 100
38 АУ 38/2019 Мисиркић Теодора 100 100 70 90
39 АУ 39/2019 Зељковић Сања 100
40 АУ 40/2019 Тодоровић Сандра 100 100 100 100
41 АУ 41/2019 Босанац Зоран
42 АУ 42/2019 Бркић Селена 90 100 95 70
43 АУ 43/2019 Маџгаљ Елена 100 50 70 70
44 АУ 44/2019 Радошевић Ада 95 70 90
45 АУ 45/2019 Тркуља Катарина
46 АУ 46/2019 Трнавац Лука 100 50
47 АУ 47/2019 Стевановић Магдалена
48 АУ 48/2019 Загорац Милош 100
49 АУ 49/2019 Спасић Гордана
50 АУ 50/2019 Читлучанин Владислава 100 100 95 80
51 АУ 51/2019 Цвјетковић Ружица 100 50 80
52 АУ 52/2019 Јовановић Милица 100
53 АУ 53/2019 Илић Наташа
54 АУ 54/2019 Крстић Дијана
55 АУ 55/2019 Вирц Памела
56 АУ 56/2019 Урбанек Кристина
57 АУ 57/2019 Стојков Маја
58 АУ 58/2019 Максимовић Марија 80
59 АУ 59/2019 Стојановић Тамара 50
60 АУ 60/2019 Кецман Милица
61 АУ 61/2019 Агатуновић Милица 60
62 АУ 62/2019 Јованов Владимир 80
63 АУ 63/2019 Вучковић Сара
64 АУ 64/2019 Ристановић Славко 100
65 АУ 65/2019 Плавшић Исидора 60
66 АУ 66/2019 Николић Лола
67 АУ 67/2019 Јанчић Тамара
68 АУ 68/2019 Лазић Кристијан
69 АУ 69/2019 Омербегић Семина
70 АУ 70/2019 Лазић Предраг 100
71 АУ 71/2019 Митровић Огњен 100 95 100 80
72 АУ 72/2019 Тешић Андреа
73 АУ 73/2019 Вујадиновић Матеја
74 АУ 74/2019 Иконић Ана 100
75 АУ 75/2019 Тривановић Милица
76 АУ 76/2019 Ристановић Вања 100
77 АУ 77/2019 Скакић Лука
78 АУ 78/2019 Ал Фара Адхам 85 90
79 АУ 79/2019 Марковић Анђела 100
80 АУ 80/2019 Икач Марина 100
81 АУ 81/2019 Дамјановић Јелена
82 АУ 82/2019 Леринц Танасић Уна 80
83 АУ 83/2019 Милићевић Филип 100
84 АУ 84/2019 Жјак Ана
85 АУ 85/2019 Кнежевић Данило
86 АУ 86/2019 Анђелић Милена 70
87 АУ 87/2019 Лазић Јован 80
88 АУ 88/2019 Јовановић Тања 70
89 АУ 89/2019 Лазић Уна 100 100 50 70
90 АУ 90/2019 Ковић Ана 60 50
91 АУ 91/2019 Клинко Јелена 100
92 АУ 92/2019 Самарџић Мила
93 АУ 93/2019 Николић Душица
94 АУ 94/2019 Кузмановић Вељко 90
95 АУ 95/2019 Купрешанин Миња
96 АУ 96/2019 Ливринић Лука
97 АУ 97/2019 Јањић Милица 100 100 50
98 АУ 98/2019 Стјепановић Душан 100
99 АУ 99/2019 Стојнић Катарина
100 АУ 100/2019 Попадић Милица 70
101 АУ 101/2019 Кришановић Јована 100
102 АУ 102/2019 Божић Виданка 90
103 АУ 103/2019 Маслић Ђурђина 80
104 АУ 104/2019 Леваи Лазар
105 АУ 105/2019 Маркез Ивана
106 АУ 106/2019 Веселиновић Мина 70
107 АУ 107/2019 Петровић Викторија 100
108 АУ 108/2019 Билић Александра 80
109 АУ 109/2019 Унчанин Нађа 100
110 АУ 110/2019 Вујичић Невена 90
111 АУ 111/2019 Кркљеш Анастасија 100
112 АУ 112/2019 Мирковић Кристина 100 60
113 АУ 113/2019 Јошић Јована
114 АУ 114/2019 Бабић Вера 50
115 АУ 115/2019 Стефановић Сара 100
116 АУ 116/2019 Драшковић Наталија 70
117 АУ 117/2019 Стојановић Андријана 80
118 АУ 118/2019 Стрниша Магдалена
119 АУ 119/2019 Гојковић Стево
120 АУ 120/2019 Цветковић Ивана 100
121 АУ 50/2018 Којић Андреа 100
122 АУ 55/2017 Кнежевић Исидора
123 АУ 68/2017 Сопић-Родић Гордана
124 АУ 72/2017 Вуловић Никола
125 АУ 106/2017 Алемпић Хелена
126 АУ 55/2016 Качавенда Слободан
127 АУ 99/2015 Кесић Соња
128 АУ 114/2015 Китановић Драгана
129 АУ 29/2013 Драгаш Јована 75 85

 

 

 

 

 

Резултати другог колоквијума

ТРЕЋА ОБЛАСТ (равни пресеци):

бр. индекс презиме име бодови [%]
1 АУ 1/2019 Лукић Ђорђе 100
2 АУ 2/2019 Петровић Лука 100
3 АУ 5/2019 Марић Мирјана 100
4 АУ 8/2019 Риђешић Андреа 100
5 АУ 10/2019 Грујичић Андреја 85
6 АУ 11/2019 Марић Ана 60
7 АУ 12/2019 Пајић Урош 100
8 АУ 14/2019 Дачевић Андријана 90
9 АУ 17/2019 Ристић Бошко 50
10 АУ 18/2019 Реба Благоје 70
11 АУ 20/2019 Тешовић Ксенија 85
12 АУ 23/2019 Деспотовски Марта 75
13 АУ 29/2019 Самарџић Анђела 100
14 АУ 31/2019 Субашић Наталија 90
15 АУ 34/2019 Радосављевић Тара 60
16 АУ 37/2019 Симић Стефан 20
17 АУ 38/2019 Мисиркић Теодора 70
18 АУ 40/2019 Тодоровић Сандра 100
19 АУ 42/2019 Бркић Селена 95
20 АУ 43/2019 Маџгаљ Елена 70
21 АУ 44/2019 Радошевић Ада 70
22 АУ 46/2019 Трнавац Лука 40
23 АУ 50/2019 Читлучанин Владислава 95
24 АУ 51/2019 Цвјетковић Ружица 80
25 АУ 71/2019 Митровић Огњен 100
26 АУ 78/2019 Ал Фара Адхам 40
27 АУ 86/2019 Анђелић Милена 0
28 АУ 89/2019 Лазић Уна 50
29 АУ 97/2019 Јањић Милица 50
30 АУ 98/2019 Стјепановић Душан 40
31 АУ 100/2019 Попадић Милица 0
32 АУ 112/2019 Мирковић Кристина 10

 

*********************************************************

*********************************************************

ЧЕТВРТА ОБЛАСТ (међусобни пресеци):

бр. индекс презиме име бодови [%]
1 АУ 1/2019 Лукић Ђорђе 90
2 АУ 2/2019 Петровић Лука 90
3 АУ 5/2019 Марић Мирјана 90
4 АУ 8/2019 Риђешић Андреа 90
5 АУ 10/2019 Грујичић Андреја 80
6 АУ 11/2019 Марић Ана 40
7 АУ 12/2019 Пајић Урош 90
8 АУ 14/2019 Дачевић Андријана 70
9 АУ 17/2019 Ристић Бошко 80
10 АУ 18/2019 Реба Благоје 40
11 АУ 20/2019 Тешовић Ксенија 90
12 АУ 23/2019 Деспотовски Марта 70
13 АУ 29/2019 Самарџић Анђела 100
14 АУ 31/2019 Субашић Наталија 70
15 АУ 34/2019 Радосављевић Тара 60
16 АУ 37/2019 Симић Стефан 0
17 АУ 38/2019 Мисиркић Теодора 90
18 АУ 40/2019 Тодоровић Сандра 100
19 АУ 42/2019 Бркић Селена 70
20 АУ 43/2019 Маџгаљ Елена 70
21 АУ 44/2019 Радошевић Ада 90
22 АУ 46/2019 Трнавац Лука 40
23 АУ 50/2019 Читлучанин Владислава 80
24 АУ 51/2019 Цвјетковић Ружица 10
25 АУ 71/2019 Митровић Огњен 80
26 АУ 78/2019 Ал Фара Адхам 90
27 АУ 86/2019 Анђелић Милена 0
28 АУ 89/2019 Лазић Уна 70
29 АУ 97/2019 Јањић Милица 0
30 АУ 98/2019 Стјепановић Душан 0
31 АУ 100/2019 Попадић Милица 10
32 АУ 112/2019 Мирковић Кристина 20

 

* Радови се могу погледати у време завршног дела испита у предроку.

 

Завршни део испита [предрок]

Студенти који су ослобођени писменог дела испита и позивају се на завршни део испита:

 

бр. индекс презиме име УКУПНИ БРОЈ БОДОВА предложена оцена
1 ГР 8/2019 Туран Даниел 100 10
2 ГР 10/2019 Братић Момчило 85 9
3 ГР 18/2019 Миралем Маја условно
4 ГР 21/2019 Петров Стефан условно
5 ГР 22/2019 Ристановић Марија 71 8
6 ГР 24/2019 Дамњановић Младен 71 8
7 ГР 26/2019 Грујичић Димитрије условно
8 ГР 29/2019 Кнежевић Вељко условно
9 ГР 31/2019 Никачев Јована условно
10 ГР 32/2019 Станковић Ана 76 8
11 ГР 37/2019 Ковачевић Милана 96 10
12 ГР 41/2019 Анђелковић Милана 95 10
13 ГР 51/2019 Павловић Исидора условно
14 ГР 57/2019 Куруцић Лука условно
15 ГР 59/2019 Јовановић Бојан 81 9
16 ГР 73/2019 Крсмановић Сара 83 9
17 ГР 78/2019 Никић Јелена 74 8
18 ГР 80/2019 Стаменковић Александра условно
19 ГР 83/2019 Швоња Тодор условно
20 ГР 97/2019 Крсмановић Нина условно
21 ГР 113/2019 Маринковић Никола 98 10
22 ГР 116/2019 Станојевић Борис 96 10
23 ГР 142/2019 Берак Теодора 65 7

 

* Завршни део испита биће одржан у уторак, 21. јануара, у амфитеатру АХ1б, у 10.30.
* Понети индекс, елаборат и прибор за цртање.