Nastava

1208

Prvo predavanje

Prvo predavanje na predmetu biće održano u ponedeljak 19.02.2018. od 16:15 u Amfiteatru AH1B. Predavanje će održati prof. dr Emília Malcata Rebelo, gostujuća profesorka iz Portugalije. Prisustvo je obavezno za sve studente koji pohađaju Strategije i metode u urbanističkom projektovanju.

ARHITEKTONSKO PROJEKTOVANJE 1

ARHITEKTONSKO PROJEKTOVANJE 1 – POENI IZ TESTA (14.02.2018.)

Usmeni ispit za sve one koji su položili test u ovom roku, zakazan je za ponedeljak, 19.02.2018. u 8:00h u kabinetu 506. Studenti koji nisu na spisku, u ovom roku nisu položili test.

AU 20/15 Radmila Đurašinović 29 poena
AU 11/15 Ivana Beatović 29 poena
AU 25/15 Fatljind Čolaku 26.5 poena
AU 99/15 Sonja Kesić 26 poena
AU 19/15 Sanja Aničić 25.5 poena
AU 46/15 Sara Tintor 25.5 poena
AU 31/15 Ivana Zuber 25 poena
AU 16/15 Ksenija Martić 25 poena
AU 13/15 Jelena Vujović 25 poena
AU 36/15 Dragana Pavlović 24.5 poena
AU 30/15 Sara Kosanović 24 poena
AU 33/15 Tijana Čabrilo 23.5 poena
AU 44/15 Velibor Mitrović 23.5 poena
AU 21/15 Nikoleta Stamenković 21.5 poena
AU 88/15 Jovan Čajović 21.5 poena
AU 55/15 Marko Matković 21 poen
AU 29/15 Sanja Miočinović 21 poen
AU 07/15 Anela Džanović 20.5 poena
AU 23/15 Aleksandar Dadić 19.5 poena
AU 45/15 Tea Tintor 19 poena
AU 47/13 Nevena Čalošević 19 poena
AU 08/15 Vesna Matić 18.5 poena
AU 59/14 Sena Nikolić 18 poena
AU 22/15 Tamara Milutinović 17 poena
AU 82/13 Tijana Savić 16.5 poena
AU 67/15 Renata Sejdija 16 poena

Prvo predavanje iz predmeta

Studenti se obaveštavaju da će tokom prve nastavne nedelje biti održano samo jedno zajedničko predavanje, za sve studente u petak, 23.02.2018. u 12:15h u amfiteatru AH1B.

OBAVEŠTENJE

VAŽNO OBAVEŠTENJE

Obaveštavamo studente koji ponovo pohađaju vežbe iz predmeta ARHITEKTONSKA ANALIZA, FUNKCIJE I TIPOLOGIJA 2, da će se prijava obaviti u PETAK, 23.02.2018. godine u 12.00 časova u kabinetu 510.  Tom prilikom studentima će biti dodeljen zadatak za prvu vežbu.

REZULTATI TESTA

U februarskom roku, održanom u subotu 10. februara 2018, test iz Istorije umetnosti i kulture kod prof. Radivoja Dinulovića je položila studentkinja Milica Čabrilo AU131/2011, sa ocenom 6 (51 poen).

Studentkinja obavezno treba da javi na mejl s.milicevic@uns.ac.rs da li želi da joj bude upisana ocena 6 (51 poen) ili želi da odgovara za veću ocenu.

Rezultati pismenog ispita

Na završni deo ispita pozivaju se:

Br. indeksa Prezime Ime
GG 51/16 Aksin Aleksa
GG 11/17 Mrvoš Kristijan
gg 13/17 Mračević Anđela
GG 23/17 Radišić Anđela
GG 33/17 Ćulibrk Marko
O408 Astrahancev Stepan

Završni deo ispita biće održan u sredu, 14.02.2018. u učionici AH7 u 14.30h.

Poneti elaborat, indeks i pribor za crtanje.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Rezultati pismenog ispita

Na završni deo ispita pozivaju se:

Br. indeksa Prezime Ime
GR 7/16 Prodanović Konstantin
GR 4/17 Despotović Slađana
GR 5/17 Menković Teodora
GR 9/17 Ilić Nikola
GR 10/17 Zelić Miloš
GR 43/17 Jovanović Nemanja
GR 45/17 Sprečaković Aleksandar
GR 48/17 Despotović Dragan
GR 92/17 Vidaković Uroš

 

Završni deo ispita biće održan u sredu, 14.02.2018. u učionici AH7 u 14.30h.

Poneti elaborat, indeks i pribor za crtanje.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Rezultati pismenog ispita

Na završni deo ispita pozivaju se:

Br. indeksa Prezime Ime
AU 51/12 Radosavljević Ljupka
AU 83/12 Kolarski Velizar

Završni deo ispita biće održan u sredu 14.02. 2018. u učionici AH7 u 14.30 h.

Poneti elaborat, indeks i pribor za crtanje.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Rezultati pismenog ispita

Na završni deo ispita pozivaju se:

Br. indeksa Prezime Ime
au 25/14 Bilafer Tijana
au 6/17 Selaković Dragana
AU 10/17 Pilipović Anja
AU 13/17 Tomić Sara
AU 14/17 Veselinovski Teodora
AU 15/17 Đokić Cvija
AU 23/17 Savković Gordana
AU 33/17 Petrović Marija
au 36/17 Ćetković Vojislav
Au 40/17 Kocić Sara
AU 44/17 Buljovčić Marian
AU 47/17 Šarić Elizabeta
AU 54/17 Aćimović Stevan
AU 56/17 Tomić Marija
AU 57/17 Todorović Violeta
Au 59/17 Šarenac Teodora
AU 61/17 Babić Luka
AU 66/17 Milisavac Emilija
AU 68/17 Sopić-Rodić Gordana
AU 69/17 Grmaš Milica
AU 70/17 Pavlović Ilija
AU 74/17 Milutinović Nikola
AU 77/17 Bogunović Dušan
AU 80/17 Bunjac Sofija
AU 93/17 Škorućak Andrej
AU 100/17 Petrović Teodora
AU 102/17 Neđić Aleksandar
AU 107/17 Bursać Nataša
AU 108/17 Otto Jovana
AU 113/17 Guslov Avram
AU 114/17 Ćuskić Katarina
AU 116/17 Ilić Ognjen
AU 117/17 Kovačević Stefan
AU 121/17 Guslov Jovana
AU 123/17 Gnjatović Njegoš
AU 107/12 Todorović Jelena

 

Završni deo ispita biće održan u sredu 14.02. 2018. u učionici AH7 u 14h.

Poneti elaborat, indeks i pribor za crtanje.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Pregled položenih oblasti koje važe do kraja školske godine

indeks prezime ime Т1 Т2 К
GG 1/2017 Dimitrijević Đorđe
GG 2/2017 Ilić Miloš 55 70
GG 3/2017 Ilić Andrija
GG 4/2017 Bajčeta Nikola 85 65
GG 5/2017 Petrović Vladimir 75
GG 6/2017 Matović Srđan 85
GG 7/2017 Stajić Bane 85 65
GG 8/2017 Janićijević Vladimir
GG 9/2017 Šumaruna Ognjen
GG 10/2017 Simić Ratko 55
GG 11/2017 Mrvoš Kristijan 90
GG 12/2017 Dragičević Angelina
GG 13/2017 Mračević Anđela 100
GG 14/2017 Kotogan Marko 55
GG 15/2017 Ždero Mirjana 70
GG 16/2017 Kostić Marija 95
GG 17/2017 Zubac Tijana
GG 18/2017 Perišić Ilija
GG 19/2017 Pavlović Ivana
GG 20/2017 Glišić Jelena 65
GG 21/2017 Santrač Nikola 90 70 95
GG 22/2017 Đurić Nikola
GG 23/2017 Radišić Anđela 85 55
GG 24/2017 Krupljanin Ilija
GG 25/2017 Davidović Anđela 90 100
GG 26/2017 Paunović Nikola
GG 27/2017 Jović Petar 100
GG 28/2017 Mihajlović Vesna 55
GG 29/2017 Ličina Vladan 100
GG 30/2017 Senić Miloš 90
GG 31/2017 Dragić Vedrana
GG 32/2017 Milosavljević Dragoslav 95
GG 33/2017 Ćulibrk Marko 55 55
GG 34/2017 Jović Jana 100 100 55
GG 35/2017 Doknić Ilija 55
GG 36/2017 Batilović Alija 55 75
GG 37/2017 Petrović Stefan 80
GG 38/2017 Kostić Milica 100
GG 39/2017 Ivetić Nikolina 80
GG 40/2017 Vagić Miljana 30
GG 41/2017 Čolak Nikola 80
GG 42/2017 Šijan Milica
GG 43/2017 Popovski Nikola
GG 44/2017 Gligorić Ana 70
GG 45/2017 Sošić Anja 90
GG 46/2017 Čabrilo Aleksandar
GG 47/2017 Sujer Milica 55
GG 48/2017 Stojičić Mihajlo
GG 49/2017 Zarić Aleksandar
GG 50/2017 Kozomara Zoran
GG 51/2017 Lang Aleksandar 55
GG 52/2017 Nikolić Stefan 60
GG 53/2017 Milanović Aleksandar
GG 54/2017 Jelenković Nenad
GG 55/2017 Gurdeljević Miodrag 100
GG 56/2017 Valuh Marko 100 55 50
GG 57/2017 Nanić-Babić Stefan 55
GG 58/2017 Ličina Srđan
GG 59/2017 Veriš Isidora
GG 60/2017 Đokanović Srđan
GG 3/2016 Eror Dunja
GG 24/2016 Kolunija Nikolina
GG 42/2016 Stanimirović Jovana
GG 51/2016 Aksin Aleksa 60
GG 53/2016 Mirković Uroš 95 100
GG 56/2016 Radanović Dobrica
GG 62/2016 Stajić Lazar 95
GG 63/2016 Šakota Dunja 60
GG 68/2016 Nestorović Milan 55
GG 58/2015 Jovanović Vasilije 80
GG 62/2015 Đelić Danijel 100
GG 11/2014 Felbab Filip 80
GG 21/2014 Taušan Đorđe 80
GG 41/2014 Tomić Nikola 70
GG 49/2014 Staletović Aleksandar 100 55
GG 23/2012 Lazić Predrag