Nastava

1670

Резултати четвртог теста

бр. индекс презиме име ТЕСТ 4 [0-20 бодова]
1 АИ 1/2017 Херцег Милена 20
2 АИ 2/2017 Сладојевић Теодора 8
3 АИ 3/2017 Јовановић Јана 19
4 АИ 4/2017 Јовановић Тамара 20
5 АИ 5/2017 Добрички Стојан 11,5
6 АИ 6/2017 Шкријељ Нина 19,5
7 АИ 7/2017 Мучибабић Николина 19,5
8 АИ 8/2017 Петковић Огњен 16
9 АИ 9/2017 Ђорђевић Тамара 19
10 АИ 10/2017 Вртунски Ивана 18,5
11 АИ 11/2017 Марковић Никола 20
12 АИ 12/2017 Сиришки Ленка 6
13 АИ 13/2017 Шушњевић Јелена 11,5
14 АИ 15/2017 Бобић Александра 18,5
15 АИ 16/2017 Мицић Теодора 10,5
16 АИ 17/2017 Цветковић Немања 13
17 АИ 18/2017 Матовић Нина 16,5
18 АИ 19/2017 Милутин Милица 20
19 АИ 21/2017 Штрбац Тијана 3
20 АИ 22/2017 Петковић Теодора 8
21 АИ 23/2017 Гагро Барбара 16
22 АИ 24/2017 Поповић Наташа 19,5
23 АИ 25/2017 Петровић Олга 19
24 АИ 26/2017 Дамњановић Душан 16,5
25 АИ 27/2017 Дувњак Дуња 19
26 АИ 28/2017 Сремац Наташа 20
27 АИ 29/2017 Ракић Јелена 6
28 АИ 40/2017 Гаговић Александра 18,5
29 АИ 30/2017 Бобић Светлана 19,5
30 АИ 31/2017 Ћелић Александра 12
31 АИ 32/2017 Барнак Ања 10
32 АИ 33/2017 Шаламон Филип 4
33 АИ 34/2017 Месарош Рахела 10
34 АИ 37/2017 Радуловић Ана 11
35 АИ 39/2017 Пешић Лука 11
36 АИ 47/2017 Вучковић Николина 17
37 АИ 41/2017 Симендић Душан 14,5
38 АИ 42/2017 Петровић Срђан 14,5
39 АИ 43/2017 Дунђер Ђорђе 19
40 АИ 44/2017 Тепавчевић Никола 11
41 АИ 45/2017 Војновић Елеонора 16,5
42 АИ 48/2017 Ријавец Ивана 18,5
43 АИ 49/2017 Радић Михајло 2
44 АИ 50/2017 Стојиловић Александра 19,5
45 АИ 51/2017 Димитријевић Марта 9,5
46 АИ 52/2017 Гајић Дејана 16,5
47 АИ 53/2017 Бошковић Стеван 6
48 АИ 54/2017 Шибалић Милош 9
49 АИ 55/2017 Стефановић Милош 20
50 АИ 56/2017 Гератовић Филип 18,5
51 АИ 57/2017 Иконић Никола 0
52 АИ 59/2017 Лечић Теодора 18,5
53 АИ 60/2017 Гачић Тања 10,5
54 АИ 31/2016 Попић Драгана 9,5
55 АИ 55/2016 Гомбар Чаба 13,5
56 АИ 47/2014 Шумић Срђан 9
57 АИ 23/2013 Јовишић Ђорђе 9,5
58 АИ 55/2013 Никодијевић Стефан 8,5

 

* Радови се могу погледати у току следеће недеље у време консултација у кабинету 905.

Sintezni projekat / Ocene prvog zadatka

U prilogu se nalaze ocene i dodatne informacije.

Dodaci

  1. ocene SP 2017_2018
    undefined

Ocene

Dodaci

  1. UP2-17_18-ocene-1000
    undefined

Vežba 2 – ocene

UuAD2 _ V2 ocene

Резултати другог теста

бр. индекс презиме име бодови [%]
1 АУ 1/2017 Стефановић Милица 50
2 АУ 4/2017 Михић Зорана 40
3 АУ 5/2017 Шакановић Табита 30
4 АУ 6/2017 Селаковић Драгана 30
5 АУ 7/2017 Малетић Јелена 65
6 АУ 8/2017 Инђић Божидар 63
7 АУ 9/2017 Миловановић Милица 53
8 АУ 10/2017 Пилиповић Ања 80
9 АУ 12/2017 Анђелковић Јована 68
10 АУ 13/2017 Томић Сара 35
11 АУ 14/2017 Веселиновски Теодора 13
12 АУ 15/2017 Ђокић Цвија 20
13 АУ 16/2017 Михајловић Тамара 98
14 АУ 18/2017 Мирковић Кристина 50
15 АУ 19/2017 Митровић Петар 50
16 АУ 20/2017 Грујичић Страхиња 63
17 АУ 21/2017 Шлегл Сандра 90
18 АУ 22/2017 Мутабџија Ања 15
19 АУ 23/2017 Савковић Гордана 40
20 АУ 24/2017 Сирочић Кристина 18
21 АУ 25/2017 Берат Јована 30
22 АУ 26/2017 Ђокић Наташа 20
23 АУ 28/2017 Глишић Дуња 58
24 АУ 31/2017 Бјелица Катарина 55
25 АУ 33/2017 Петровић Марија 20
26 АУ 34/2017 Башић Палковић Дуња 50
27 АУ 35/2017 Мијатовић Тијана 5
28 АУ 36/2017 Ћетковић Војислав 10
29 АУ 38/2017 Грубач Милица 78
30 АУ 39/2017 Добрић Дејана 65
31 АУ 41/2017 Паунић Алекса 20
32 АУ 42/2017 Радуловић Нина 55
33 АУ 47/2017 Шарић Елизабета 10
34 АУ 54/2017 Аћимовић Стеван 8
35 АУ 56/2017 Томић Марија 10
36 АУ 57/2017 Тодоровић Виолета 30
37 АУ 58/2017 Вујовић Димитрије 53
38 АУ 59/2017 Шаренац Теодора 10
39 АУ 61/2017 Бабић Лука 20
40 АУ 66/2017 Милисавац Емилија 20
41 АУ 69/2017 Грмаш Милица 10
42 АУ 70/2017 Павловић Илија 40
43 АУ 73/2017 Челиковић Дејан 65
44 АУ 75/2017 Блажина Ана 30
45 АУ 76/2017 Миловановић Наташа 83
46 АУ 80/2017 Буњац Софија 15
47 АУ 82/2017 Мартиновић Ивана 40
48 АУ 88/2017 Ђилас Милан 58
49 АУ 93/2017 Шкорућак Андреј 73
50 АУ 100/2017 Петровић Теодора 50
51 АУ 101/2017 Васић Николина 15
52 АУ 102/2017 Неђић Александар 40
53 АУ 108/2017 Otto Jovana 40
54 АУ 110/2017 Туру Маријана 30
55 АУ 111/2017 Поповић Вања 20
56 АУ 112/2017 Војнић Александра 5
57 АУ 113/2017 Гуслов Аврам 5
58 АУ 114/2017 Ћускић Катарина 30
59 АУ 116/2017 Илић Огњен 20
60 АУ 117/2017 Ковачевић Стефан 20
61 АУ 119/2017 Шакота Алекса 5
62 АУ 121/2017 Гуслов Јована 35
63 АУ 77/2014 Драгаш Јован 8

 

* Радови се могу погледати у току следеће недеље у време консултација у кабинету 905.

 

 

Rezultati Kolokvijuma I

Резултати трећег теста

 

бр. индекс презиме име ТЕСТ 3 [0-20 бодова]
1 АИ 1/2017 Херцег Милена 20
2 АИ 2/2017 Сладојевић Теодора 19
3 АИ 3/2017 Јовановић Јана 20
4 АИ 4/2017 Јовановић Тамара 20
5 АИ 5/2017 Добрички Стојан 16
6 АИ 6/2017 Шкријељ Нина 20
7 АИ 7/2017 Мучибабић Николина 19,5
8 АИ 8/2017 Петковић Огњен 20
9 АИ 9/2017 Ђорђевић Тамара 15,5
10 АИ 10/2017 Вртунски Ивана 17
11 АИ 11/2017 Марковић Никола 18,5
12 АИ 12/2017 Сиришки Ленка 16,5
13 АИ 13/2017 Шушњевић Јелена 5,5
14 АИ 14/2017 Венцел Марко 0
15 АИ 15/2017 Бобић Александра 16,5
16 АИ 16/2017 Мицић Теодора 16
17 АИ 17/2017 Цветковић Немања 16
18 АИ 18/2017 Матовић Нина 17,5
19 АИ 19/2017 Милутин Милица 20
20 АИ 21/2017 Штрбац Тијана 11
21 АИ 22/2017 Петковић Теодора 15,5
22 АИ 23/2017 Гагро Барбара 16,5
24 АИ 25/2017 Петровић Олга 20
25 АИ 26/2017 Дамњановић Душан 9
26 АИ 27/2017 Дувњак Дуња 18,5
27 АИ 28/2017 Сремац Наташа 20
28 АИ 37/2017 Радуловић Ана 17
29 АИ 29/2017 Ракић Јелена 0
30 АИ 30/2017 Бобић Светлана 15,5
23 АИ 24/2017 Поповић Наташа 19
32 АИ 32/2017 Барнак Ања 17,5
33 АИ 33/2017 Шаламон Филип 3
34 АИ 34/2017 Месарош Рахела 19
35 АИ 36/2017 Вребалов Симона 12,5
36 АИ 43/2017 Дунђер Ђорђе 17,5
31 АИ 31/2017 Ћелић Александра 17
37 АИ 38/2017 Бу Иван 3
38 АИ 39/2017 Пешић Лука 18,5
39 АИ 40/2017 Гаговић Александра 18,5
40 АИ 41/2017 Симендић Душан 16
41 АИ 42/2017 Петровић Срђан 17,5
42 АИ 44/2017 Тепавчевић Никола 20
43 АИ 45/2017 Војновић Елеонора 11,5
44 АИ 47/2017 Вучковић Николина 18
45 АИ 49/2017 Радић Михајло 10
46 АИ 50/2017 Стојиловић Александра 18,5
47 АИ 51/2017 Димитријевић Марта 18,5
48 АИ 52/2017 Гајић Дејана 17,5
49 АИ 53/2017 Бошковић Стеван 8
50 АИ 54/2017 Шибалић Милош 0
51 АИ 55/2017 Стефановић Милош 19,5
52 АИ 56/2017 Гератовић Филип 19
53 АИ 57/2017 Иконић Никола 10
54 АИ 58/2017 Марковић Урош 18,5
55 АИ 59/2017 Лечић Теодора 18,5
56 АИ 60/2017 Гачић Тања 17
57 АИ 22/2016 Боднарчук Страхиња 18
58 АИ 31/2016 Попић Драгана 8
59 АИ 55/2016 Гомбар Чаба 17
60 АИ 58/2016 Бабић Гордана 18,5
61 АИ 59/2016 Стојшић Алекса 7
62 АИ 40/2015 Тадић Емилија 17
63 АИ 47/2014 Шумић Срђан 14
64 АИ 23/2013 Јовишић Ђорђе 17
65 АИ 55/2013 Никодијевић Стефан 12
66 АИ 49/2012 Ћорић Михајло 8

 

* Радови се могу погледати у току текуће и следеће недеље у време консултација у кабинету 905.

Rezultati Kolokvijum I

U prilogu se nalaze rezultati Kolokvijuma I održanog u ponedeljak 16. aprila iz predmeta Arhitektura i grad novog doba.

Uvid u radove moguć je na pauzi izmedju dva predavanja 30. aprila i 14. maja kao i u terminu konsultacija.

Iz kabineta

rezultati _ kolokvijum I

RRA kol 2018

 

UVID u radove sreda 25.04. 9-11h

Rezultati ispita

Drage kolege,

U aprilskom roku ispit je položio student Darko Stupovski. Molimo kolegu da se hitno javi radi regulisanja zaključne ocene.