Nastava

2031

Prvo predavanje

Prvo predavanje na predmetu biće održano u ponedeljak 19.02.2018. od 16:15 u Amfiteatru AH1B. Predavanje će održati prof. dr Emília Malcata Rebelo, gostujuća profesorka iz Portugalije. Prisustvo je obavezno za sve studente koji pohađaju Strategije i metode u urbanističkom projektovanju.

Prvo predavanje iz predmeta

Studenti se obaveštavaju da će tokom prve nastavne nedelje biti održano samo jedno zajedničko predavanje, za sve studente u petak, 23.02.2018. u 12:15h u amfiteatru AH1B.

OBAVEŠTENJE

VAŽNO OBAVEŠTENJE

Obaveštavamo studente koji ponovo pohađaju vežbe iz predmeta ARHITEKTONSKA ANALIZA, FUNKCIJE I TIPOLOGIJA 2, da će se prijava obaviti u PETAK, 23.02.2018. godine u 12.00 časova u kabinetu 510.  Tom prilikom studentima će biti dodeljen zadatak za prvu vežbu.

Rezultati – februarski rok

Rezultati – februarski rok

Rezultati pismenog ispita

Na završni deo ispita pozivaju se:

Br. indeksa Prezime Ime
GG 51/16 Aksin Aleksa
GG 11/17 Mrvoš Kristijan
gg 13/17 Mračević Anđela
GG 23/17 Radišić Anđela
GG 33/17 Ćulibrk Marko
O408 Astrahancev Stepan

Završni deo ispita biće održan u sredu, 14.02.2018. u učionici AH7 u 14.30h.

Poneti elaborat, indeks i pribor za crtanje.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Rezultati pismenog ispita

Na završni deo ispita pozivaju se:

Br. indeksa Prezime Ime
GR 7/16 Prodanović Konstantin
GR 4/17 Despotović Slađana
GR 5/17 Menković Teodora
GR 9/17 Ilić Nikola
GR 10/17 Zelić Miloš
GR 43/17 Jovanović Nemanja
GR 45/17 Sprečaković Aleksandar
GR 48/17 Despotović Dragan
GR 92/17 Vidaković Uroš

 

Završni deo ispita biće održan u sredu, 14.02.2018. u učionici AH7 u 14.30h.

Poneti elaborat, indeks i pribor za crtanje.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Rezultati pismenog ispita

Na završni deo ispita pozivaju se:

Br. indeksa Prezime Ime
AU 51/12 Radosavljević Ljupka
AU 83/12 Kolarski Velizar

Završni deo ispita biće održan u sredu 14.02. 2018. u učionici AH7 u 14.30 h.

Poneti elaborat, indeks i pribor za crtanje.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Rezultati pismenog ispita

Na završni deo ispita pozivaju se:

Br. indeksa Prezime Ime
au 25/14 Bilafer Tijana
au 6/17 Selaković Dragana
AU 10/17 Pilipović Anja
AU 13/17 Tomić Sara
AU 14/17 Veselinovski Teodora
AU 15/17 Đokić Cvija
AU 23/17 Savković Gordana
AU 33/17 Petrović Marija
au 36/17 Ćetković Vojislav
Au 40/17 Kocić Sara
AU 44/17 Buljovčić Marian
AU 47/17 Šarić Elizabeta
AU 54/17 Aćimović Stevan
AU 56/17 Tomić Marija
AU 57/17 Todorović Violeta
Au 59/17 Šarenac Teodora
AU 61/17 Babić Luka
AU 66/17 Milisavac Emilija
AU 68/17 Sopić-Rodić Gordana
AU 69/17 Grmaš Milica
AU 70/17 Pavlović Ilija
AU 74/17 Milutinović Nikola
AU 77/17 Bogunović Dušan
AU 80/17 Bunjac Sofija
AU 93/17 Škorućak Andrej
AU 100/17 Petrović Teodora
AU 102/17 Neđić Aleksandar
AU 107/17 Bursać Nataša
AU 108/17 Otto Jovana
AU 113/17 Guslov Avram
AU 114/17 Ćuskić Katarina
AU 116/17 Ilić Ognjen
AU 117/17 Kovačević Stefan
AU 121/17 Guslov Jovana
AU 123/17 Gnjatović Njegoš
AU 107/12 Todorović Jelena

 

Završni deo ispita biće održan u sredu 14.02. 2018. u učionici AH7 u 14h.

Poneti elaborat, indeks i pribor za crtanje.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Оцене предметних задатака

бр. индекс презиме име Предметни задатак             [0-20] ПРЕДИСПИТНЕ ОБАВЕЗЕ          [0-50] УКУПНИ  БРОЈ БОДОВА ОЦЕНА
1 АИ 3/2016 Драгутиновић Огњен 9 21 71 8
2 АИ 15/2016 Ђуровић Тара 13 26 58 6
3 АИ 31/2016 Попић Драгана 16 31 51 6
4 АИ 29/2015 Берић Константин 13 27 77 8

 

Радови се могу погледати у понедељак, 12. фебруара, у 12.00 у кабинету 905, или у време следећих консултација.