Nastava

1189

REZULTATI ISPITA ODRŽANOG 13.02.2019. godine

REZULTATI ISPITA ODRŽANOG 13.02.2019. godine

Rezultati testa i termin usmenog

Drage kolege,

U prilogu je spisak studenata koji su položili ispit.

U prvom delu dat je spisak sa predlogom zaključene ocene, koja uključuje i ocenu istraživačkog zadatka. Ukoliko mi se ne javite do termina usmenog, ili u terminu usmenog, smatraću da ste zadovoljni predlogom ocene, te će biti zavedena u  studentsku službu. Upis ocena je u četvrtak, 14.2.2019, u 13h (ukoliko niste u mogućnosti da dođete, možete poslati indeks po kolegama).

U drugom delu spiska dat je spisak studenata koji se pozivaju na usmeni ispit, koji će se održati u četvrtak, 14.2.2019, od 13h, u kabinetu 520.

Dodaci

  1. SA-usmeni i ocene
    undefined

Rezultati ispita održanog 08.02.2019.

Poštovani studenti,

 

– U prilogu obaveštenja se nalaze rezultati ispita održanog 08.02.2019.

– Uvid u radove će se održati u sredu 13.02.2019. u 10:00h, kabinet 510.

– Studenti koji žele da ponište ocenu sa ispita treba da se jave profesorki Višnji Žugić na e-mail do srede 13.02.2019. do 10:00h.

– Termin upisa ocena u indekse biće naknadno objavljen.

 

Kabinet 510

Dodaci

  1. AT1 - 08.02.2019.
    undefined

Rezultati pismenog ispita

Studenti koji se pozivaju na završni deo ispita

 

Broj indeksa Prezime Ime
GR 32/2018 Setenčić Jovo
GR 27/2018 Ikanović Dragan
GR 51/2018 Popara Stefan
GR 87/2018 Tadić Milan
GR 42/2018 Delić Nikolina
GR 45/2018 Lučić Milica
GR 46/2018 Filipović Marija
GR 10/2018 Milovanović Nikolaj
GR 102/2017 Ulardžić Milica uslovno
GR 105/2018 Nikolić Milan uslovno
GR 119/2017 Mitrović Ana uslovno
GR 15/2018 Sarić Milica uslovno
GR 16/2018 Šimić Nataša uslovno
GR 19/2017 Šanjević Petar uslovno
GR 2/2017 Derdemez Tarik uslovno
GR 21/2018 Bogdanović Igor uslovno
GR 26/2018 Stanić Nina uslovno
GR 37/2018 Antonić Jelena uslovno
GR 47/2018 Paunić Stefan uslovno
GR 5/2018 Virijević Uroš uslovno
GR 56/2018 Jerkov Maja uslovno
GR 57/2017 Gavrić Ivana uslovno
GR 66/2018 Todić Vesna uslovno
GR 76/2018 Đurić Jovana uslovno
GR 81/2018 Vidaković Ivana uslovno
GR 93/2018 Jovanović Vasilija uslovno
GR 94/2018 Tomaš Sofija uslovno

Nisu položili

 

Broj indeksa Prezime Ime
GR 20/2017 Bajramović Merjem
GR 35/2018 Grubač Dragana
GR 75/2018 Brankov Mirjana
GR 86/2018 Jovanović Ivan
GR 19/2018 Vukadinović Nebojša
GR 124/2013 Kraljević Aleksandra
GR 102/2018 Čičković Tijana
GR 57/2011 Vasić Aleksandar
GR 52/2018 Rađenović Matija
GR 100/2017 Marinković Bogdan
GR 116/2017 Novaković Ivana
GR 71/2018 Maglajčević Jovana
GR 80/2018 Aleksić Vladica
GR 6042 Latinović Mile
GR 30/2017 Šćitaroci-Obad Aleksandar
GR 96/2017 Jovanović Emilija
GR 6/2018 Bežanović Marko
GR 85/2017 Novković Sanja
GR 64/2018 Večanski Jasna
GR 84/2018 Mirković Marina
GR 88/2018 Bečanović Jelena
GR 38/2016 Ivanišević Goran
GR 63/2017 Blagojević Jelena
GR 14/2018 Obradović Nikola
GR 53/2018 Filipović Anastasija
GR 70/2018 Aleksić Veljko
GR 110/2018 Đolić Marko

 

Završni deo ispita biće održan u ponedeljak,  11.02.2019, u 10.30 h u učionici AH4a.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Iz kabineta

Rezultati pismenog ispita

Studenti koji se pozivaju na završni deo ispita

 

Broj indeksa Prezime Ime
GG 2/2018 Bošković Uglješa
 GG 22/2015 Mihajlović Nataša
GG 33/2018 Kaličanin Stanimir
GG 21/2018 Nemet Dejana uslovno
GG 26/2018 Despić Stefan uslovno
GG 30/2018 Marković Luka uslovno
GG 35/2018 Struhar Aleksa uslovno
GG 37/2018 Radak Dejan uslovno
GG 4/2018 Mastilović Anđela uslovno
GG 49/2018 Ružin Bojan uslovno

Nisu položili

 

Broj indeksa Prezime Ime
GG 10/2017 Simić Ratko
GG 28/2018 Kežić Bojan
GG 13/2018 Kološnjaj Nikola
GG 51/2017 Lang Aleksandar
GG 18/2018 Janković Igor
GG 34/2018 Obradović Bojan

 

Završni deo ispita biće održan u ponedeljak,  11.02.2019, u 10.00 h u učionici AH4a.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Iz kabineta

Rezultati pismenog ispita

AU 4/2015 Šijakov Lana da se javi

 

Završni deo ispita biće održan u ponedeljak,  11.02.2019, u 10.00 h u učionici AH4a.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Iz kabineta

Rezultati pismenog ispita

Studenti koji se pozivaju na završni deo ispita

 

Broj indeksa Prezime Ime
AU 45/2018 Stanković Milena
AU 62/2018 Bojić Dejana
AU 98/2018 Jelača Marko
AU 80/2018 Drčelić Branko
AU 71/2018 Zlatković Jelena
AU 22/2018 Nerić Nikolina
AU 119/2018 Popović Đorđe uslovno
AU 13/2018 Lazić Marija uslovno
AU 24/2018 Sekulić Ana uslovno
AU 30/2018 Sarić Ana uslovno
AU 34/2018 Stanaćev Dejna uslovno
AU 47/2013 Čalošević Nevena uslovno
AU 55/2018 Pajkanović Ivana uslovno
AU 82/2018 Vitić Katarina uslovno
AU 83/2018 Grgurović Marija uslovno
AU 96/2018 Radovanović Pavle uslovno

Nisu položili

 

Broj indeksa Prezime Ime
AU 86/2014 Miljković Nataša
AU 96/2017 Tešanović Anastasija
AU 44/2018 Saftić Milica
AU 46/2018 Savić Ana
AU 101/2018 Tomić Jovana
AU 105/2018 Dragutinović Anđela
AU 103/2018 Đurđević Anica
AU 116/2018 Jovanović Ivana
AU 21/2018 Jovanović Petra
AU 70/2018 Dakić Petar
AU 117/2018 Tomić Živko
AU 71/2017 Jurišin Vuk
AU 66/2018 Vujić Nataša
AU 91/2018 Uzelac Aleksandra
AU 56/2018 Svilarković Đorđe
AU 107/2018 Zeremski Dajana
AU 88/2018 Knežević Mina
AU 60/2018 Stevanović Đorđe
AU 106/2018 Jovanović Nataša
AU 118/2018 Suhanski Majda
AU 86/2018 Petković Mladen
AU 69/2018 Trivunović Marko

Završni deo ispita biće održan u ponedeljak,  11.02.2019, u 10.00 h u učionici AH4a.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Iz kabineta

Popravak radova

Svi studenti koji su 7.2. predali popravak neke od vežbi iz predmeta Elementi i sklopovi zgrada su radove uspešno popravili i stekli pravo na potpis i polaganje ispita.

Ispit mogu polagati u bilo kom narednom roku i obavezno ga moraju prijaviti.

Student koji nije predao rad, mora obnavljati vežbe iz predmeta.

Raspored polaganja ispita – 11.02.2019.

U prilogu se nalazi raspored polaganja ispita. Ispit se održava u kabinetu za urbanističko projektovanje.

Dodaci

  1. raspored polaganja
    undefined