V Semestar

676

Novi termin ispita UP1 / UP2

Obaveštavaju se studenti da je termin ispita pomeren za utorak(18.06.) od 08:00h, u kabinetu 506.

U prilogu se nalazi satnica polaganja.

Rezultati Kolokvijuma II

U prilogu se nalaze rezultati Kolokvijuma održanog u ponedeljak 10. juna i bodovi iz prisustva predavanju tokom letnjeg semestra iz predmeta Arhitektura i grad novog doba.

Uvid u radove moguć je 13. juna u sali 402A u 08:45

Studenti koji su zadovoljni postignutim rezultatom ispit mogu da prijave u prvom junskom ili julskom terminu.

Iz kabineta

Novi termin za potpisivanje indeksa

Termin za potpisivanje indeksa

Uvod u istoriju arhitekture 13.06 – u terminu ispita

Arhitektura i grad novog doba 13.06 – u terminu ispita

Graditeljsko nasledje, obnova i zastita II 13.06 – u terminu ispita

 

Iz kabineta

Termin za Kolokvijum II

Pravo izlaska na drugi kolokvijum imaju studenti koji su polozili prvi kolokvijum.

Termini drugog kolokvijuma.

Predmet Uvod u istoriju arhitekture 10. jun – 12:00 – ucionica 204

Predmet Arhitektura i grad novog doba 10. jun – 13:00 – ucionica 204

Predmet Graditeljsko nasledje, ocuvanje i zastita II 10. jun – 13:00 – ucionica 204

 

Iz kabineta

Rezultati Kolokvijuma I

U prilogu se nalaze rezultati Kolokvijuma I održanog u ponedeljak 15. aprila iz predmeta Arhitektura i grad novog doba. Minimalni broj bodova za prolazak na prvom kolokvijumu je 25, a maksimalni broj bodova je 45.

Uvid u radove je na pauzi izmedju dva predavanja 13. maja kao i u terminu konsultacija.

Iz kabineta

ARHITEKTONSKO PROJEKTOVANJE 1- ISPIT APRILSKI ROK

ARHITEKTONSKO PROJEKTOVANJE 1 – OBAVEŠTENJE

U koloni – predispitni poeni – koju student vidi na svom web servisu, UPISANE SU OCENE IZ TESTA IZ APRILSKOG ROKA.

Usmeni deo ispita iz predmeta i upisivanje ocena u indekse, za studente koji su položili test, održaće se u ČETVRTAK, 18/4/2019, U 12:30h U KABINETU 520. 

Studenti koji slušaju predavanje iz Engleskog jezika (grupa opredeljenih), dolaze na usmeni odmah nakon završenog predavanja, u 14:00h.

Studenti iz grupe 2, dolaze na usmeni odmah nakon završenih vežbi iz Arh. reprezentacija 2, u 15:15h.

Studenti koji imaju oznaku na web servisu da se jave u 15:15h u kabinet, su u obavezi da tako i urade. U suprotnom, neće biti u mogućnosti da polažu test u narednim rokovima.

 

KOLOKVIJUM I Obaveštenje

Prvi kolokvijum, prema planu i programu, iz predmeta Uvod u istoriju arhitekture i Arhitektura i grad novog doba održaće se u ponedeljak 15. aprila.

Termini i mesto održavanja kolokvijuma:

10:15 – 10:45  AH1B  Arhitektura i grad novog doba

12:15 – 12:45  204    Uvod u istoriju arhitekture

Mole se svi studenti koji planiraju izlazak na prvi kolokvijum da budu tačno na vreme u predviđenoj učionici. 

Iz kabineta

Rezultati ispita – 11.04.2019.

U dodatku se nalaze rezultati ispita.

Student Nikola Mataruga GG7/2016 je imao 12 bodova i nije položio ispit.

Studenti koji nisu zadovoljni sa ocenom treba da se jave najkasnije do ponedeljka, 15.04.2019. u 10h.

Dodaci

  1. rezultati 11.04.2019.
    undefined

ISPIT

Obaveštavaju se studenti da se termin ispit pomera za ponedeljak 25.03. u 10h.

Upis ocena u indeks

Upis ocena u indeks iz predmeta Prostorno i urbano planiranja održaće se u utorak, 12.02. u 12:30h u kabinetu 511 (kabinet za urbanističko projektovanje).