V Semestar

672

Rezultati Kolokvijuma I

U prilogu se nalaze rezultati Kolokvijuma I održanog u ponedeljak 15. aprila iz predmeta Arhitektura i grad novog doba. Minimalni broj bodova za prolazak na prvom kolokvijumu je 25, a maksimalni broj bodova je 45.

Uvid u radove je na pauzi izmedju dva predavanja 13. maja kao i u terminu konsultacija.

Iz kabineta

ARHITEKTONSKO PROJEKTOVANJE 1- ISPIT APRILSKI ROK

ARHITEKTONSKO PROJEKTOVANJE 1 – OBAVEŠTENJE

U koloni – predispitni poeni – koju student vidi na svom web servisu, UPISANE SU OCENE IZ TESTA IZ APRILSKOG ROKA.

Usmeni deo ispita iz predmeta i upisivanje ocena u indekse, za studente koji su položili test, održaće se u ČETVRTAK, 18/4/2019, U 12:30h U KABINETU 520. 

Studenti koji slušaju predavanje iz Engleskog jezika (grupa opredeljenih), dolaze na usmeni odmah nakon završenog predavanja, u 14:00h.

Studenti iz grupe 2, dolaze na usmeni odmah nakon završenih vežbi iz Arh. reprezentacija 2, u 15:15h.

Studenti koji imaju oznaku na web servisu da se jave u 15:15h u kabinet, su u obavezi da tako i urade. U suprotnom, neće biti u mogućnosti da polažu test u narednim rokovima.

 

KOLOKVIJUM I Obaveštenje

Prvi kolokvijum, prema planu i programu, iz predmeta Uvod u istoriju arhitekture i Arhitektura i grad novog doba održaće se u ponedeljak 15. aprila.

Termini i mesto održavanja kolokvijuma:

10:15 – 10:45  AH1B  Arhitektura i grad novog doba

12:15 – 12:45  204    Uvod u istoriju arhitekture

Mole se svi studenti koji planiraju izlazak na prvi kolokvijum da budu tačno na vreme u predviđenoj učionici. 

Iz kabineta

Rezultati ispita – 11.04.2019.

U dodatku se nalaze rezultati ispita.

Student Nikola Mataruga GG7/2016 je imao 12 bodova i nije položio ispit.

Studenti koji nisu zadovoljni sa ocenom treba da se jave najkasnije do ponedeljka, 15.04.2019. u 10h.

Dodaci

  1. rezultati 11.04.2019.
    undefined

ISPIT

Obaveštavaju se studenti da se termin ispit pomera za ponedeljak 25.03. u 10h.

Upis ocena u indeks

Upis ocena u indeks iz predmeta Prostorno i urbano planiranja održaće se u utorak, 12.02. u 12:30h u kabinetu 511 (kabinet za urbanističko projektovanje).

Rezultati ispita

Predlog konačnih ocena:

AU 29/2013 Dragaš Jovana – 85 p. – 9
AU 78/2014 Vukas Katarina – ND
Au 94/2015 Horvat Bator – ND
AU 108/2015 Stokić Katarina – 85 p. – 9
AU 113/2015 Nađ Otilija – 91 p. – 10
AU 6/2016 Krnjajić Sara – 91 p. – 10
AU 7/2016 Pepić Jelena – 100 p. – 10
AU 12/2016 Todorović Đorđe – ND
AU 15/2016 Markanović Dragana – 95 p. – 10
AU 16/2016 Opačić Branislav – 91 p. – 10
AU 19/2016 Zeković Staša – 91 p. – 10
AU 20/2016 Pejčić Iva – ND
AU 22/2016 Krnjajić Aleksandar – 100 p. – 10
AU 25/2016 Todorov Valentina – 95 p. – 10
AU 27/2016 Koledin Katarina – 100 p. – 10
AU 28/2016 Dedić Dunja – ND
AU 29/2016 Tepić Kristina – 100 p. – 10
AU 32/2016 Radulović Jovana – 91 p. – 10
AU 33/2016 Zagorac Olivera – 100 p. – 10
AU 36/2016 Jovanović Petra – 100 p. – 10
AU 38/2016 Ćetković Milica – ND
AU 39/2016 Đorđević Milica – 85 p. – 9
AU 41/2016 Radovanović Milica – 95 p. – 10
AU 42/2016 Đurić Relja – 91 p. – 10
AU 44/2016 Božić Borjana – 100 p. – 10
AU 45/2016 Radan Tamara – ND
AU 46/2016 Bučevac Magdalena – 100 p. – 10
AU 48/2016 Nestorović Magdalena – 9 p. – 10
Au 49/2016 Tatalović Tamara – 91 p. – 10
AU 50/2016 Mihajlović Marko – 100 p. – 10
AU 53/2016 Gavrovnikov Katarina – 91 p. – 10
AU 57/2016 Lazić Ilija – 100 p. – 10
AU 58/2016 Avramović Marija – 100 p. – 10
AU 60/2016 Pejić Stefan – 100 p. – 10
AU 61/2016 Jocev Anja – 91 p. – 10
AU 64/2016 Pejakov Anja – 100 p. – 10
AU 65/2016 Cekić Tijana – 81 p. – 10
AU 67/2016 Đurđev Miloš – 100 p. – 10
AU 68/2018 Grković Andrej – 85 p. – 9
AU 69/2016 Sireta Iva – 91 p. – 10
AU 71/2016 Novaković Jovana – 91 p. – 10
AU 73/2016 Stacenko Nikola – 95 p. – 10
AU 75/2016 Kovačević Andrijana – 85 p. – 9
AU 77/2016 Krsmanović Jelena – 95 p. – 10
AU 78/2016 Žatipović Sanda – 85 p. – 9
AU 79/2016 Kovač Relja – 95 p. – 10
AU 85/2016 Kesegić Mladen – 95 p. – 10
AU 93/2016 Minić Nemanja – 95 p. – 10
AU 94/2016 Vujačić Jovana – 100 p. – 10
AU 95/2016 Labović Ivan – 91 p. – 10
AU 97/2016 Marjanović Anja – 91 p. – 10
AU 99/2016 Kovačević Milica – 85 p. – 9
AU 101/2016 Kuzman Sergej – 100 p. – 10
AU 102/2016 Kašterović Petra – 95 p. – 10
AU 103/2016 Jovanović Andrijana – 95 p. – 10
AU 106/2016 Lukić Snežana – 85 p. – 9
AU 108/2016 Barbić Nina – 91 p. – 10
AU 109/2016 Dostanić SLavoljub – 85 p. – 9
AU 115/2016 Jovanović Metodija – 100 p. – 10
AU 117/2016 Babić Nikola – 100 p. – 10
AU 119/2016 Jović Stefan – 100 p. – 10
AU 120/2016 Martinović Mina – 100 p. – 10

Zvanični blog predmeta: http://arhns.com/tehnike/

Rezultati ispita – 08.02.2019.

U prilogu se nalaze rezultati ispita.

Dodaci

  1. rezultati 08.02.2019.
    undefined

ARHITEKTONSKO PROJEKTOVANJE 1

ARHITEKTONSKO PROJEKTOVANJE 1 – USMENI 2. TERMIN

Usmeni iz predmeta, 2. termin, isključivo za studente koji su položili test, zakazan je za četvrtak 14.2.2019. godine sa početkom u 14h u kabinetu 520.

ARHITEKTONSKO PROJEKTOVANJE 1

ARHITEKTONSKO PROJEKTOVANJE 1 – USMENI ISPIT

Usmeni deo ispita sa zaključivanjem ocena iz predmeta zakazan je za četvrtak, 7/2/2019. godine u 16h u kabinetima 520 i 521.

Studenti koji su položili test za januarski rok, mogu da izađu na usmeni u ovom terminu, ili u narednom terminu, koji će biti zakazan za 14/2/2019. Nije moguće izaći na usmeni ispit u oba termina, već je neophodno odlučiti se za jedan. Položeni test važi jedino u ova dva termina.

Neophodno je da se svi studenti koji planiraju da polažu ispit u četvrtak, pojave u 16h.

Studenti koji nisu položili test, mogu da ga polažu ponovo, prema prethodno datim uputstvima.