Treća Godina

1068

ISPIT

Obaveštavaju se studenti da se termin ispit pomera za ponedeljak 25.03. u 10h.

PREZENTACIJE

Obaveštavaju se studenti da je za sledeći termin vežbanja (26.03.) potrebno pripremiti kratku prezentaciju dosadašnjeg rada, pored plakata koji se predaje.

promena rasporeda _ III godina

U sredu 13.03. raspored za studente III godine biće izmenjen, i to na sledeći način:

predavanja iz predemta Arhitektonsko projektovanje 2 11:15-13:00 

predavanja iz predmeta Razvoj regionalne arhitekture 13:15-15:00   

AP 2 – spisak timova i raspored po učionicama

Drage kolege,

na ovom linku možete videti spisak i raspored timova po učionicama. Obavezan je dolazak u terminima prema ovom rasporedu.

https://drive.google.com/open?id=1fuUvp-jjWXmw16O4lioE252WPK1PEBnH

 

tim AP2

AP 2 – prijava timova i zadatak

Drage kolege,

zadatak i plan i program rada na predmetu arhitektonsko projektovanje 2 možete preuzeti na sledećem linku. https://drive.google.com/open?id=1UdFlZ6aM-wAh5269XKo67Zg-SF02BYrM

Takođe, potrebno je do utorka 26.02. prijaviti timove na sledećem linku. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdG2A-VaWs62Gv8eJcNGbXdRAvUPc2PmDV98Z75Hv2AZeCYGQ/viewform?usp=sf_link

Kao što je rečeno na predavanju, timovi iz prvog semestra mogu nastaviti da rade u istom sastavu i u ovom semestru. Obavezno se javiti svom asistentu, na vežbama u sredu, ukoliko postoje problemi sa formiranjem timova.

tim AP2

PODLOGE / TERMINSKI PLAN

POSETA LOKACIJI

Obaveštavaju se studenti da dana 26.02. neće biti održana predavanja i vežbe, već će se vršiti obilazak lokacije. Potrebno je da svi studenti u 13:00h budu na previđenoj lokaciji, na ukrštanju Rumenačkog puta i Alberta Ajnštajna.

Upis ocena u indeks

Upis ocena u indeks iz predmeta Prostorno i urbano planiranja održaće se u utorak, 12.02. u 12:30h u kabinetu 511 (kabinet za urbanističko projektovanje).

Rezultati ispita

Predlog konačnih ocena:

AU 29/2013 Dragaš Jovana – 85 p. – 9
AU 78/2014 Vukas Katarina – ND
Au 94/2015 Horvat Bator – ND
AU 108/2015 Stokić Katarina – 85 p. – 9
AU 113/2015 Nađ Otilija – 91 p. – 10
AU 6/2016 Krnjajić Sara – 91 p. – 10
AU 7/2016 Pepić Jelena – 100 p. – 10
AU 12/2016 Todorović Đorđe – ND
AU 15/2016 Markanović Dragana – 95 p. – 10
AU 16/2016 Opačić Branislav – 91 p. – 10
AU 19/2016 Zeković Staša – 91 p. – 10
AU 20/2016 Pejčić Iva – ND
AU 22/2016 Krnjajić Aleksandar – 100 p. – 10
AU 25/2016 Todorov Valentina – 95 p. – 10
AU 27/2016 Koledin Katarina – 100 p. – 10
AU 28/2016 Dedić Dunja – ND
AU 29/2016 Tepić Kristina – 100 p. – 10
AU 32/2016 Radulović Jovana – 91 p. – 10
AU 33/2016 Zagorac Olivera – 100 p. – 10
AU 36/2016 Jovanović Petra – 100 p. – 10
AU 38/2016 Ćetković Milica – ND
AU 39/2016 Đorđević Milica – 85 p. – 9
AU 41/2016 Radovanović Milica – 95 p. – 10
AU 42/2016 Đurić Relja – 91 p. – 10
AU 44/2016 Božić Borjana – 100 p. – 10
AU 45/2016 Radan Tamara – ND
AU 46/2016 Bučevac Magdalena – 100 p. – 10
AU 48/2016 Nestorović Magdalena – 9 p. – 10
Au 49/2016 Tatalović Tamara – 91 p. – 10
AU 50/2016 Mihajlović Marko – 100 p. – 10
AU 53/2016 Gavrovnikov Katarina – 91 p. – 10
AU 57/2016 Lazić Ilija – 100 p. – 10
AU 58/2016 Avramović Marija – 100 p. – 10
AU 60/2016 Pejić Stefan – 100 p. – 10
AU 61/2016 Jocev Anja – 91 p. – 10
AU 64/2016 Pejakov Anja – 100 p. – 10
AU 65/2016 Cekić Tijana – 81 p. – 10
AU 67/2016 Đurđev Miloš – 100 p. – 10
AU 68/2018 Grković Andrej – 85 p. – 9
AU 69/2016 Sireta Iva – 91 p. – 10
AU 71/2016 Novaković Jovana – 91 p. – 10
AU 73/2016 Stacenko Nikola – 95 p. – 10
AU 75/2016 Kovačević Andrijana – 85 p. – 9
AU 77/2016 Krsmanović Jelena – 95 p. – 10
AU 78/2016 Žatipović Sanda – 85 p. – 9
AU 79/2016 Kovač Relja – 95 p. – 10
AU 85/2016 Kesegić Mladen – 95 p. – 10
AU 93/2016 Minić Nemanja – 95 p. – 10
AU 94/2016 Vujačić Jovana – 100 p. – 10
AU 95/2016 Labović Ivan – 91 p. – 10
AU 97/2016 Marjanović Anja – 91 p. – 10
AU 99/2016 Kovačević Milica – 85 p. – 9
AU 101/2016 Kuzman Sergej – 100 p. – 10
AU 102/2016 Kašterović Petra – 95 p. – 10
AU 103/2016 Jovanović Andrijana – 95 p. – 10
AU 106/2016 Lukić Snežana – 85 p. – 9
AU 108/2016 Barbić Nina – 91 p. – 10
AU 109/2016 Dostanić SLavoljub – 85 p. – 9
AU 115/2016 Jovanović Metodija – 100 p. – 10
AU 117/2016 Babić Nikola – 100 p. – 10
AU 119/2016 Jović Stefan – 100 p. – 10
AU 120/2016 Martinović Mina – 100 p. – 10

Zvanični blog predmeta: http://arhns.com/tehnike/

Rezultati ispita – 08.02.2019.

U prilogu se nalaze rezultati ispita.

Dodaci

  1. rezultati 08.02.2019.
    undefined