II Semestar

624

Rezultati ispita održanog 25.9.

Rezultati pismenog ispita

Rezultati ispita iz Nacrtne geometrije sa perspektivom 2 održanog 22. 09. 2020.

Na završni deo ispita poziva se:
SA 19/2016        Kopanja Nevena

Ostali studenti nisu položili.

Završni deo ispita održaće se u petak, 25. 09. u 10.00 u kabinetu 905. Radovi se mogu pogledati u vreme završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Резултати писменог испита

 

Студенти који су позвани на ЗАВРШНИ ДЕО ИСПИТА:
бр. индекс презиме име
1 AU 56/2015 Новаковић Сара
2 AU 118/2015 Бокшан Анабела
3 AU 43/2017 Радосављевић Лука
4 AU 63/2017 Прокин Мила
5 AU 35/2019 Милић Милена
6 AU 50/2019 Читлучанин Владислава
7 AU 67/2019 Јанчић Тамара условно
8 AU 70/2019 Лазић Предраг
9 AU 86/2019 Анђелић Милена условно
10 AU 90/2019 Ковић Ана условно
11 AU 109/2019 Унчанин Нађа условно
12 AU 116/2019 Драшковић Наталија
13 AU 126/18 Сирбу Михаела условно

 

Завршни део испита биће одржан у петак, 25. септембра, у 11.00, у кабинету 905.

За студенте из претходних рокова завршни део испита почеће у 11.30.

Радови се могу погледати у 11.30.

Понети индекс, елаборат и прибор за цртање.

Rezultati ispita održanog 11.9.

Rezultati pismenog ispita

Na završni deo ispita poziva se:
SA 5/2018 Popović Aleksandra

Ostali studenti nisu položili.

Završni deo ispita održaće se u petak, 11. 09. u 13.00 u kabinetu 905. Radovi se mogu pogledati u vreme završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Резултати писменог испита

Студенти који су позвани на ЗАВРШНИ ДЕО ИСПИТА:
бр. индекс презиме име
1 AU 51/2015 Медан Милица условно
2 AU 107/2018 Зеремски Дајана условно
3 AU 50/2019 Читлучанин Владислава условно
4 AU 61/2019 Агатуновић Милица условно
5 AU 64/2019 Ристановић Славко условно
6 AU 74/2019 Иконић Ана условно
7 AU 108/2019 Билић Александра условно
8 AU 110/2019 Вујичић Невена

 

Завршни део испита биће одржан у петак, 11. септембра, у 13.00, у кабинету 905.

За студенте из претходних рокова завршни део испита почеће у 14.00.

Радови се могу погледати у 14.00.

Понети индекс, елаборат и прибор за цртање.

REZULTATI ISPITA ODRZANOG 29.08.2020.

Dodaci

  1. Elementi 2 - avgust 2020.
    undefined

Rezultati popravke radova 25.8.

Резултати писменог испита

Студенти који су позвани на ЗАВРШНИ ДЕО ИСПИТА:
бр. индекс презиме име
1 AU 111/2013 Катић Теодора условно
2 AU 15/2019 Јањанин Ања условно
3 AU 23/2019 Деспотовски Марта условно
4 AU 37/2019 Симић Стефан условно
5 AU 55/2019 Вирц Памела
6 AU 58/2019 Максимовић Марија условно
7 AU 94/2019 Кузмановић Вељко условно
8 AU 99/2019 Стојнић Катарина условно
9 AU 101/2019 Кришановић Јована условно
10 AU 116/2019 Драшковић Наталија условно

 

Завршни део испита биће одржан у понедељак, 31. августа, у 18.30, у кабинету 905.

За студенте из претходних рокова завршни део испита почеће у 19.00.

Радови се могу погледати у 19.00.

Понети индекс, елаборат и прибор за цртање.

 

Rezultati pismenog ispita

Rezultati pismenog dela ispita održanog 27.8.2020.

Na završni deo ispita pozivaju se:

SA 13/2015   Ana Škrbić
SA 4/2019     Nina Bogdanović

 

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Završni ispit će se održati u ponedeljak 31.8.2020. u 17:30 u kabinetu 905.

Na završni ispit poneti elaborat, pribor za crtanje i indeks.