Prva Godina

1372

Rezultati ispita održanog 25.9.

Rezultati radova Veljko Kuzmanović

Rezultati pismenog ispita

Rezultati ispita iz Nacrtne geometrije sa perspektivom 1 održanog 22. 09. 2020.

Na završni deo ispita pozivaju se:
SA 6/2019        Stojanov Mina
SA 12/2019      Perišić Božana

Ostali studenti nisu položili.

Završni deo ispita održaće se u petak, 25. 09. u 10.00 u kabinetu 905. Radovi se mogu pogledati u vreme završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Rezultati pismenog ispita

Rezultati ispita iz Nacrtne geometrije sa perspektivom 2 održanog 22. 09. 2020.

Na završni deo ispita poziva se:
SA 19/2016        Kopanja Nevena

Ostali studenti nisu položili.

Završni deo ispita održaće se u petak, 25. 09. u 10.00 u kabinetu 905. Radovi se mogu pogledati u vreme završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Резултати писменог испита

 

Студенти који су позвани на ЗАВРШНИ ДЕО ИСПИТА:
бр. индекс презиме име
1 AU 56/2015 Новаковић Сара
2 AU 118/2015 Бокшан Анабела
3 AU 43/2017 Радосављевић Лука
4 AU 63/2017 Прокин Мила
5 AU 35/2019 Милић Милена
6 AU 50/2019 Читлучанин Владислава
7 AU 67/2019 Јанчић Тамара условно
8 AU 70/2019 Лазић Предраг
9 AU 86/2019 Анђелић Милена условно
10 AU 90/2019 Ковић Ана условно
11 AU 109/2019 Унчанин Нађа условно
12 AU 116/2019 Драшковић Наталија
13 AU 126/18 Сирбу Михаела условно

 

Завршни део испита биће одржан у петак, 25. септембра, у 11.00, у кабинету 905.

За студенте из претходних рокова завршни део испита почеће у 11.30.

Радови се могу погледати у 11.30.

Понети индекс, елаборат и прибор за цртање.

Резултати писменог испита

Студенти који су позвани на ЗАВРШНИ ДЕО ИСПИТА:
бр. индекс презиме име
1 AU 59/2019 Стојановић Тамара условно
2 AU 65/2019 Плавшић Исидора условно
3 AU 88/2019 Јовановић Тања условно

 

 

49/19 Спасић Гордана да се јави у време завршног дела испита

Завршни део испита биће одржан у петак, 25. септембра, у 10.00, у кабинету 905.

За студенте из претходних рокова завршни део испита почеће у 11.30.

Радови се могу погледати у 11.30.

Понети индекс, елаборат и прибор за цртање.

Резултати писменог испита

Студенти који су позвани на ЗАВРШНИ ДЕО ИСПИТА:
бр. индекс презиме име
1 GR 15/2019 Мрђан Милица
2 GR 20/2019 Бошњачић Бранимир условно
3 GR 53/2019 Андрић Милица условно
4 GR 54/2019 Продановић Кристина условно
5 GR 56/2019 Павићевић Драгана
6 GR 71/2019 Којић Вукашин условно
7 GR 84/2019 Дојчиновић Стефан условно
8 GR 109/2019 Драгољевић Марко
9 GR 125/2019 Миљановић Бранислава
10 GR 135/2019 Марковић Анђела условно

 

Завршни део испита биће одржан у петак, 25. септембра, у 10.30, у кабинету 905.

За студенте из претходних рокова завршни део испита почеће у 11.30.

Радови се могу погледати у 11.30.

Понети индекс, елаборат и прибор за цртање.

Резултати писменог испита

Студенти који су позвани на ЗАВРШНИ ДЕО ИСПИТА:
бр. индекс презиме име
1 GG 20/2019 Нинић Данојло условно
2 GG 41/2019 Баланџић Дуња условно

 

Завршни део испита биће одржан у петак, 25. септембра, у 10.00, у кабинету 905.

За студенте из претходних рокова завршни део испита почеће у 11.30.

Радови се могу погледати у 11.30.

Понети индекс, елаборат и прибор за цртање.

Rezultati ispita održanog 11.9.

Rezultati pismenog ispita

Na završni deo ispita poziva se:
SA 10/2019       Radonić Teodora      uslovno
SA 14/2019       Alimpić Ognjen

Ostali studenti nisu položili.

Završni deo ispita održaće se u petak, 11. 09. u 13.00 u kabinetu 905. Radovi se mogu pogledati u vreme završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.