IV Semestar

435

Резултати првог теста

 

бр. индекс презиме име ТЕСТ 1 [0-10 бодова]
1 АИ 1/2017 Херцег Милена 7
2 АИ 2/2017 Сладојевић Теодора 0
3 АИ 3/2017 Јовановић Јана 10
4 АИ 4/2017 Јовановић Тамара 5
5 АИ 5/2017 Добрички Стојан 7
6 АИ 6/2017 Шкријељ Нина 7
7 АИ 7/2017 Мучибабић Николина 10
8 АИ 8/2017 Петковић Огњен 10
9 АИ 9/2017 Ђорђевић Тамара 7
10 АИ 10/2017 Вртунски Ивана 5
11 АИ 11/2017 Марковић Никола 2
12 АИ 12/2017 Сиришки Ленка 1
13 АИ 13/2017 Шушњевић Јелена 1
14 АИ 14/2017 Венцел Марко
15 АИ 15/2017 Бобић Александра 7
16 АИ 16/2017 Мицић Теодора 5
17 АИ 17/2017 Цветковић Немања 0
18 АИ 18/2017 Матовић Нина 2
19 АИ 19/2017 Милутин Милица 10
20 AИ 20/2017 Савић Андреа
21 АИ 22/2017 Петковић Теодора 10
22 АИ 23/2017 Гагро Барбара 5
23 АИ 24/2017 Поповић Наташа 8
24 АИ 25/2017 Петровић Олга 10
25 АИ 26/2017 Дамњановић Душан 6
26 АИ 27/2017 Дувњак Дуња 10
27 АИ 28/2017 Сремац Наташа 10
28 АИ 29/2017 Ракић Јелена 0
29 АИ 30/2017 Бобић Светлана 10
30 АИ 31/2017 Ћелић Александра 1
31 АИ 32/2017 Барнак Ања 9
32 АИ 33/2017 Шаламон Филип 1
33 АИ 34/2017 Месарош Рахела 1
34 АИ 36/2017 Вребалов Симона 2
35 АИ 37/2017 Радуловић Ана 7
36 АИ 38/2017 Бу Иван 4
37 АИ 39/2017 Пешић Лука 7
38 АИ 40/2017 Гаговић Александра 10
39 АИ 41/2017 Симендић Душан 6
40 АИ 42/2017 Петровић Срђан 4
41 АИ 43/2017 Дунђер Ђорђе 10
42 АИ 44/2017 Тепавчевић Никола 5
43 АИ 45/2017 Војновић Елеонора
44 АИ 47/2017 Вучковић Николина 7
45 АИ 48/2017 Ријавец Ивана 0
46 АИ 49/2017 Радић Михајло 0
47 АИ 50/2017 Стојиловић Александра 10
48 АИ 51/2017 Димитријевић Марта 7
49 АИ 52/2017 Гајић Дејана 7
50 АИ 53/2017 Бошковић Стеван 0
51 АИ 54/2017 Шибалић Милош 4
52 АИ 55/2017 Стефановић Милош 0
53 АИ 56/2017 Гератовић Филип 8
54 AИ 57/2017 Иконић Никола
55 АИ 58/2017 Марковић Урош
56 АИ 59/2017 Лечић Теодора 10
57 АИ 60/2017 Гачић Тања 9
58 АИ 22/2016 Боднарчук Страхиња 10
59 АИ 55/2016 Гомбар Чаба
60 АИ 40/2015 Тадић Емилија
61 АИ 61/2017 Гостовић Ђорђе
62 АИ 39/2016 Симић Никола 0
63 АИ 43/2016 Тодоровић Данијел 4
64 АИ 49/2016 Врачарић Кристина
65 АИ 52/2016 Ковачевић Драгана
66 АИ 55/2016 Гомбар Чаба 3
67 АИ 59/2016 Стојшић Алекса 2
68 АИ 1/2015 Марков Ана
69 АИ 40/2015 Тадић Емилија 10
70 АИ 11/2014 Срдановић Никола 1
71 АИ 32/2014 Матуш Андреја Катарина
72 АИ 39/2014 Сљука Адријан
73 АИ 57/2014 Антуновић Давид
74 АИ 34/2013 Шаманц Дениса 8
75 АИ 36/2013 Бугарски Милан
76 АИ 44/2013 Поповић Радован 2
77 АИ 67/2012 Ћирковић Озрен

 

* Радови се могу погледати у току следеће недеље у време консултација у кабинету 905.

 

Rezultati ispita – 20.10.2018.

Dodaci

  1. AT2 - rezultati
    undefined

rezultati ispita _ oktobarski produzeni

BSc_RRA_AU_13_A162_2017-18-13-T1_NP

BSc_AIGSV_AU_13_A141A_2017-18-13-T1_NP

 

UVID u radove UTORAK  23.10. 09:00-10:00h

rok za poništavanje UTORAK do 10h

Rezultati ispita održanog 20.10.2018.

iuik1 ocene 20oktobar2018

rezultati – oktobarski produženi

BSc_AIGSV_AU_13_A141A_2017-18-12-T1_NP

BSc_GNOIZ1_AU_06_A373_2017-18-12-T1_NP

BSc_RRA_AU_06_A162_2017-18-12-T1_NP

BSc_RRA_AU_13_A162_2017-18-12-T1_NP

UVID u radove PON 15.10. 11-13h

ROK za poništavanje isti dan do 13h

Rezultati ispita održanog 06.10.

iuik1 ocene 6oktobar2018

Studenti koji žele da ponište ispit moraju se javiti najkasnije 9. oktobra do 12h, na email: maya.m26@gmail.com, kako njihovi rezultati ne bi bili prosleđeni studentskoj službi

AT2 – rezultati ispita i zaključene ocene

Obaveštavamo studente da se u prilogu nalaze rezultati ispita održanog 6.10.2018. godine, i zaključene ocene.

Arhitektonske tehnologije 2 – UPIS OCENA

Obaveštavamo studente da je ocene iz predmeta Arhitektonske tehnologije 2 moguće upisati u indeks svakog dana, u periodu od 8 do 10h, i od 13h, u kabinetu profesora Željka Jakšića (LG 203).

 

 

rezultati _ oktobar

BSc_AIGSV_AU_13_A141A_2017-18-11-T1_NP

BSc_GNIZ1_AU_13_A373_2017-18-11-T1_NP BSc_

GNOIZ1_AU_06_A373_2017-18-11-T1_NP BSc_

RRA_AU_13_A162_2017-18-11-T1_NP

 

UVID u radove PON 01.10. 08-09h

Rok za poništavanje PON 01.10. do 12h

Upis ocena

Upis ocena iz predmeta Istorija umetnosti i kulture 1 održaće se u ponedeljak 1. oktobra u terminu predavanja iz predmeta Istorija umetnosti i kulture 2, od 12:15h u sali 205.