Druga Godina

812

Terenske vežbe

U četvrtak 13.decembra planirana je poseta Muzeju grada Novog Sada i Centralnoj zgradi Univerziteta u Novom Sadu (rektorat). Okupljanje studenata je u 8:30 ispred zgrade rektorata.

Zvanični blog predmeta: http://arhns.com/maketarstvo/

rezultati _ kolokvijumi

II godina kol   min za prolaz 25,5

IV godina kol  min za prolaz 16

 

Резултати трећег теста

бр. индекс презиме име ТЕСТ 3 [0-15 бодова]
1 АИ 1/2017 Херцег Милена 3
2 АИ 2/2017 Сладојевић Теодора 15
3 АИ 3/2017 Јовановић Јана 15
4 АИ 4/2017 Јовановић Тамара 15
5 АИ 5/2017 Добрички Стојан 4
6 АИ 6/2017 Шкријељ Нина 15
7 АИ 7/2017 Мучибабић Николина 7
8 АИ 8/2017 Петковић Огњен 15
9 АИ 9/2017 Ђорђевић Тамара 8
10 АИ 10/2017 Вртунски Ивана 4
11 АИ 11/2017 Марковић Никола 7
12 АИ 12/2017 Сиришки Ленка 15
13 АИ 13/2017 Шушњевић Јелена 13
14 АИ 14/2017 Венцел Марко 6
15 АИ 15/2017 Бобић Александра 11
16 АИ 16/2017 Мицић Теодора 10
17 АИ 17/2017 Цветковић Немања 9
18 АИ 18/2017 Матовић Нина 1
19 АИ 19/2017 Милутин Милица 15
20 AИ 20/2017 Савић Андреа 0
0 АИ 21/2017 Штрбац Тијана 10
21 АИ 22/2017 Петковић Теодора 15
22 АИ 23/2017 Гагро Барбара 15
23 АИ 24/2017 Поповић Наташа 15
24 АИ 25/2017 Петровић Олга 15
25 АИ 26/2017 Дамњановић Душан 4
26 АИ 27/2017 Дувњак Дуња 8
27 АИ 28/2017 Сремац Наташа 15
28 АИ 29/2017 Ракић Јелена 5
29 АИ 30/2017 Бобић Светлана 15
30 АИ 31/2017 Ћелић Александра 10
31 АИ 32/2017 Барнак Ања 15
32 АИ 33/2017 Шаламон Филип 3
33 АИ 34/2017 Месарош Рахела 15
34 АИ 36/2017 Вребалов Симона 7
35 АИ 37/2017 Радуловић Ана 14
36 АИ 38/2017 Бу Иван 10
37 АИ 39/2017 Пешић Лука 10
38 АИ 40/2017 Гаговић Александра 15
39 АИ 41/2017 Симендић Душан 11
40 АИ 42/2017 Петровић Срђан 5
41 АИ 43/2017 Дунђер Ђорђе 14
42 АИ 44/2017 Тепавчевић Никола 13
43 АИ 45/2017 Војновић Елеонора 9
44 АИ 47/2017 Вучковић Николина 10
45 АИ 48/2017 Ријавец Ивана 8
46 АИ 49/2017 Радић Михајло 8
47 АИ 50/2017 Стојиловић Александра 10
48 АИ 51/2017 Димитријевић Марта 9
49 АИ 52/2017 Гајић Дејана 15
50 АИ 53/2017 Бошковић Стеван 6
51 АИ 54/2017 Шибалић Милош 11
52 АИ 55/2017 Стефановић Милош 15
53 АИ 56/2017 Гератовић Филип 15
54 AИ 57/2017 Иконић Никола 1
55 АИ 58/2017 Марковић Урош 9
56 АИ 59/2017 Лечић Теодора 15
57 АИ 60/2017 Гачић Тања 11
58 АИ 22/2016 Боднарчук Страхиња 15
59 АИ 55/2016 Гомбар Чаба
60 АИ 40/2015 Тадић Емилија
61 АИ 61/2017 Гостовић Ђорђе
62 АИ 39/2016 Симић Никола 4
63 АИ 43/2016 Тодоровић Данијел 15
64 АИ 49/2016 Врачарић Кристина 11
65 АИ 52/2016 Ковачевић Драгана
66 АИ 55/2016 Гомбар Чаба 6
67 АИ 59/2016 Стојшић Алекса
68 АИ 1/2015 Марков Ана
69 АИ 40/2015 Тадић Емилија 13
70 АИ 11/2014 Срдановић Никола 3
71 АИ 32/2014 Матуш Андреја Катарина
72 АИ 39/2014 Сљука Адријан
73 АИ 57/2014 Антуновић Давид
74 АИ 34/2013 Шаманц Дениса 11
75 АИ 36/2013 Бугарски Милан
76 АИ 44/2013 Поповић Радован 15
77 АИ 67/2012 Ћирковић Озрен

 

 

* Радови се могу погледати у току следеће недеље у време консултација у кабинету 905.

Резултати другог теста

бр. индекс презиме име ТЕСТ 2 [0-10 бодова]
1 АИ 1/2017 Херцег Милена 10
2 АИ 2/2017 Сладојевић Теодора 8
3 АИ 3/2017 Јовановић Јана 10
4 АИ 4/2017 Јовановић Тамара 10
5 АИ 5/2017 Добрички Стојан 10
6 АИ 6/2017 Шкријељ Нина 10
7 АИ 7/2017 Мучибабић Николина 10
8 АИ 8/2017 Петковић Огњен 10
9 АИ 9/2017 Ђорђевић Тамара 10
10 АИ 10/2017 Вртунски Ивана 10
11 АИ 11/2017 Марковић Никола 10
12 АИ 12/2017 Сиришки Ленка 10
13 АИ 13/2017 Шушњевић Јелена 10
14 АИ 14/2017 Венцел Марко
15 АИ 15/2017 Бобић Александра 10
16 АИ 16/2017 Мицић Теодора 10
17 АИ 17/2017 Цветковић Немања 10
18 АИ 18/2017 Матовић Нина 10
19 АИ 19/2017 Милутин Милица 10
20 AИ 20/2017 Савић Андреа
0 АИ 21/2017 Штрбац Тијана 10
21 АИ 22/2017 Петковић Теодора 10
22 АИ 23/2017 Гагро Барбара 10
23 АИ 24/2017 Поповић Наташа 10
24 АИ 25/2017 Петровић Олга 10
25 АИ 26/2017 Дамњановић Душан 10
26 АИ 27/2017 Дувњак Дуња 10
27 АИ 28/2017 Сремац Наташа 10
28 АИ 29/2017 Ракић Јелена 5
29 АИ 30/2017 Бобић Светлана 10
30 АИ 31/2017 Ћелић Александра 10
31 АИ 32/2017 Барнак Ања 10
32 АИ 33/2017 Шаламон Филип 1
33 АИ 34/2017 Месарош Рахела 10
34 АИ 36/2017 Вребалов Симона 10
35 АИ 37/2017 Радуловић Ана 10
36 АИ 38/2017 Бу Иван 10
37 АИ 39/2017 Пешић Лука 10
38 АИ 40/2017 Гаговић Александра 10
39 АИ 41/2017 Симендић Душан 10
40 АИ 42/2017 Петровић Срђан 10
41 АИ 43/2017 Дунђер Ђорђе 10
42 АИ 44/2017 Тепавчевић Никола 10
43 АИ 45/2017 Војновић Елеонора 10
44 АИ 47/2017 Вучковић Николина 10
45 АИ 48/2017 Ријавец Ивана 1
46 АИ 49/2017 Радић Михајло 10
47 АИ 50/2017 Стојиловић Александра 10
48 АИ 51/2017 Димитријевић Марта 10
49 АИ 52/2017 Гајић Дејана 10
50 АИ 53/2017 Бошковић Стеван 1
51 АИ 54/2017 Шибалић Милош 10
52 АИ 55/2017 Стефановић Милош 10
53 АИ 56/2017 Гератовић Филип 10
54 AИ 57/2017 Иконић Никола 10
55 АИ 58/2017 Марковић Урош 1
56 АИ 59/2017 Лечић Теодора 10
57 АИ 60/2017 Гачић Тања 10
58 АИ 22/2016 Боднарчук Страхиња 10
59 АИ 55/2016 Гомбар Чаба
60 АИ 40/2015 Тадић Емилија
61 АИ 61/2017 Гостовић Ђорђе
62 АИ 39/2016 Симић Никола 1
63 АИ 43/2016 Тодоровић Данијел 10
64 АИ 49/2016 Врачарић Кристина 10
65 АИ 52/2016 Ковачевић Драгана
66 АИ 55/2016 Гомбар Чаба 10
67 АИ 59/2016 Стојшић Алекса 2
68 АИ 1/2015 Марков Ана
69 АИ 40/2015 Тадић Емилија 1
70 АИ 11/2014 Срдановић Никола 5
71 АИ 32/2014 Матуш Андреја Катарина
72 АИ 39/2014 Сљука Адријан
73 АИ 57/2014 Антуновић Давид
74 АИ 34/2013 Шаманц Дениса 10
75 АИ 36/2013 Бугарски Милан
76 АИ 44/2013 Поповић Радован 10
77 АИ 67/2012 Ћирковић Озрен

 

* Радови се могу погледати у току следеће недеље у време консултација у кабинету 905.

Arhitektonske tehnologije 2 – ISPIT – novembarski apsolventski rok

Poštovane kolege, ispit iz predmeta Arhitektonske tehnologije 2 i Arhitektonske konstrukcije 2 i 3 u novembarskom apsolventskom roku, biće održan u ponedeljak, 26.11.2018. u 12h u sali 205.

 

Iz kabineta

 

Održavanje vežbi za grupe koje vežbaju ponedeljkom

Nadoknada neradnog dana 12.11. će se izvoditi u subotu 24.11. prema sledećem rasporedu:

grupa 1,2 – od 10:30

grupa 7,8 – od 12:00

grupa 9,10 – od 13:30

 

za sve informacije pisati na lazic.m@uns.ac.rs

Резултати првог теста

бр. индекс презиме име ТЕСТ 1 [0-10 бодова]
1 АУ 1/2017 Стефановић Милица 7
2 АУ 2/2017 Стаменић Ђорђе 10
3 АУ 9/2017 Миловановић Милица 1
4 АУ 12/2017 Анђелковић Јована 10
5 АУ 16/2017 Михајловић Тамара 10
6 АУ 21/2017 Шлегл Сандра 10
7 АУ 22/2017 Мутабџија Ања 4
8 АУ 73/2017 Челиковић Дејан 8
9 АУ 75/2017 Блажина Ана 5
10 АУ 76/2017 Миловановић Наташа 10
11 АУ 80/2017 Буњац Софија 1
12 АУ 93/2017 Шкорућак Андреј 6
13 АУ 119/2017 Шакота Алекса 8
14 125/18 Чукић Јелена 1
15 26/16 Ивана Врачевић 7

 

 

* Радови се могу погледати у току текуће недеље у време консултација у кабинету 905.

 

Резултати првог теста

 

бр. индекс презиме име ТЕСТ 1 [0-10 бодова]
1 АИ 1/2017 Херцег Милена 7
2 АИ 2/2017 Сладојевић Теодора 0
3 АИ 3/2017 Јовановић Јана 10
4 АИ 4/2017 Јовановић Тамара 5
5 АИ 5/2017 Добрички Стојан 7
6 АИ 6/2017 Шкријељ Нина 7
7 АИ 7/2017 Мучибабић Николина 10
8 АИ 8/2017 Петковић Огњен 10
9 АИ 9/2017 Ђорђевић Тамара 7
10 АИ 10/2017 Вртунски Ивана 5
11 АИ 11/2017 Марковић Никола 2
12 АИ 12/2017 Сиришки Ленка 1
13 АИ 13/2017 Шушњевић Јелена 1
14 АИ 14/2017 Венцел Марко
15 АИ 15/2017 Бобић Александра 7
16 АИ 16/2017 Мицић Теодора 5
17 АИ 17/2017 Цветковић Немања 0
18 АИ 18/2017 Матовић Нина 2
19 АИ 19/2017 Милутин Милица 10
20 AИ 20/2017 Савић Андреа
21 АИ 22/2017 Петковић Теодора 10
22 АИ 23/2017 Гагро Барбара 5
23 АИ 24/2017 Поповић Наташа 8
24 АИ 25/2017 Петровић Олга 10
25 АИ 26/2017 Дамњановић Душан 6
26 АИ 27/2017 Дувњак Дуња 10
27 АИ 28/2017 Сремац Наташа 10
28 АИ 29/2017 Ракић Јелена 0
29 АИ 30/2017 Бобић Светлана 10
30 АИ 31/2017 Ћелић Александра 1
31 АИ 32/2017 Барнак Ања 9
32 АИ 33/2017 Шаламон Филип 1
33 АИ 34/2017 Месарош Рахела 1
34 АИ 36/2017 Вребалов Симона 2
35 АИ 37/2017 Радуловић Ана 7
36 АИ 38/2017 Бу Иван 4
37 АИ 39/2017 Пешић Лука 7
38 АИ 40/2017 Гаговић Александра 10
39 АИ 41/2017 Симендић Душан 6
40 АИ 42/2017 Петровић Срђан 4
41 АИ 43/2017 Дунђер Ђорђе 10
42 АИ 44/2017 Тепавчевић Никола 5
43 АИ 45/2017 Војновић Елеонора
44 АИ 47/2017 Вучковић Николина 7
45 АИ 48/2017 Ријавец Ивана 0
46 АИ 49/2017 Радић Михајло 0
47 АИ 50/2017 Стојиловић Александра 10
48 АИ 51/2017 Димитријевић Марта 7
49 АИ 52/2017 Гајић Дејана 7
50 АИ 53/2017 Бошковић Стеван 0
51 АИ 54/2017 Шибалић Милош 4
52 АИ 55/2017 Стефановић Милош 0
53 АИ 56/2017 Гератовић Филип 8
54 AИ 57/2017 Иконић Никола
55 АИ 58/2017 Марковић Урош
56 АИ 59/2017 Лечић Теодора 10
57 АИ 60/2017 Гачић Тања 9
58 АИ 22/2016 Боднарчук Страхиња 10
59 АИ 55/2016 Гомбар Чаба
60 АИ 40/2015 Тадић Емилија
61 АИ 61/2017 Гостовић Ђорђе
62 АИ 39/2016 Симић Никола 0
63 АИ 43/2016 Тодоровић Данијел 4
64 АИ 49/2016 Врачарић Кристина
65 АИ 52/2016 Ковачевић Драгана
66 АИ 55/2016 Гомбар Чаба 3
67 АИ 59/2016 Стојшић Алекса 2
68 АИ 1/2015 Марков Ана
69 АИ 40/2015 Тадић Емилија 10
70 АИ 11/2014 Срдановић Никола 1
71 АИ 32/2014 Матуш Андреја Катарина
72 АИ 39/2014 Сљука Адријан
73 АИ 57/2014 Антуновић Давид
74 АИ 34/2013 Шаманц Дениса 8
75 АИ 36/2013 Бугарски Милан
76 АИ 44/2013 Поповић Радован 2
77 АИ 67/2012 Ћирковић Озрен

 

* Радови се могу погледати у току следеће недеље у време консултација у кабинету 905.

 

Rezultati – oktobar 3

Rezultati ispita – 20.10.2018.

Dodaci

  1. AT2 - rezultati
    undefined