Četvrta Godina

1063

Rezultati Kolokvijuma II

U prilogu se nalaze rezultati Kolokvijuma održanog u ponedeljak 10. juna i bodovi iz prisustva predavanju tokom letnjeg semestra iz predmeta Graditeljsko nasleđe, obnova i zaštita II.

Uvid u radove moguć je 13. juna u sali 402A u 08:45

Studenti koji su zadovoljni postignutim rezultatom ispit mogu da prijave u prvom junskom ili julskom terminu.

Iz kabineta

Rezultati Vežbi

U prilogu se nalazi tabela sa rezultatima iz auditornih vezbi letnjeg semstra školske 2018-2019 godine iz predmeta Graditeljsko nasleđe, obnova i zaštita II.

Studenti koji nisu stekli pravo na potpis zbog velikog broja izostanaka i negativne ocene rada dužni su da ponovo pohađaju vežbe iz predmeta. Potrebno je da se jave na početku letnjeg semestra 2019-2020 godine predmetnom asistentu.

Iz kabineta

Predispitni bodovi

U prilogu se nalaze ocene dosadašnjeg rada na predmetu. Studenti koji su učestvovali u radionici sa prof. Mark Žuberom imaju ispitne bodove, kao i zaključnu ocenu iz predmeta.

REZULTATI ISPITA

AU 038/2013 Živaljević Marina     predispitne obaveze: 38 bodova      ocena ispita: 9+ (27 bodova)      zaključena ocena: 7 (65 bodova)

AU 109/2013 Blažić Milica            predispitne obaveze: 36 bodova      ocena ispita: 8/9 (25 bodova)    zaključena ocena: 7 (61 bod)

Novi termin za potpisivanje indeksa

Termin za potpisivanje indeksa

Uvod u istoriju arhitekture 13.06 – u terminu ispita

Arhitektura i grad novog doba 13.06 – u terminu ispita

Graditeljsko nasledje, obnova i zastita II 13.06 – u terminu ispita

 

Iz kabineta

Termin za Kolokvijum II

Pravo izlaska na drugi kolokvijum imaju studenti koji su polozili prvi kolokvijum.

Termini drugog kolokvijuma.

Predmet Uvod u istoriju arhitekture 10. jun – 12:00 – ucionica 204

Predmet Arhitektura i grad novog doba 10. jun – 13:00 – ucionica 204

Predmet Graditeljsko nasledje, ocuvanje i zastita II 10. jun – 13:00 – ucionica 204

 

Iz kabineta

Rezultati ispita i usmeni

Drage kolege,

Na usmeni ispit, koji će se održati u četvrtak, 6.juna, u 14h, pozivaju se sledeći studenti:

Tamara Orlić

Sofija Munjas

Stanković Aleksandar

Milica Rakočević

Nikola Kovačević

Stefan Milović

Danica Simić

Jelena Babić

Marko Prodanović

 

Predaja grafičkog rada

U prilogu je link na koji možete da postevite svoj završen grafički rad.

https://drive.google.com/open?id=1aUCnQwjelDHgzNRONjqk6GFk4i68bpEu

Napomene za predaju završnog grafičkog rada nalazi se na linku.

Na linku se takođe nalazi šablon za izložbeni plakat.

Grafičke priloge i plakat postaviti na link u .pdf formatu.

Štampanu verziju plakata 50×100 cm (vertikalno) odštampati na peni 5mm prema prilozenom šablonu i predati plakat u 10:15 u AH1b.

Rok za predaju je utorak 04. jun do 10:15.

U prilogu vam se nalazi par napomena više kao podsetnik za predaju :)

Iz kabineta

ISPIT

Ispit iz predmeta Urbanističko projektovanje 3, održaće se u terminu – 01.06. u 17h, u učionici 404.

Nastava u ponedeljak, 02.06.2019.

Studenti grupe 1 i 2 se obaveštavaju da se nastava iz predmeta neće održavati u ponedeljak, 02.06.2019.

Molimo studente koji planiraju da prisustvuju otvaranju izložbe u Budimpešti, da se jave profesorici Kostreš ili meni.