Osnovne akademske studije

4569

Rezultati ispita održanog 25.9.

Rezultati testa i usmeni deo ispita

Na usmeni deo ispita, koji će se održati u utorak, 29.9.2020.godine (kabinet 520), pozivaju se sledeći studenti:

9:00_Marija Despotović, Dragana Zeljković

9:15_Valentina Todorov, Višnja Nikolić, Tijana Krnjajić

Studentkinja Mina Martinović da se javi predmetnom nastavniku. Hvala!

Rezultati radova Veljko Kuzmanović

Rezultati ispita održanog 24. 09. 2020.

Broj indeksa Prezime Ime ukupno bodova konačna ocena
AU 2/2017 Stamenić Đorđe 68 7
AU 9/2017 Milovanović Milica 75 8
AU 20/2017 Grujičić Strahinja 91 10
AU 66/2017 Milisavac Emilija 94 10
AU 76/2017 Milovanović Nataša 91 10
AU 77/2017 Bogunović Dušan 71 8
AU 80/2017 Bunjac Sofija 69 7
AU 103/2017 Milojević Aleksa 71 8
AU 117/2017 Kovačević Stefan 67 7
AU 57/2011 Bojić Nikola 74 8

Ukoliko neko od studenata nije zadovoljan predloženom ocenom, molimo da se javi na mail predmeta do 25. 9. 2020 u 12h kako bi popravio ili poništio ocenu.

 

Rezultati ispita – 23.09.2020.

U prilogu se nalaze rezultati.

Molimo Bojana Jovanovića AU110/2016 da dođe u ponedeljak u 11:30h u kabinet 511.

Dodaci

  1. Spisak
    undefined

Pozivamo vas da učestvujete u osmom simpozijumu AACCP (Arhitektura, arheologija i urbanizam)
GRADOVI U EVOLUCIJI – TRANSFORMACIJE URBANIH I RURALNIH NASELJA (hibridi)
organizovano u saradnji sa DRUM
Mesto: laboratorija Univerziteta Oziegin u Istanbulu, Turska
Vreme: 26. aprila – 2. maja 2021. godine.
119968907_10224232586388699_6836677346163260106_oabstract_template_AACCP21

aaccp2021 CITIES IN EVOLUTION

Najnoviji konkursi i radionice

Rezultati – pismeni ispit 21.9.2020.

Obaveštavmo studente da se u prilogu nalaze rezultati (bodovi) ostvareni na pismenom delu ispita koji je održan 21.9.2020. godine.

Za pozitivnu ocenu potrebno je ostvariti najmanje 51 bod na ovom delu ispita.

Radovi su dostupni za uvid, u kabinetu prof. Željka Jakšića, svakog radnog dana od 13h do 15h.

 

Rezultati pismenog ispita

Rezultati ispita iz Nacrtne geometrije sa perspektivom 1 održanog 22. 09. 2020.

Na završni deo ispita pozivaju se:
SA 6/2019        Stojanov Mina
SA 12/2019      Perišić Božana

Ostali studenti nisu položili.

Završni deo ispita održaće se u petak, 25. 09. u 10.00 u kabinetu 905. Radovi se mogu pogledati u vreme završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Rezultati pismenog ispita

Rezultati ispita iz Nacrtne geometrije sa perspektivom 2 održanog 22. 09. 2020.

Na završni deo ispita poziva se:
SA 19/2016        Kopanja Nevena

Ostali studenti nisu položili.

Završni deo ispita održaće se u petak, 25. 09. u 10.00 u kabinetu 905. Radovi se mogu pogledati u vreme završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Резултати писменог испита

 

Студенти који су позвани на ЗАВРШНИ ДЕО ИСПИТА:
бр. индекс презиме име
1 AU 56/2015 Новаковић Сара
2 AU 118/2015 Бокшан Анабела
3 AU 43/2017 Радосављевић Лука
4 AU 63/2017 Прокин Мила
5 AU 35/2019 Милић Милена
6 AU 50/2019 Читлучанин Владислава
7 AU 67/2019 Јанчић Тамара условно
8 AU 70/2019 Лазић Предраг
9 AU 86/2019 Анђелић Милена условно
10 AU 90/2019 Ковић Ана условно
11 AU 109/2019 Унчанин Нађа условно
12 AU 116/2019 Драшковић Наталија
13 AU 126/18 Сирбу Михаела условно

 

Завршни део испита биће одржан у петак, 25. септембра, у 11.00, у кабинету 905.

За студенте из претходних рокова завршни део испита почеће у 11.30.

Радови се могу погледати у 11.30.

Понети индекс, елаборат и прибор за цртање.