Nastava

3587

Terenske vežbe

Obilazak Makete univerzitetskog kampusa i Makete pešačke zone Grada Novog Sada počeće u sredu 22.11.2017. u 15:10 sati u zgradi Rektorata.

Zvanični blog predmeta: http://arhns.com/maketarstvo/

Резултати писменог испита

Студенти који су позвани на завршни део испита:

Бр. индекса  Презиме и име             Број бодова

АУ 14/2013    Богдановић Теодора         80

АУ 13/2013    Илић Настасја                   60

АУ 83/2013    Јевтић Кристина               условно

 

Завршни део испита одржаће се у четвртак, 23. 11, u 9.00 u кабинету 905.
Понети индекс, прибор за цртање и елаборат.

Студенти који нису положили:

АУ 51/2012     Радосављевић Љупка        32

АУ 106/2011   Ивковић Стефан                24

АУ 73/2012    Јуришин Татјана                15

 

* Радови се могу погледати у термину завршног дела испита.

VAŽNO OBAVEŠTENJE

U četvrtak 23.11. planiran je zajednički odlazak na izložbu u Vranjevu (Novi Bečej). Organizovani polazak je u 10:00h ispred Ekonomskog fakulteta (potrebno je doći 10 minuta ranije), a prisustvo je obavezno.

Predaja prvog seminarskog rada iz predmeta Teorija i kritike urbane sredine održaće se 23.11. u 10:00h ispred Ekonomskog fakulteta.

U četvrtak 23.11. vežbe se neće održati u redovnom terminu.

Резултати првог теста

 

Студенти који су ПОЛОЖИЛИ:
бр. индекс презиме име бодови [%]
1 ГР 2/2017 Дердемез Тарик 95
2 ГР 5/2017 Менковић Теодора 100
3 ГР 6/2017 Зубац Марко 100
4 ГР 7/2017 Зековић Милош 75
5 ГР 8/2017 Миловић Павле 85
6 ГР 9/2017 Илић Никола 90
7 ГР 10/2017 Зелић Милош 90
8 ГР 11/2017 Дракулић Стеван 100
9 ГР 12/2017 Будимировић Никола 95
10 ГР 13/2017 Терзић Милица 100
11 ГР 15/2017 Мартиновић Урош 70
12 ГР 17/2017 Вуковић Зоран 95
13 ГР 18/2017 Спасојевић Зорица 55
14 ГР 21/2017 Мркић Милош 90
15 ГР 22/2017 Плакаловић Зоран 100
16 ГР 23/2017 Пантић Владан 100
17 ГР 24/2017 Мимић Ведран 95
18 ГР 25/2017 Митровић Стефан 95
19 ГР 27/2017 Јовић Младен 80
20 ГР 28/2017 Томашевић Дејан 100
21 ГР 29/2017 Радоичић Вукашин 90
22 ГР 31/2017 Милошевић Данило 100
23 ГР 32/2017 Митровић Биљана 100
24 ГР 34/2017 Комазец Јован 90
25 ГР 35/2017 Петровић Милош 65
26 ГР 38/2017 Деспотовић Душан 90
27 ГР 39/2017 Велимировић Милош 100
28 ГР 43/2017 Јовановић Немања 65
29 ГР 44/2017 Савић Момчило 100
30 ГР 45/2017 Спречаковић Александар 100
31 ГР 47/2017 Радовић Тамара 90
32 ГР 48/2017 Деспотовић Драган 80
33 ГР 50/2017 Роган Ана 100
34 ГР 52/2017 Вукчевић Никола 80
35 ГР 53/2017 Белић Александар 85
36 ГР 54/2017 Стојановић Марија 100
37 ГР 55/2017 Лошић Кристина 100
38 ГР 59/2017 Видовић Слађан 70
39 ГР 60/2017 Каљевић Драган 100
40 ГР 61/2017 Максимовић Стефан 90
41 ГР 62/2017 Котлаја Оља 95
42 ГР 64/2017 Пеленгић Маја 100
43 ГР 65/2017 Маринковић Никола 100
44 ГР 67/2017 Радовац Марко 55
45 ГР 70/2017 Алберт Иван 85
46 ГР 71/2017 Ченејац Милутин 70
47 ГР 73/2017 Батори Иван 100
48 ГР 87/2017 Савић Никола 70
49 ГР 88/2017 Радовановић Павле 80
50 ГР 90/2017 Пекић Јована 100
51 ГР 95/2017 Томић Исидора 100
52 ГР 103/2017 Ђурић Филип 80
53 ГР 105/2017 Вучуревић Жарко 100
54 ГР 116/2017 Новаковић Ивана 70
55 ГР 10/2016 Драгичевић Милица 95
56 ГР 38/2016 Иванишевић Горан 80

 

 

Студенти који нису положили али су се КВАЛИФИКОВАЛИ за даље парцијално полагање:
бр. индекс презиме име бодови [%]
1 ГР 1/2017 Квочка Стефан 30
2 ГР 16/2017 Гркинић Јелена 30
3 ГР 19/2017 Шањевић Петар 30
4 ГР 37/2017 Стојановић Игор 30
5 ГР 40/2017 Бајчетић Алекса 45
6 ГР 51/2017 Голијанин Оливера 35
7 ГР 81/2017 Кеча Сања 30
8 ГР 102/2017 Уларџић Милица 30
9 ГР 108/2017 Пантелић Александра 35
10 ГР 109/2017 Штајн Стефан 30
11 ГР 111/2017 Тодоровић Александар 30
12 Г6086 Живанов Сања 30

 

 

Студенти који НИСУ ПОЛОЖИЛИ нити су се квалификовали за даље парцијално полагање:
бр. индекс презиме име бодови [%]
1 ГР 3/2017 Сузић Сузана 0
2 ГР 4/2017 Деспотовић Слађана 5
3 ГР 14/2017 Петровић Саша 0
4 ГР 20/2017 Бајрамовић Мерјем 0
5 ГР 26/2017 Илић Немања 20
6 ГР 30/2017 Шћитароци-Обад Александар 0
7 ГР 36/2017 Илић Никола 5
8 ГР 41/2017 Ђукић Ђуђа 0
9 ГР 42/2017 Радовић Митар 0
10 ГР 46/2017 Воларов Тамара 5
11 ГР 49/2017 Поповић Милена 5
12 ГР 56/2017 Перц Симона 0
13 ГР 57/2017 Гаврић Ивана 10
14 ГР 58/2017 Јовановић Аница 20
15 ГР 63/2017 Благојевић Јелена 5
16 ГР 66/2017 Радивојевић Марија 5
17 ГР 68/2017 Боровница Николина 0
18 ГР 74/2017 Прашовић Александар 0
19 ГР 77/2017 Кнежевић Љиљана 10
20 ГР 78/2017 Марковић Јована 20
21 ГР 80/2017 Поповић Лена 5
22 ГР 82/2017 Вишњић Миљан 20
23 ГР 83/2017 Мишљеновић Јована 5
24 ГР 84/2017 Костић Радован 10
25 ГР 85/2017 Новковић Сања 10
26 ГР 86/2017 Мемишевић Нино 20
27 ГР 91/2017 Апрцовић Уна 5
28 ГР 92/2017 Видаковић Урош 20
29 ГР 93/2017 Хорват Свен 10
30 ГР 94/2017 Милутиновић Богдан 0
31 ГР 96/2017 Јовановић Емилија 20
32 ГР 97/2017 Иванишевић Стефан 20
33 ГР 100/2017 Маринковић Богдан 0
34 ГР 101/2017 Милић Ђорђе 0
35 ГР 104/2017 Берберовић Лазар 0
36 ГР 106/2017 Перишић Ана 0
37 ГР 112/2017 Милићевић Игор 0
38 ГР 113/2017 Дакић Момир 20
39 ГР 114/2017 Максимовић Марко 0
40 ГР 117/2017 Тепић Никола 0
41 ГР 119/2017 Митровић Ана 0
42 ГР 121/2017 Јакшић Предраг 10
43 ГР 94/2016 Марјановић Александар 20
44 ГР 66/2015 Петрић Вања 20
45 Г5601 Ајдуковић Игор 5

 

 

* Радови се могу погледати у току текуће недеље у термину консултација у кабинету 905.

 

Резултати првог теста

Студенти који су ПОЛОЖИЛИ:
бр. индекс презиме име бодови [%]
1 АУ 1/2017 Стефановић Милица 100
2 АУ 2/2017 Стаменић Ђорђе 100
3 АУ 4/2017 Михић Зорана 100
4 АУ 5/2017 Шакановић Табита 100
5 АУ 6/2017 Селаковић Драгана 95
6 АУ 7/2017 Малетић Јелена 100
7 АУ 8/2017 Инђић Божидар 95
8 АУ 9/2017 Миловановић Милица 100
9 АУ 10/2017 Пилиповић Ања 100
10 АУ 11/2017 Теофановска Тамара 70
11 АУ 12/2017 Анђелковић Јована 100
12 АУ 13/2017 Томић Сара 95
13 АУ 14/2017 Веселиновски Теодора 100
14 АУ 16/2017 Михајловић Тамара 100
15 АУ 17/2017 Бобинац Андреа 85
16 АУ 19/2017 Митровић Петар 100
17 АУ 20/2017 Грујичић Страхиња 95
18 АУ 21/2017 Шлегл Сандра 95
19 АУ 22/2017 Мутабџија Ања 60
20 АУ 23/2017 Савковић Гордана 70
21 АУ 24/2017 Сирочић Кристина 100
22 АУ 25/2017 Берат Јована 95
23 АУ 26/2017 Ђокић Наташа 90
24 АУ 27/2017 Дишић Милица 100
25 АУ 28/2017 Глишић Дуња 90
26 АУ 30/2017 Тубић Тања 55
27 АУ 32/2017 Глушчевић Борис 100
28 АУ 34/2017 Башић Палковић Дуња 100
29 АУ 35/2017 Мијатовић Тијана 100
30 АУ 36/2017 Ћетковић Војислав 100
31 АУ 38/2017 Грубач Милица 75
32 АУ 39/2017 Добрић Дејана 100
33 АУ 40/2017 Коцић Сара 80
34 АУ 43/2017 Радосављевић Лука 100
35 АУ 44/2017 Буљовчић Мариан 100
36 АУ 46/2017 Вигњевић Светлана 100
37 АУ 47/2017 Шарић Елизабета 70
38 АУ 49/2017 Глувић Ирина 100
39 АУ 52/2017 Сердар Младен 100
40 АУ 54/2017 Аћимовић Стеван 95
41 АУ 56/2017 Томић Марија 100
42 АУ 58/2017 Вујовић Димитрије 80
43 АУ 59/2017 Шаренац Теодора 90
44 АУ 61/2017 Бабић Лука 80
45 АУ 63/2017 Прокин Мила 75
46 АУ 66/2017 Милисавац Емилија 90
47 АУ 68/2017 Сопић-Родић Гордана 75
48 АУ 69/2017 Грмаш Милица 100
49 АУ 70/2017 Павловић Илија 90
50 АУ 72/2017 Вуловић Никола 80
51 АУ 73/2017 Челиковић Дејан 100
52 АУ 74/2017 Милутиновић Никола 90
53 АУ 75/2017 Блажина Ана 100
54 АУ 76/2017 Миловановић Наташа 90
55 АУ 77/2017 Богуновић Душан 100
56 АУ 79/2017 Дурутовић Маја 95
57 АУ 80/2017 Буњац Софија 100
58 АУ 83/2017 Максић Александра 70
59 АУ 84/2017 Кузмановић Слободанка 55
60 АУ 85/2017 Перић Стефан 100
61 АУ 86/2017 Јоковић Милош 85
62 АУ 87/2017 Кујовић Ања 95
63 АУ 88/2017 Ђилас Милан 70
64 АУ 91/2017 Варагић Јован 55
65 АУ 93/2017 Шкорућак Андреј 95
66 АУ 95/2017 Тадић Теодора 100
67 АУ 96/2017 Тешановић Анастасија 90
68 АУ 97/2017 Лучић Ана 100
69 АУ 100/2017 Петровић Теодора 85
70 АУ 102/2017 Неђић Александар 60
71 АУ 104/2017 Николић Миона 100
72 АУ 107/2017 Бурсаћ Наташа 60
73 АУ 109/2017 Петровић Младен 100
74 АУ 110/2017 Туру Маријана 100
75 АУ 111/2017 Поповић Вања 90
76 АУ 112/2017 Војнић Александра 65
77 АУ 113/2017 Гуслов Аврам 100
78 АУ 116/2017 Илић Огњен 100
79 АУ 117/2017 Ковачевић Стефан 75
80 АУ 119/2017 Шакота Алекса 100
81 АУ 120/2017 Поповић Вито 55
82 АУ 10/2015 Бубања Теодора 95
83 АУ 43/2015 Одовић Нина 100
84 АУ 77/2014 Драгаш Јован 55
85 АУ 105/2014 Чањи Иван 70

 

Студенти који нису положили али су се КВАЛИФИКОВАЛИ за даље парцијално полагање:
бр. индекс презиме име бодови [%]
1 АУ 33/2017 Петровић Марија 30
2 АУ 57/2017 Тодоровић Виолета 40
3 АУ 60/2017 Мајкић Немања 45
4 АУ 64/2017 Шицар Тамара 30
5 АУ 82/2017 Мартиновић Ивана 50
6 АУ 101/2017 Васић Николина 50
7 АУ 106/2017 Алемпић Хелена 35
8 АУ 114/2017 Ћускић Катарина 30
9 АУ 105/2011 Ступовски Дарко 40

 

 

Студенти који НИСУ ПОЛОЖИЛИ нити су се квалификовали за даље парцијално полагање:
бр. индекс презиме име бодови [%]
1 АУ 15/2017 Ђокић Цвија 5
2 АУ 18/2017 Мирковић Кристина 5
3 АУ 29/2017 Гвоић Милана 0
4 АУ 31/2017 Бјелица Катарина 10
5 АУ 41/2017 Паунић Алекса 5
6 АУ 42/2017 Радуловић Нина 5
7 АУ 45/2017 Глушчевић Александра 10
8 АУ 48/2017 Тешић Александра 15
9 АУ 50/2017 Милић Маша 0
10 АУ 51/2017 Ђуричић Маријана 0
11 АУ 55/2017 Кнежевић Исидора 0
12 АУ 65/2017 Јандрић Ивана 0
13 АУ 67/2017 Мајсторовић Петар 20
14 АУ 71/2017 Јуришин Вук 5
15 АУ 78/2017 Ећимовић Милош 0
16 АУ 81/2017 Голишевић Дејана 15
17 АУ 89/2017 Рацић Наташа 5
18 АУ 90/2017 Тасић Теодора 0
19 АУ 92/2017 Јурић Мина 0
20 АУ 94/2017 Зец Весна 0
21 АУ 98/2017 Роквић Марија 5
22 АУ 99/2017 Шијан Јелена 10
23 АУ 103/2017 Милојевић Алекса 0
24 АУ 105/2017 Матковић Марко 0
25 АУ 108/2017 Otto Jovana 0
26 АУ 115/2017 Радовић Милојко 0
27 АУ 121/2017 Гуслов Јована 0
28 ГР 76/2017 Гњатовић Његош 0
29 АУ 33/2016 Загорац Оливера 0
30 АУ 65/2016 Цекић Тијана 10
31 АУ 111/2014 Васић Јована Вања 0
32 АУ 113/2014 Вукојичић Ђорђе 0

 

* Радови се могу погледати у току текуће недеље у термину консултација у кабинету 905.

Резултати другог теста

бр. индекс презиме име ТЕСТ 2 [0-10 бодова]
1 АУ 5/2016 Кереши Агота 10
2 АУ 8/2016 Богојевић Дарија 10
3 АУ 11/2016 Радовановић Анастасија 2
4 АУ 16/2016 Опачић Бранислав 0
5 АУ 21/2016 Рађеновић Никола 10
6 АУ 23/2016 Сабо Андреа 10
7 АУ 26/2016 Врачевић Ивана 2
8 АУ 27/2016 Коледин Катарина 10
9 АУ 30/2016 Пећанац Слободан 2
10 АУ 36/2016 Јовановић Петра 8
11 АУ 39/2016 Ђорђевић Милица 10
12 АУ 41/2016 Радовановић Милица 10
13 АУ 53/2016 Гавровников Катарина 0
14 АУ 61/2016 Јоцев Ања 10
15 АУ 69/2016 Сирета Ива 10
16 АУ 106/2016 Лукић Снежана 0
17 АУ 108/2016 Барбић Нина 0
18 АУ 113/2016 Поплудијевић Вања
19 АУ 115/2016 Јовановић Методија 10
20 АУ 116/2016 Продановић Петар
21 АУ 118/2016 Ивковић Ања 3
22 AU 88/2015 Чајовић Јован
23 A1721 Маџовска Сања 10

 

 

 

* Радови се могу погледати у термину следећих консултација у кабинету 905.

Važno obaveštenje

U četvrtak 23.11. organizovan je zajednički odlazak na izložbu u Vranjevu (Novi Bečej). Polazak je u 10:00 ispred Ekonomskog fakulteta, molimo studente da dođu 10 min ranije. Prisustvo je obavezno.

Konsultacije u vezi sa zadatkom biće održane u petak 24.11. od 08:00 u učionici AH4.

SINTEZNI PROJEKAT – REZULTATI ISPITA 18/11/2017

Aleksandar Stjepanović 113/2013:

 

Predispitne obaveze – 46
Bodovi iz ispita – 19
Ukupan broj bodova – 65
Zaključna ocena – 7

Vežba 3

Drugi termin vežbi u ovoj radnoj nedelji (20. – 24. novembar) se neće održati po rasporedu. Umesto drugog termina vežbi planiran je izlazak na teren.

Sve informacije vezane za Vežbu 3 nalaze se u priloženom dokumentu: UuAD 1 _ VEZBA 3

Резултати испита

бр. индекс име презиме ПИО [0-50] ИСПИТ [0-50] Σ бодова оцена
1 AУ 52/11 Даница Симић 15 5 20 5

 

* Радови се могу погледати у термину следећих консултација