Nacrtna geometrija 1

140

Rezultati pismenog ispita

Studenti koji se pozivaju na završni deo ispita iz Nacrtne geometrije 1

Br. indeksa Prezime Ime
AU 17/17 Bobinac Andrea
au 24/17 Siročić Kristina
AU 31/17 Bjelica Katarina
au 41/17 Paunić Aleksa
AU 42/17 Radulović Nina
AU 43/17 Radosavljević Luka
AU 75/17 Blažina Ana
AU 86/17 Joković Miloš
AU 101/17 Vasić Nikolina

Nisu polozili

AU 87/17 Kujović Anja
AU 48/17 Tešić Aleksandra
AU 112/16 Paunović Nikolina
AU 91/17 Varagić Jovan
AU 115/17 Radović Milojko
au 120/17 Popović Vito
AU 30/17 Tubić Tanja
AU 85/17 Perić Stefan
AU 71/17 Jurišin Vuk
AU 72/17 Vulović Nikola
AU 98/17 Rokvić Marija
au 11/17 Teofanovska Tamara
AU 29/17 Gvoić Milana
AU 51/17 Đuričić Marijana
AU 79/17 Durutović Maja
AU 89/17 Racić Nataša
au 106/17 Alempić Helena

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje. Završni deo ispita biće održan u sredu, 18.04.2018, u 17.30 h na petom spratu u AH9.

Iz kabineta

Rezultati pismenog ispita

Na završni deo ispita pozivaju se:

Br. indeksa Prezime Ime
au 25/14 Bilafer Tijana
au 6/17 Selaković Dragana
AU 10/17 Pilipović Anja
AU 13/17 Tomić Sara
AU 14/17 Veselinovski Teodora
AU 15/17 Đokić Cvija
AU 23/17 Savković Gordana
AU 33/17 Petrović Marija
au 36/17 Ćetković Vojislav
Au 40/17 Kocić Sara
AU 44/17 Buljovčić Marian
AU 47/17 Šarić Elizabeta
AU 54/17 Aćimović Stevan
AU 56/17 Tomić Marija
AU 57/17 Todorović Violeta
Au 59/17 Šarenac Teodora
AU 61/17 Babić Luka
AU 66/17 Milisavac Emilija
AU 68/17 Sopić-Rodić Gordana
AU 69/17 Grmaš Milica
AU 70/17 Pavlović Ilija
AU 74/17 Milutinović Nikola
AU 77/17 Bogunović Dušan
AU 80/17 Bunjac Sofija
AU 93/17 Škorućak Andrej
AU 100/17 Petrović Teodora
AU 102/17 Neđić Aleksandar
AU 107/17 Bursać Nataša
AU 108/17 Otto Jovana
AU 113/17 Guslov Avram
AU 114/17 Ćuskić Katarina
AU 116/17 Ilić Ognjen
AU 117/17 Kovačević Stefan
AU 121/17 Guslov Jovana
AU 123/17 Gnjatović Njegoš
AU 107/12 Todorović Jelena

 

Završni deo ispita biće održan u sredu 14.02. 2018. u učionici AH7 u 14h.

Poneti elaborat, indeks i pribor za crtanje.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Pregled položenih oblasti koje važe do kraja školske godine

индекс презиме име Т1 Т2 К
АУ 1/2017 Стефановић Милица 100 100
АУ 2/2017 Стаменић Ђорђе 100 100 95
АУ 3/2017 Митровић Борјан
АУ 4/2017 Михић Зорана 100 100 50
АУ 5/2017 Шакановић Табита 100 90 100
АУ 6/2017 Селаковић Драгана 95 55
АУ 7/2017 Малетић Јелена 100 55 75
АУ 8/2017 Инђић Божидар 95 100 90
АУ 9/2017 Миловановић Милица 100 100
АУ 10/2017 Пилиповић Ања 100 80
АУ 11/2017 Теофановска Тамара 70
АУ 12/2017 Анђелковић Јована 100 100 75
АУ 13/2017 Томић Сара 95
АУ 14/2017 Веселиновски Теодора 100 65
АУ 15/2017 Ђокић Цвија
АУ 16/2017 Михајловић Тамара 100 100 100
АУ 17/2017 Бобинац Андреа 85
АУ 18/2017 Мирковић Кристина
АУ 19/2017 Митровић Петар 100 100
АУ 20/2017 Грујичић Страхиња 95 100
АУ 21/2017 Шлегл Сандра 95 100 85
АУ 22/2017 Мутабџија Ања 60 100 65
АУ 23/2017 Савковић Гордана 70 55
АУ 24/2017 Сирочић Кристина 100
АУ 25/2017 Берат Јована 95 90 60
АУ 26/2017 Ђокић Наташа 90 100 90
АУ 27/2017 Дишић Милица 100 80 55
АУ 28/2017 Глишић Дуња 90 80 95
АУ 29/2017 Гвоић Милана
АУ 30/2017 Тубић Тања 55
АУ 31/2017 Бјелица Катарина
АУ 32/2017 Глушчевић Борис 100 55
АУ 33/2017 Петровић Марија 50
АУ 34/2017 Башић Палковић Дуња 100 60 65
АУ 35/2017 Мијатовић Тијана 100
АУ 36/2017 Ћетковић Војислав 100
АУ 37/2017 Калмар Катарина
АУ 38/2017 Грубач Милица 75 100 90
АУ 39/2017 Добрић Дејана 100 55
АУ 40/2017 Коцић Сара 80
АУ 41/2017 Паунић Алекса
АУ 42/2017 Радуловић Нина
АУ 43/2017 Радосављевић Лука 100
АУ 44/2017 Буљовчић Мариан 100
АУ 45/2017 Глушчевић Александра
АУ 46/2017 Вигњевић Светлана 100 55
АУ 47/2017 Шарић Елизабета 70
АУ 48/2017 Тешић Александра
АУ 49/2017 Глувић Ирина 100
АУ 50/2017 Милић Маша
АУ 51/2017 Ђуричић Маријана
АУ 52/2017 Сердар Младен 100 55
АУ 53/2017 Седлан Страхиња
АУ 54/2017 Аћимовић Стеван 95
АУ 55/2017 Кнежевић Исидора
АУ 56/2017 Томић Марија 100
АУ 57/2017 Тодоровић Виолета 100
АУ 58/2017 Вујовић Димитрије 80 55
АУ 59/2017 Шаренац Теодора 90
АУ 60/2017 Мајкић Немања
АУ 61/2017 Бабић Лука 80 55
АУ 62/2017 Савић Јована
АУ 63/2017 Прокин Мила 75
АУ 64/2017 Шицар Тамара
АУ 65/2017 Јандрић Ивана
АУ 66/2017 Милисавац Емилија 90
АУ 67/2017 Мајсторовић Петар
АУ 68/2017 Сопић-Родић Гордана 75
АУ 69/2017 Грмаш Милица 100
АУ 70/2017 Павловић Илија 90 55
АУ 71/2017 Јуришин Вук
АУ 72/2017 Вуловић Никола 80
АУ 73/2017 Челиковић Дејан 100 100 55
АУ 74/2017 Милутиновић Никола 90 90
АУ 75/2017 Блажина Ана 100
АУ 76/2017 Миловановић Наташа 90 100
АУ 77/2017 Богуновић Душан 100
АУ 78/2017 Ећимовић Милош
АУ 79/2017 Дурутовић Маја 95
АУ 80/2017 Буњац Софија 100 100
АУ 81/2017 Голишевић Дејана
АУ 82/2017 Мартиновић Ивана 50 100
АУ 83/2017 Максић Александра 70
АУ 84/2017 Кузмановић Слободанка 55
АУ 85/2017 Перић Стефан 100
АУ 86/2017 Јоковић Милош 85
АУ 87/2017 Кујовић Ања 95
АУ 88/2017 Ђилас Милан 70 50 85
АУ 89/2017 Рацић Наташа
АУ 90/2017 Тасић Теодора
АУ 91/2017 Варагић Јован 55
АУ 92/2017 Јурић Мина
АУ 93/2017 Шкорућак Андреј 95
АУ 94/2017 Зец Весна
АУ 95/2017 Тадић Теодора 100 80
АУ 96/2017 Тешановић Анастасија 90
АУ 97/2017 Лучић Ана 100 55 65
АУ 98/2017 Роквић Марија
АУ 99/2017 Шијан Јелена
АУ 100/2017 Петровић Теодора 85
АУ 101/2017 Васић Николина 50
АУ 102/2017 Неђић Александар 60
АУ 103/2017 Милојевић Алекса
АУ 104/2017 Николић Миона 100 100 85
АУ 105/2017 Матковић Марко
АУ 106/2017 Алемпић Хелена
АУ 107/2017 Бурсаћ Наташа 60
АУ 108/2017 Отто Јована
АУ 109/2017 Петровић Младен 100
АУ 110/2017 Туру Маријана 100 80
АУ 111/2017 Поповић Вања 90
АУ 112/2017 Војнић Александра 65 50
АУ 113/2017 Гуслов Аврам 100 50
АУ 114/2017 Ћускић Катарина 100
АУ 115/2017 Радовић Милојко
АУ 116/2017 Илић Огњен 100
АУ 117/2017 Ковачевић Стефан 75 55
АУ 118/2017 Глишић Уна
АУ 119/2017 Шакота Алекса 100
АУ 120/2017 Поповић Вито 55
АУ 121/2017 Гуслов Јована
AU 123/2017 Гњатовић Његош
АУ 33/2016 Загорац Оливера
АУ 65/2016 Цекић Тијана
АУ 10/2015 Бубања Теодора 95
АУ 43/2015 Одовић Нина 100
АУ 96/2015 Миловановић Сара
АУ 99/2015 Кесић Соња
АУ 77/2014 Драгаш Јован 55 100
АУ 105/2014 Чањи Иван 70
АУ 111/2014 Васић Јована Вања
АУ 113/2014 Вукојичић Ђорђе
АУ 117/2014 Ристанић Стефан
АУ 105/2011 Ступовски Дарко 85

Накнадна овера вежби

Студенти који нису оверили вежбе у јануару, обавезно да се јаве у петак, 2. фебруара, у 11.30 у учионици 205.
Понети употпуњен елаборат, прибор за цртање и индекс.

Резултати писменог испита

Студенти који се позивају на завршни део испита у петак, 2. фебруара, у 10.00 у учионици 205:

бр. индекс презиме име
1 АУ 1/2017 Стефановић Милица
2 АУ 9/2017 Миловановић Милица
3 АУ 10/2017 Пилиповић Ања
4 АУ 18/2017 Мирковић Кристина
5 АУ 35/2017 Мијатовић Тијана
6 АУ 45/2017 Глушчевић Александра
7 АУ 49/2017 Глувић Ирина
8 АУ 58/2017 Вујовић Димитрије
9 АУ 74/2017 Милутиновић Никола
10 АУ 76/2017 Миловановић Наташа
11 АУ 82/2017 Мартиновић Ивана
12 АУ 95/2017 Тадић Теодора
13 АУ 103/2017 Милојевић Алекса
14 АУ 111/2017 Поповић Вања
15 АУ 77/2014 Драгаш Јован

* Студенти који нису положили писмени испит радове могу видети у време завршног дела испита.

* Понети индекс, прибор за цртање и елаборат (сређен по редоследу вежбања 1–10).

Предрок

Студенти који су ослобођени писменог дела испита и позивају се на завршни део испита који ће бити одржан у четвртак, 25. јануара, у учионици АХ4а, према следећем распореду:

у 11.30:

бр. индекс презиме име УКУПНИ БРОЈ БОДОВА предложена оцена
1 АУ 1/2017 Стефановић Милица 76 8
2 АУ 2/2017 Стаменић Ђорђе 100 10
3 АУ 4/2017 Михић Зорана условно
4 АУ 5/2017 Шакановић Табита 100 10
5 АУ 7/2017 Малетић Јелена 84 9
6 АУ 8/2017 Инђић Божидар 97 10
7 АУ 12/2017 Анђелковић Јована 94 10
8 АУ 16/2017 Михајловић Тамара 100 10
9 АУ 19/2017 Митровић Петар 85 9
10 АУ 20/2017 Грујичић Страхиња условно
11 АУ 21/2017 Шлегл Сандра 100 10
12 АУ 22/2017 Мутабџија Ања 79 8
13 АУ 25/2017 Берат Јована 81 9
14 АУ 26/2017 Ђокић Наташа 97 10
15 АУ 27/2017 Дишић Милица 77 8
16 АУ 28/2017 Глишић Дуња 100 10
17 АУ 32/2017 Глушчевић Борис 71 8
18 АУ 33/2017 Петровић Марија условно
19 АУ 34/2017 Башић Палковић Дуња 86 9

 

у 12.00:

20 АУ 38/2017 Грубач Милица 95 10
21 АУ 39/2017 Добрић Дејана условно
22 АУ 46/2017 Вигњевић Светлана 66 7
23 АУ 52/2017 Сердар Младен 69 7
24 АУ 73/2017 Челиковић Дејан условно
25 АУ 88/2017 Ђилас Милан 64 6
26 АУ 93/2017 Шкорућак Андреј условно
27 АУ 97/2017 Лучић Ана 78 8
28 АУ 104/2017 Николић Миона 91 10
29 АУ 110/2017 Туру Маријана 87 9
30 АУ 112/2017 Војнић Александра условно
31 АУ 113/2017 Гуслов Аврам условно
32 АУ 114/2017 Ћускић Катарина условно
33 АУ 119/2017 Шакота Алекса условно
34 АУ 105/2011 Ступовски Дарко 56 6

 

* Радови се могу погледати у време завршног дела испита.

* Понети индекс, прибор за цртање и елаборат (сређен по редоследу вежбања 1–10).

Резултати колоквијума одржаног 19. јануара

бр. индекс презиме име бодови [%]
1 АУ 1/2017 Стефановић Милица 40
2 АУ 2/2017 Стаменић Ђорђе 95
3 АУ 4/2017 Михић Зорана 50
4 АУ 5/2017 Шакановић Табита 100
5 АУ 6/2017 Селаковић Драгана 0
6 АУ 7/2017 Малетић Јелена 75
7 АУ 8/2017 Инђић Божидар 90
8 АУ 9/2017 Миловановић Милица 20
9 АУ 10/2017 Пилиповић Ања 20
10 АУ 12/2017 Анђелковић Јована 75
11 АУ 14/2017 Веселиновски Теодора 5
12 АУ 16/2017 Михајловић Тамара 100
13 АУ 19/2017 Митровић Петар 45
14 АУ 20/2017 Грујичић Страхиња 45
15 АУ 21/2017 Шлегл Сандра 85
16 АУ 22/2017 Мутабџија Ања 65
17 АУ 23/2017 Савковић Гордана 20
18 АУ 25/2017 Берат Јована 60
19 АУ 26/2017 Ђокић Наташа 90
20 АУ 27/2017 Дишић Милица 55
21 АУ 28/2017 Глишић Дуња 95
22 АУ 30/2017 Тубић Тања 20
23 АУ 32/2017 Глушчевић Борис 55
24 АУ 33/2017 Петровић Марија 50
25 АУ 34/2017 Башић Палковић Дуња 65
26 АУ 38/2017 Грубач Милица 90
27 АУ 39/2017 Добрић Дејана 45
28 АУ 46/2017 Вигњевић Светлана 55
29 АУ 49/2017 Глувић Ирина 5
30 АУ 52/2017 Сердар Младен 55
31 АУ 57/2017 Тодоровић Виолета 20
32 АУ 58/2017 Вујовић Димитрије 0
33 АУ 59/2017 Шаренац Теодора 10
34 АУ 61/2017 Бабић Лука 0
35 АУ 70/2017 Павловић Илија 0
36 АУ 73/2017 Челиковић Дејан 55
37 АУ 74/2017 Милутиновић Никола 5
38 АУ 76/2017 Миловановић Наташа 20
39 АУ 77/2017 Богуновић Душан 0
40 АУ 82/2017 Мартиновић Ивана 20
41 АУ 88/2017 Ђилас Милан 85
42 АУ 93/2017 Шкорућак Андреј 35
43 АУ 95/2017 Тадић Теодора 20
44 АУ 97/2017 Лучић Ана 65
45 АУ 101/2017 Васић Николина 0
46 АУ 104/2017 Николић Миона 85
47 АУ 107/2017 Бурсаћ Наташа 35
48 АУ 110/2017 Туру Маријана 80
49 АУ 111/2017 Поповић Вања 10
50 АУ 112/2017 Војнић Александра 50
51 АУ 113/2017 Гуслов Аврам 50
52 АУ 114/2017 Ћускић Катарина 35
53 АУ 117/2017 Ковачевић Стефан 20
54 АУ 119/2017 Шакота Алекса 45
55 АУ 77/2014 Драгаш Јован 0
56 АУ 105/2011 Ступовски Дарко 85

 

* Радови се могу погледати у четвртак, 25. јануара, у учионици АХ4а у 12.30.

 

Колоквијум

Колоквијум (Т3+Т4) ће бити одржан у петак, 19. јануара, у 8.30 у учионицама 203 и 204.

Резултати другог теста

 

Студенти који су ПОЛОЖИЛИ:
бр. индекс презиме име бодови [%]
1 АУ 1/2017 Стефановић Милица 100
2 АУ 2/2017 Стаменић Ђорђе 100
3 АУ 4/2017 Михић Зорана 100
4 АУ 5/2017 Шакановић Табита 90
5 АУ 6/2017 Селаковић Драгана 55
6 АУ 7/2017 Малетић Јелена 55
7 АУ 8/2017 Инђић Божидар 100
8 АУ 9/2017 Миловановић Милица 100
9 АУ 10/2017 Пилиповић Ања 80
10 АУ 12/2017 Анђелковић Јована 100
11 АУ 14/2017 Веселиновски Теодора 65
12 АУ 16/2017 Михајловић Тамара 100
13 АУ 19/2017 Митровић Петар 100
14 АУ 20/2017 Грујичић Страхиња 100
15 АУ 21/2017 Шлегл Сандра 100
16 АУ 22/2017 Мутабџија Ања 100
17 АУ 23/2017 Савковић Гордана 55
18 АУ 25/2017 Берат Јована 90
19 АУ 26/2017 Ђокић Наташа 100
20 АУ 27/2017 Дишић Милица 80
21 АУ 28/2017 Глишић Дуња 80
22 АУ 34/2017 Башић Палковић Дуња 60
23 АУ 38/2017 Грубач Милица 100
24 АУ 39/2017 Добрић Дејана 55
25 АУ 57/2017 Тодоровић Виолета 100
26 АУ 58/2017 Вујовић Димитрије 55
27 АУ 61/2017 Бабић Лука 55
28 АУ 70/2017 Павловић Илија 55
29 АУ 73/2017 Челиковић Дејан 100
30 АУ 74/2017 Милутиновић Никола 90
31 АУ 76/2017 Миловановић Наташа 100
32 АУ 80/2017 Буњац Софија 100
33 АУ 82/2017 Мартиновић Ивана 100
34 АУ 95/2017 Тадић Теодора 80
35 АУ 97/2017 Лучић Ана 55
36 АУ 104/2017 Николић Миона 100
37 АУ 114/2017 Ћускић Катарина 100
38 АУ 117/2017 Ковачевић Стефан 55
39 АУ 77/2014 Драгаш Јован 100

 

 

Студенти који нису положили али су се КВАЛИФИКОВАЛИ за даље парцијално полагање:
бр. индекс презиме име бодови [%]
1 АУ 30/2017 Тубић Тања 45
2 АУ 32/2017 Глушчевић Борис 40
3 АУ 33/2017 Петровић Марија 45
4 АУ 46/2017 Вигњевић Светлана 30
5 АУ 49/2017 Глувић Ирина 30
6 АУ 52/2017 Сердар Младен 45
7 АУ 59/2017 Шаренац Теодора 30
8 АУ 68/2017 Сопић-Родић Гордана 40
9 АУ 77/2017 Богуновић Душан 40
10 АУ 88/2017 Ђилас Милан 50
11 АУ 93/2017 Шкорућак Андреј 40
12 АУ 101/2017 Васић Николина 40
13 АУ 107/2017 Бурсаћ Наташа 40
14 АУ 110/2017 Туру Маријана 45
15 АУ 111/2017 Поповић Вања 40
16 АУ 112/2017 Војнић Александра 35
17 АУ 113/2017 Гуслов Аврам 45
18 АУ 119/2017 Шакота Алекса 30
19 АУ 10/2015 Бубања Теодора 30
20 АУ 105/2011 Ступовски Дарко 40

 

 

Студенти који НИСУ ПОЛОЖИЛИ нити су се квалификовали за даље парцијално полагање:
бр. индекс презиме име бодови [%]
1 АУ 11/2017 Теофановска Тамара 15
2 АУ 17/2017 Бобинац Андреа 20
3 АУ 24/2017 Сирочић Кристина 20
4 АУ 35/2017 Мијатовић Тијана 20
5 АУ 36/2017 Ћетковић Војислав 15
6 АУ 40/2017 Коцић Сара 20
7 АУ 43/2017 Радосављевић Лука 20
8 АУ 44/2017 Буљовчић Мариан 20
9 АУ 47/2017 Шарић Елизабета 20
10 АУ 54/2017 Аћимовић Стеван 0
11 АУ 60/2017 Мајкић Немања 0
12 АУ 64/2017 Шицар Тамара 15
13 АУ 66/2017 Милисавац Емилија 20
14 АУ 69/2017 Грмаш Милица 0
15 АУ 72/2017 Вуловић Никола 20
16 АУ 75/2017 Блажина Ана 0
17 АУ 79/2017 Дурутовић Маја 0
18 АУ 84/2017 Кузмановић Слободанка 0
19 АУ 85/2017 Перић Стефан 20
20 АУ 86/2017 Јоковић Милош 20
21 АУ 87/2017 Кујовић Ања 0
22 АУ 91/2017 Варагић Јован 20
23 АУ 96/2017 Тешановић Анастасија 10
24 АУ 100/2017 Петровић Теодора 0
25 АУ 102/2017 Неђић Александар 20
26 АУ 106/2017 Алемпић Хелена 10
27 АУ 116/2017 Илић Огњен 10

 

* Радови се могу погледати у току ове недеље у термину консултација у кабинету 905.

Резултати писменог дела испита

Студенти који нису положили:

Бр. индекса  Презиме и име             Број бодова

АУ 107/2012   Тодоровић Јелена             18

 

* Радови се могу погледати у уторак, 19. 12, у 12.00 у кабинету 905.