Nacrtna geometrija 1

145

Накнадна одбрана вежби

Студенти који су уредно похађали наставу школске 2017/2018. године, а нису одбранили све вежбе, могу да се јаве  у понедељак, 17. септембра, у амфитеатру А2, у 12.30.

Понети елаборат, индекс и прибор за цртање.

Rezultati pismenog ispita

Studenti koji se pozivaju na završni deo ispita

au 106/16 Lukić Snežana
au 11/17 Teofanovska Tamara
AU 60/17 Majkić Nemanja
AU 63/17 Prokin Mila

Nisu položili

AU 71/17 Jurišin Vuk
AU 8/14 Drinić Nebojša
AU 39/14 Marić Filip
AU 104/16 Vesović Ivana
AU 62/17 Savić Jovana
AU 92/17 Jurić Mina

 

Završni deo ispita biće održan u ponedeljak, 17.09.2018, u 12.00 h u amfiteatru A2.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Iz kabineta

Rezultati ispita

Rezultati pismenog ispita
Studenti koji se pozivaju na završni deo ispita
Br. indeksa Prezime Ime
AU 43/17 Radosavljević Luka
A1804 Gavrilović Marko
Nisu položili
au 106/16 Lukić Snežana
AU 60/17 Majkić Nemanja
AU 104/16 Vesović Ivana
au 83/16 Cikota Pavle
AU 72/17 Vulović Nikola
AU 62/17 Savić Jovana
AU 92/17 Jurić Mina
Završni deo ispita biće održan u sredu, 05.09.2018, u 10.00 h u kabinetu 905.
Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.
Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.
Iz kabineta

Rezultati pismenog ispita

Studenti koji se pozivaju na završni deo ispita

 

AU 64/17 Šicar Tamara
AU 79/17 Durutović Maja
AU 84/17 Kuzmanović Slobodanka
AU 85/17 Perić Stefan
AU 115/17 Radović Milojko
A1430 Motika Dejan

Nisu položili

 

AU 96/17 Tešanović Anastasija
AU 72/17 Vulović Nikola
AU 71/17 Jurišin Vuk
AU 51/13 Gucunski Teodora
AU 62/17 Savić Jovana
AU 106/17 Alempić Helena

 

Završni deo ispita biće održan u petak, 13.07.2018, u 15 h na petom spratu u AH9.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Iz kabineta

Резултати писменог испита

 

Студенти који су ПОЗВАНИ на завршни део испита:
бр. индекс презиме име
1 АУ 29/2017 Гвоић Милана
2 АУ 30/2017 Тубић Тања
3 АУ 48/2017 Тешић Александра
4 АУ 87/2017 Кујовић Ања
5 АУ 89/2017 Рацић Наташа
6 АУ 91/2017 Варагић Јован
7 АУ 98/2017 Роквић Марија
8 АУ 120/2017 Поповић Вито

 

Студенти који НИСУ ПОЛОЖИЛИ:
бр. индекс презиме име
1 АУ 72/2017 Вуловић Никола
2 АУ 85/2017 Перић Стефан

 

* Радови се могу погледати у време завршног дела испита.

Завршни део испита одржаће се у суботу, 23. јуна, у 13.30, у учионици АХ9 (рачунарска лабораторија).
Понети индекс, прибор за цртање и елаборат.

Rezultati pismenog ispita

Studenti koji se pozivaju na završni deo ispita iz Nacrtne geometrije 1

Br. indeksa Prezime Ime
AU 17/17 Bobinac Andrea
au 24/17 Siročić Kristina
AU 31/17 Bjelica Katarina
au 41/17 Paunić Aleksa
AU 42/17 Radulović Nina
AU 43/17 Radosavljević Luka
AU 75/17 Blažina Ana
AU 86/17 Joković Miloš
AU 101/17 Vasić Nikolina

Nisu polozili

AU 87/17 Kujović Anja
AU 48/17 Tešić Aleksandra
AU 112/16 Paunović Nikolina
AU 91/17 Varagić Jovan
AU 115/17 Radović Milojko
au 120/17 Popović Vito
AU 30/17 Tubić Tanja
AU 85/17 Perić Stefan
AU 71/17 Jurišin Vuk
AU 72/17 Vulović Nikola
AU 98/17 Rokvić Marija
au 11/17 Teofanovska Tamara
AU 29/17 Gvoić Milana
AU 51/17 Đuričić Marijana
AU 79/17 Durutović Maja
AU 89/17 Racić Nataša
au 106/17 Alempić Helena

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje. Završni deo ispita biće održan u sredu, 18.04.2018, u 17.30 h na petom spratu u AH9.

Iz kabineta

Rezultati pismenog ispita

Na završni deo ispita pozivaju se:

Br. indeksa Prezime Ime
au 25/14 Bilafer Tijana
au 6/17 Selaković Dragana
AU 10/17 Pilipović Anja
AU 13/17 Tomić Sara
AU 14/17 Veselinovski Teodora
AU 15/17 Đokić Cvija
AU 23/17 Savković Gordana
AU 33/17 Petrović Marija
au 36/17 Ćetković Vojislav
Au 40/17 Kocić Sara
AU 44/17 Buljovčić Marian
AU 47/17 Šarić Elizabeta
AU 54/17 Aćimović Stevan
AU 56/17 Tomić Marija
AU 57/17 Todorović Violeta
Au 59/17 Šarenac Teodora
AU 61/17 Babić Luka
AU 66/17 Milisavac Emilija
AU 68/17 Sopić-Rodić Gordana
AU 69/17 Grmaš Milica
AU 70/17 Pavlović Ilija
AU 74/17 Milutinović Nikola
AU 77/17 Bogunović Dušan
AU 80/17 Bunjac Sofija
AU 93/17 Škorućak Andrej
AU 100/17 Petrović Teodora
AU 102/17 Neđić Aleksandar
AU 107/17 Bursać Nataša
AU 108/17 Otto Jovana
AU 113/17 Guslov Avram
AU 114/17 Ćuskić Katarina
AU 116/17 Ilić Ognjen
AU 117/17 Kovačević Stefan
AU 121/17 Guslov Jovana
AU 123/17 Gnjatović Njegoš
AU 107/12 Todorović Jelena

 

Završni deo ispita biće održan u sredu 14.02. 2018. u učionici AH7 u 14h.

Poneti elaborat, indeks i pribor za crtanje.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Pregled položenih oblasti koje važe do kraja školske godine

индекс презиме име Т1 Т2 К
АУ 1/2017 Стефановић Милица 100 100
АУ 2/2017 Стаменић Ђорђе 100 100 95
АУ 3/2017 Митровић Борјан
АУ 4/2017 Михић Зорана 100 100 50
АУ 5/2017 Шакановић Табита 100 90 100
АУ 6/2017 Селаковић Драгана 95 55
АУ 7/2017 Малетић Јелена 100 55 75
АУ 8/2017 Инђић Божидар 95 100 90
АУ 9/2017 Миловановић Милица 100 100
АУ 10/2017 Пилиповић Ања 100 80
АУ 11/2017 Теофановска Тамара 70
АУ 12/2017 Анђелковић Јована 100 100 75
АУ 13/2017 Томић Сара 95
АУ 14/2017 Веселиновски Теодора 100 65
АУ 15/2017 Ђокић Цвија
АУ 16/2017 Михајловић Тамара 100 100 100
АУ 17/2017 Бобинац Андреа 85
АУ 18/2017 Мирковић Кристина
АУ 19/2017 Митровић Петар 100 100
АУ 20/2017 Грујичић Страхиња 95 100
АУ 21/2017 Шлегл Сандра 95 100 85
АУ 22/2017 Мутабџија Ања 60 100 65
АУ 23/2017 Савковић Гордана 70 55
АУ 24/2017 Сирочић Кристина 100
АУ 25/2017 Берат Јована 95 90 60
АУ 26/2017 Ђокић Наташа 90 100 90
АУ 27/2017 Дишић Милица 100 80 55
АУ 28/2017 Глишић Дуња 90 80 95
АУ 29/2017 Гвоић Милана
АУ 30/2017 Тубић Тања 55
АУ 31/2017 Бјелица Катарина
АУ 32/2017 Глушчевић Борис 100 55
АУ 33/2017 Петровић Марија 50
АУ 34/2017 Башић Палковић Дуња 100 60 65
АУ 35/2017 Мијатовић Тијана 100
АУ 36/2017 Ћетковић Војислав 100
АУ 37/2017 Калмар Катарина
АУ 38/2017 Грубач Милица 75 100 90
АУ 39/2017 Добрић Дејана 100 55
АУ 40/2017 Коцић Сара 80
АУ 41/2017 Паунић Алекса
АУ 42/2017 Радуловић Нина
АУ 43/2017 Радосављевић Лука 100
АУ 44/2017 Буљовчић Мариан 100
АУ 45/2017 Глушчевић Александра
АУ 46/2017 Вигњевић Светлана 100 55
АУ 47/2017 Шарић Елизабета 70
АУ 48/2017 Тешић Александра
АУ 49/2017 Глувић Ирина 100
АУ 50/2017 Милић Маша
АУ 51/2017 Ђуричић Маријана
АУ 52/2017 Сердар Младен 100 55
АУ 53/2017 Седлан Страхиња
АУ 54/2017 Аћимовић Стеван 95
АУ 55/2017 Кнежевић Исидора
АУ 56/2017 Томић Марија 100
АУ 57/2017 Тодоровић Виолета 100
АУ 58/2017 Вујовић Димитрије 80 55
АУ 59/2017 Шаренац Теодора 90
АУ 60/2017 Мајкић Немања
АУ 61/2017 Бабић Лука 80 55
АУ 62/2017 Савић Јована
АУ 63/2017 Прокин Мила 75
АУ 64/2017 Шицар Тамара
АУ 65/2017 Јандрић Ивана
АУ 66/2017 Милисавац Емилија 90
АУ 67/2017 Мајсторовић Петар
АУ 68/2017 Сопић-Родић Гордана 75
АУ 69/2017 Грмаш Милица 100
АУ 70/2017 Павловић Илија 90 55
АУ 71/2017 Јуришин Вук
АУ 72/2017 Вуловић Никола 80
АУ 73/2017 Челиковић Дејан 100 100 55
АУ 74/2017 Милутиновић Никола 90 90
АУ 75/2017 Блажина Ана 100
АУ 76/2017 Миловановић Наташа 90 100
АУ 77/2017 Богуновић Душан 100
АУ 78/2017 Ећимовић Милош
АУ 79/2017 Дурутовић Маја 95
АУ 80/2017 Буњац Софија 100 100
АУ 81/2017 Голишевић Дејана
АУ 82/2017 Мартиновић Ивана 50 100
АУ 83/2017 Максић Александра 70
АУ 84/2017 Кузмановић Слободанка 55
АУ 85/2017 Перић Стефан 100
АУ 86/2017 Јоковић Милош 85
АУ 87/2017 Кујовић Ања 95
АУ 88/2017 Ђилас Милан 70 50 85
АУ 89/2017 Рацић Наташа
АУ 90/2017 Тасић Теодора
АУ 91/2017 Варагић Јован 55
АУ 92/2017 Јурић Мина
АУ 93/2017 Шкорућак Андреј 95
АУ 94/2017 Зец Весна
АУ 95/2017 Тадић Теодора 100 80
АУ 96/2017 Тешановић Анастасија 90
АУ 97/2017 Лучић Ана 100 55 65
АУ 98/2017 Роквић Марија
АУ 99/2017 Шијан Јелена
АУ 100/2017 Петровић Теодора 85
АУ 101/2017 Васић Николина 50
АУ 102/2017 Неђић Александар 60
АУ 103/2017 Милојевић Алекса
АУ 104/2017 Николић Миона 100 100 85
АУ 105/2017 Матковић Марко
АУ 106/2017 Алемпић Хелена
АУ 107/2017 Бурсаћ Наташа 60
АУ 108/2017 Отто Јована
АУ 109/2017 Петровић Младен 100
АУ 110/2017 Туру Маријана 100 80
АУ 111/2017 Поповић Вања 90
АУ 112/2017 Војнић Александра 65 50
АУ 113/2017 Гуслов Аврам 100 50
АУ 114/2017 Ћускић Катарина 100
АУ 115/2017 Радовић Милојко
АУ 116/2017 Илић Огњен 100
АУ 117/2017 Ковачевић Стефан 75 55
АУ 118/2017 Глишић Уна
АУ 119/2017 Шакота Алекса 100
АУ 120/2017 Поповић Вито 55
АУ 121/2017 Гуслов Јована
AU 123/2017 Гњатовић Његош
АУ 33/2016 Загорац Оливера
АУ 65/2016 Цекић Тијана
АУ 10/2015 Бубања Теодора 95
АУ 43/2015 Одовић Нина 100
АУ 96/2015 Миловановић Сара
АУ 99/2015 Кесић Соња
АУ 77/2014 Драгаш Јован 55 100
АУ 105/2014 Чањи Иван 70
АУ 111/2014 Васић Јована Вања
АУ 113/2014 Вукојичић Ђорђе
АУ 117/2014 Ристанић Стефан
АУ 105/2011 Ступовски Дарко 85

Накнадна овера вежби

Студенти који нису оверили вежбе у јануару, обавезно да се јаве у петак, 2. фебруара, у 11.30 у учионици 205.
Понети употпуњен елаборат, прибор за цртање и индекс.

Резултати писменог испита

Студенти који се позивају на завршни део испита у петак, 2. фебруара, у 10.00 у учионици 205:

бр. индекс презиме име
1 АУ 1/2017 Стефановић Милица
2 АУ 9/2017 Миловановић Милица
3 АУ 10/2017 Пилиповић Ања
4 АУ 18/2017 Мирковић Кристина
5 АУ 35/2017 Мијатовић Тијана
6 АУ 45/2017 Глушчевић Александра
7 АУ 49/2017 Глувић Ирина
8 АУ 58/2017 Вујовић Димитрије
9 АУ 74/2017 Милутиновић Никола
10 АУ 76/2017 Миловановић Наташа
11 АУ 82/2017 Мартиновић Ивана
12 АУ 95/2017 Тадић Теодора
13 АУ 103/2017 Милојевић Алекса
14 АУ 111/2017 Поповић Вања
15 АУ 77/2014 Драгаш Јован

* Студенти који нису положили писмени испит радове могу видети у време завршног дела испита.

* Понети индекс, прибор за цртање и елаборат (сређен по редоследу вежбања 1–10).