[GG] Nacrtna geometrija u geomatici

124

Резултати првог теста

Студенти који су ПОЛОЖИЛИ:
бр. индекс презиме име бодови [%]
1 ГГ 1/2018 Кривокапић Стефан 75
2 ГГ 3/2018 Никитовић Лазар 100
3 ГГ 6/2018 Ћурувија Милош 100
4 ГГ 8/2018 Зафировић Душан 100
5 ГГ 9/2018 Стојиљковић Маја 50
6 ГГ 10/2018 Керезовић Огњен 100
7 ГГ 12/2018 Пановић Небојша 70
8 ГГ 13/2018 Колошњај Никола 60
9 ГГ 15/2018 Крнић Ђуро 95
10 ГГ 17/2018 Кузмановић Дејан 100
11 ГГ 20/2018 Лујић Данијела 100
12 ГГ 23/2018 Балаћ Галина 95
13 ГГ 24/2018 Дувњак Милош 70
14 ГГ 25/2018 Фодор Мате 80
15 ГГ 26/2018 Деспић Стефан 75
16 ГГ 27/2018 Ђукановић Саво 80
17 ГГ 30/2018 Марковић Лука 100
18 ГГ 31/2018 Мартић Наташа 100
19 ГГ 32/2018 Суџум Сунчица 100
20 ГГ 33/2018 Каличанин Станимир 80
21 ГГ 34/2018 Обрадовић Бојан 100
22 ГГ 35/2018 Струхар Алекса 90
23 ГГ 36/2018 Томић Јелена 100
24 ГГ 39/2018 Илић Ђурђина 80
25 ГГ 40/2018 Баратовић Марија 55
26 ГГ 43/2018 Пишталовић Радован 50
27 ГГ 49/2018 Ружин Бојан 100
28 ГГ 3/2017 Илић Андрија 80

 

Студенти који нису положили али су се КВАЛИФИКОВАЛИ за даље парцијално полагање:
бр. индекс презиме име бодови [%]
1 ГГ 2/2018 Бошковић Угљеша 35
2 ГГ 7/2018 Стојчић Наташа 45
3 ГГ 11/2018 Кљајић Андрија 30
4 ГГ 37/2018 Радак Дејан 40

 

 

Студенти који НИСУ ПОЛОЖИЛИ нити су се квалификовали за даље парцијално полагање:
бр. индекс презиме име бодови [%]
1 ГГ 4/2018 Мастиловић Анђела 0
2 ГГ 5/2018 Глумац Обрад 0
3 ГГ 14/2018 Јовановић Богдан 0
4 ГГ 16/2018 Недељков Жарко 0
5 ГГ 18/2018 Јанковић Игор 0
6 ГГ 19/2018 Шкорић Милан 0
7 ГГ 21/2018 Немет Дејана 0
8 ГГ 28/2018 Кежић Бојан 0
9 ГГ 29/2018 Латиновић Владимир 20
10 ГГ 38/2018 Максимовић Душко 0
11 ГГ 41/2018 Рабатић Анамарија 0
12 ГГ 42/2018 Јевремовић Марјана 10
13 ГГ 44/2018 Крњајић Душан 10
14 ГГ 45/2018 Докић Јелена 0
15 ГГ 47/2018 Докошић Коста 0
16 ГГ 48/2018 Ђукић Јакша 0

 

* Радови се могу погледати у току наредне недеље у време консултација у кабинету 905.

 

* Студенти претходних генерација који су се квалификовали за даље парцијално полагање, надаље су у обавези да похађају или предавања или вежбе и да пријављују своје присуство предметном наставнику (асистенту).

Први тест

Први тест ће се полагати у току следеће недељe (5–8. новембар) у време вежби.

Стари студенти који су остварили услов за полагање испита (оверене све вежбе, потпис професора и асистента у индексу) и који су се у студентској служби пријавили за полагање предмета преко колоквијума, први тест могу да полажу у групи у којој постоји довољан број слободних места (на одговарајућем студијском програму).

 

 

Резултати писменог испита

На завршни део испита условно се позива:

51/2017 Александар Ланг

 

Завршни део испита биће одржан у уторак, 16. октобра, у 12.00, у кабинету 905.

Понети индекс, елаборат и прибор за цртање.

 

Студенти који нису положили:

22/2015 Наташа Михајловић

 

Радови се могу поглледати у време завршног дела испита.

 

Rezultati pismenog ispita

Studenti koji se pozivaju na završni deo ispita

 

GG 49/16 Vukov Stevan
GG 51/17 Lang Aleksandar

 

Završni deo ispita biće održan u utorak,  02.10.2018, u 12.00 h u kabinetu 905.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Iz kabineta

Rezultati pismenog ispita

Studenti koji se pozivaju na završni deo ispita

Br. indeksa Prezime Ime
GG 31/17 Dragić Vedrana

Nisu položili

GG 57/17 Nanić-Babić Stefan
GG 51/17 Lang Aleksandar
GG 22/15 Mihajlović Nataša
GG 3/17 Ilić Andrija

 

Završni deo ispita biće održan u utorak, 25.09.2018, u 11.30 h u kabinetu 905.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Iz kabineta

Накнадна одбрана вежби

Студенти који су уредно похађали наставу школске 2017/2018. године, а нису одбранили све вежбе, могу да се јаве  у понедељак, 17. септембра, у амфитеатру А2, у 12.30.

Понети елаборат, индекс и прибор за цртање.

Rezultati pismenog ispita

Studenti koji se pozivaju na završni deo ispita

Br. indeksa Prezime Ime
gg 15/17 Ždero Mirjana

Nisu položili

GG 57/17 Nanić-Babić Stefan
GG 31/17 Dragić Vedrana
GG 10/17 Simić Ratko
GG 24/17 Krupljanin Ilija
GG 22/15 Mihajlović Nataša

 

Završni deo ispita biće održan u ponedeljak, 17.09.2018, u 12.00 h u amfiteatru A2.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Iz kabineta

Rezultati ispita

Rezultati pismenog ispita
Studenti koji se pozivaju na završni deo ispita
Br. indeksa Prezime Ime
GG 35/17 Doknić Ilija
GG 42/17 Šijan Milica
Nisu položili
GG 45/17 Sošić Anja
GG 10/17 Simić Ratko
gg 15/17 Ždero Mirjana
GG 31/17 Dragić Vedrana
GG 3/17 Ilić Andrija
GG 51/17 Lang Aleksandar
GG 22/15 Mihajlović Nataša
GG 57/17 Nanić-Babić Stefan
Završni deo ispita biće održan u sredu, 05.09.2018, u 10.00 h u kabinetu 905.
Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.
Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.
Iz kabineta

Rezultati pismenog ispita

Studenti koji se pozivaju na završni deo ispita

 

Gg 25/17 Davidović Anđela
GG 50/17 Kozomara Zoran

Nisu položili

 

GG 45/17 Sošić Anja
GG 35/17 Doknić Ilija
GG 10/17 Simić Ratko
GG 51/17 Lang Aleksandar
GG 57/17 Nanić-Babić Stefan
GG 22/15 Mihajlović Nataša
GG 30/15 Šijakov Jovana
GG 3/17 Ilić Andrija
GG 17/17 Zubac Tijana
GG 24/17 Krupljanin Ilija
GG 31/17 Dragić Vedrana
GG 39/17 Ivetić Nikolina    da se javi
GG 42/17 Šijan Milica

 

Završni deo ispita biće održan u petak, 13.07.2018, u 15 h na petom spratu u AH9.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Iz kabineta

Rezultati pismenog ispita

Studenti koji se pozivaju na završni deo ispita

Br. indeksa Prezime Ime
GG 23/12 Lazić Predrag
GG 11/14 Felbab Filip
GG 5/17 Petrović Vladimir
GG 6/17 Matović Srđan
GG 12/17 Dragičević Angelina
GG 26/17 Paunović Nikola
GG 37/17 Petrović Stefan
GG 52/17 Nikolić Stefan

Nisu položili

GG 22/15 Mihajlović Nataša
GG 3/17 Ilić Andrija
GG 31/17 Dragić Vedrana
GG 10/17 Simić Ratko
GG 35/17 Doknić Ilija
GG 57/17 Nanić-Babić Stefan
GG 50/17 Kozomara Zoran
GG 51/17 Lang Aleksandar

Završni deo ispita biće održan u subotu, 23.06.2018, u 13.00 h na petom spratu u AH9.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Iz kabineta