[GO] Nacrtna geometrija

149

Колоквијум

Право да полажу колоквијум имају студенти који овере све вежбе и који, поред тога, имају испуњен један од следећих услова:
1) квалификација на првом и другом тесту (Т1≥30% и Т2≥30%)
или
2) положен први тест (Т1≥50%).

 
Колоквијум ће бити одржан према следећем распореду:

НГГ: четвртак, 17. јануар, у 10.15, у амфитеатру АХ1б,

НГ: петак, 18. јануар, у 10.15, у учионицама 109А и 101,

НГ1: субота, 19. јануар, у 10.15, у амфитеатрима АХ1а и АХ1б.

 

Професор ће потписивати индексе у следећим терминима:
НГ1 и НГГ: четвртак, 17. јануар, у 11.30,
НГ: петак, 18. јануар, у 11.30.

Резултати другог теста

 

бр. индекс презиме име бодови [%]
1 ГР 1/2018 Саратлић Никола 100
2 ГР 2/2018 Петрушић Милкица 85
3 ГР 3/2018 Милић Михаило 100
4 ГР 4/2018 Стајчић Ненад 0
5 ГР 5/2018 Виријевић Урош 35
6 ГР 7/2018 Регоје Ивана 5
7 ГР 8/2018 Сувајац Драган 100
8 ГР 9/2018 Бинић Лука 100
9 ГР 10/2018 Миловановић Николај 100
10 ГР 11/2018 Остојић Владо 100
11 ГР 12/2018 Стефановић Неда 90
12 ГР 13/2018 Ковачевић Николина 20
13 ГР 15/2018 Сарић Милица 40
14 ГР 16/2018 Шимић Наташа 100
15 ГР 17/2018 Шиљак Сара 100
16 ГР 18/2018 Шупић Кристина 100
17 ГР 19/2018 Вукадиновић Небојша 30
18 ГР 20/2018 Гојић Дејан 70
19 ГР 21/2018 Богдановић Игор 5
20 ГР 22/2018 Ђурђевић Ивана 100
21 ГР 23/2018 Вукајловић Урош 0
22 ГР 24/2018 Станковић Александра 70
23 ГР 25/2018 Мирјанић Јелена 100
24 ГР 26/2018 Станић Нина 40
25 ГР 27/2018 Икановић Драган 0
26 ГР 28/2018 Трифуновић Вукашин 40
27 ГР 29/2018 Крсмановић Стефан 100
28 ГР 30/2018 Стојановић Драгана 100
29 ГР 31/2018 Танасијевић Лука 100
30 ГР 32/2018 Сетенчић Јово 100
31 ГР 33/2018 Чигоја Богољуб 85
32 ГР 34/2018 Даниловић Сара 65
33 ГР 36/2018 Божоки Петра 100
34 ГР 37/2018 Антонић Јелена 80
35 ГР 38/2018 Лалић Мирослав 85
36 ГР 39/2018 Митровић Милош 40
37 ГР 40/2018 Винчић Јована 100
38 ГР 41/2018 Бићанин Сунчица 70
39 ГР 42/2018 Делић Николина 70
40 ГР 43/2018 Џонић Давид 10
41 ГР 44/2018 Пандуревић Урош 85
42 ГР 45/2018 Лучић Милица 95
43 ГР 46/2018 Филиповић Марија 85
44 ГР 47/2018 Паунић Стефан 70
45 ГР 48/2018 Сајдл Филип 100
46 ГР 49/2018 Рајачић Филип 65
47 ГР 50/2018 Лападат Андреј 70
48 ГР 51/2018 Попара Стефан 80
49 ГР 52/2018 Рађеновић Матија 65
50 ГР 53/2018 Филиповић Анастасија 70
51 ГР 54/2018 Авдаловић Немања 70
52 ГР 55/2018 Радуловић Вања 70
53 ГР 56/2018 Јерков Маја 85
54 ГР 57/2018 Ковач Флора 70
55 ГР 58/2018 Калајџић Јована 85
56 ГР 60/2018 Ђокић Здравко 85
57 ГР 61/2018 Тмушић Лазар 100
58 ГР 62/2018 Тешић Павле 40
59 ГР 63/2018 Јагодић Драгана 55
60 ГР 64/2018 Вечански Јасна 0
61 ГР 65/2018 Гаврић Далибор 0
62 ГР 66/2018 Тодић Весна 0
63 ГР 67/2018 Хатала Марко 30
64 ГР 68/2018 Кузман Јована 20
65 ГР 70/2018 Алексић Вељко 0
66 ГР 71/2018 Маглајчевић Јована 0
67 ГР 72/2018 Благојевић Драган 0
68 ГР 74/2018 Радовић Владана 10
69 ГР 75/2018 Бранков Мирјана 30
70 ГР 76/2018 Ђурић Јована 30
71 ГР 78/2018 Михајловић Лука 85
72 ГР 79/2018 Шешум Ања 55
73 ГР 80/2018 Алексић Владица 40
74 ГР 81/2018 Видаковић Ивана 40
75 ГР 82/2018 Шиљак Немања 10
76 ГР 83/2018 Урошевић Немања 100
77 ГР 84/2018 Мирковић Марина 30
78 ГР 85/2018 Тодоровић Иван 0
79 ГР 86/2018 Јовановић Иван 85
80 ГР 87/2018 Тадић Милан 85
81 ГР 90/2018 Јаковљевић Марко 0
82 ГР 93/2018 Јовановић Василија 10
83 ГР 94/2018 Томаш Софија 10
84 ГР 103/2018 Обрадовић Виктор 30
85 ГР 105/2018 Николић Милан 30
86 ГР 108/2018 Ћетковић Ђорђо 40
87 ГР 109/2018 Томовић Марко 30
88 ГР 112/2018 Михајловић Милица 100
89 ГР 113/2018 Кабонго Ндибу Бени 90
90 ГР 1/2017 Квочка Стефан 20
91 ГР 8/2017 Миловић Павле 30
92 ГР 100/2017 Маринковић Богдан 60
93 ГР 84/2013 Делић Биљана 40
94 ГР 124/2013 Краљевић Александра 30
95 АУ 16/2018 Лазичић Петар 30

 

* Радови се могу погледати у току наредне недеље у време консултација у кабинету 905.

Резултати поправног првог теста

 

бр. индекс презиме име бодови [%]
1 ГР 1/2018 Саратлић Никола 100
2 ГР 2/2018 Петрушић Милкица 100
3 ГР 4/2018 Стајчић Ненад 75
4 ГР 14/2018 Обрадовић Никола 10
5 ГР 15/2018 Сарић Милица 65
6 ГР 17/2018 Шиљак Сара 100
7 ГР 26/2018 Станић Нина 85
8 ГР 31/2018 Танасијевић Лука 100
9 ГР 32/2018 Сетенчић Јово 90
10 ГР 35/2018 Грубач Драгана 20
11 ГР 36/2018 Божоки Петра 100
12 ГР 38/2018 Лалић Мирослав 35
13 ГР 41/2018 Бићанин Сунчица 65
14 ГР 47/2018 Паунић Стефан 40
15 ГР 53/2018 Филиповић Анастасија 80
16 ГР 54/2018 Авдаловић Немања 100
17 ГР 58/2018 Калајџић Јована 20
18 ГР 59/2018 Ивић Жарко 0
19 ГР 62/2018 Тешић Павле 55
20 ГР 63/2018 Јагодић Драгана 100
21 ГР 65/2018 Гаврић Далибор 100
22 ГР 66/2018 Тодић Весна 55
23 ГР 68/2018 Кузман Јована 55
24 ГР 70/2018 Алексић Вељко 30
25 ГР 71/2018 Маглајчевић Јована 75
26 ГР 72/2018 Благојевић Драган 5
27 ГР 77/2018 Борковић Новица 10
28 ГР 82/2018 Шиљак Немања 30
29 ГР 84/2018 Мирковић Марина 50
30 ГР 85/2018 Тодоровић Иван 75
31 ГР 86/2018 Јовановић Иван 90
32 ГР 87/2018 Тадић Милан 100
33 ГР 90/2018 Јаковљевић Марко 30
34 ГР 94/2018 Томаш Софија 100
35 ГР 108/2018 Ћетковић Ђорђо 35
36 ГР 110/2018 Ђолић Марко 15
37 ГР 112/2018 Михајловић Милица 45
38 ГР 8/2017 Миловић Павле 50
39 ГР 106/2017 Перишић Ана 20
40 ГР 84/2013 Делић Биљана 65

 

* Радови се могу погледати у току наредне недеље у време консултација у кабинету 905.

Други тест

Други тест и поправни први тест биће одржани у уторак, 11. децембра, по следећем распореду:

АРХИТЕКТУРА у 20.00:
* групе 1–4: амфитеатар АХ1а
* групе 5–8: амфитеатар АХ1б
* остали студенти: учионица АХ3

 

ГРАЂЕВИНАРСТВО у 21.00:
* групе 1–5: амфитеатар АХ1а
* групе 6–10: амфитеатар АХ1б
* остали студенти: учионица АХ3

 

ГЕОДЕЗИЈА И ГЕОМАТИКА у 21.00:
* групе 1–4: учионица 203
* остали студенти: учионица АХ4

Други тест

Други тест и поправни први тест биће одржани у уторак, 11. децембра, у вечерњим часовима (тачно време и место одржавања биће накнадно објављени).

Резултати првог теста

 

Студенти који су ПОЛОЖИЛИ:
бр. индекс презиме име бодови [%]
1 ГР 1/2018 Саратлић Никола 90
2 ГР 2/2018 Петрушић Милкица 85
3 ГР 3/2018 Милић Михаило 100
4 ГР 4/2018 Стајчић Ненад 50
5 ГР 5/2018 Виријевић Урош 95
6 ГР 7/2018 Регоје Ивана 50
7 ГР 8/2018 Сувајац Драган 100
8 ГР 9/2018 Бинић Лука 100
9 ГР 10/2018 Миловановић Николај 100
10 ГР 11/2018 Остојић Владо 95
11 ГР 12/2018 Стефановић Неда 80
12 ГР 13/2018 Ковачевић Николина 100
13 ГР 16/2018 Шимић Наташа 80
14 ГР 18/2018 Шупић Кристина 100
15 ГР 19/2018 Вукадиновић Небојша 100
16 ГР 20/2018 Гојић Дејан 80
17 ГР 21/2018 Богдановић Игор 100
18 ГР 22/2018 Ђурђевић Ивана 100
19 ГР 23/2018 Вукајловић Урош 95
20 ГР 24/2018 Станковић Александра 100
21 ГР 25/2018 Мирјанић Јелена 100
22 ГР 27/2018 Икановић Драган 100
23 ГР 28/2018 Трифуновић Вукашин 90
24 ГР 29/2018 Крсмановић Стефан 90
25 ГР 30/2018 Стојановић Драгана 85
26 ГР 31/2018 Танасијевић Лука 85
27 ГР 33/2018 Чигоја Богољуб 95
28 ГР 34/2018 Даниловић Сара 100
29 ГР 39/2018 Митровић Милош 85
30 ГР 40/2018 Винчић Јована 100
31 ГР 42/2018 Делић Николина 95
32 ГР 43/2018 Џонић Давид 90
33 ГР 44/2018 Пандуревић Урош 75
34 ГР 45/2018 Лучић Милица 80
35 ГР 46/2018 Филиповић Марија 90
36 ГР 48/2018 Сајдл Филип 100
37 ГР 49/2018 Рајачић Филип 100
38 ГР 50/2018 Лападат Андреј 75
39 ГР 52/2018 Рађеновић Матија 70
40 ГР 53/2018 Филиповић Анастасија 85
41 ГР 55/2018 Радуловић Вања 100
42 ГР 56/2018 Јерков Маја 100
43 ГР 57/2018 Ковач Флора 100
44 ГР 58/2018 Калајџић Јована 65
45 ГР 60/2018 Ђокић Здравко 100
46 ГР 61/2018 Тмушић Лазар 100
47 ГР 64/2018 Вечански Јасна 70
48 ГР 67/2018 Хатала Марко 60
49 ГР 73/2018 Ћорић Јована 70
50 ГР 74/2018 Радовић Владана 60
51 ГР 75/2018 Бранков Мирјана 100
52 ГР 76/2018 Ђурић Јована 85
53 ГР 78/2018 Михајловић Лука 100
54 ГР 79/2018 Шешум Ања 65
55 ГР 81/2018 Видаковић Ивана 65
56 ГР 83/2018 Урошевић Немања 100
57 ГР 92/2018 Ступар Игор 100
58 ГР 93/2018 Јовановић Василија 75
59 ГР 102/2018 Чичковић Тијана 60
60 ГР 103/2018 Обрадовић Виктор 60
61 ГР 105/2018 Николић Милан 100
62 ГР 109/2018 Томовић Марко 80
63 ГР 112/2018 Михајловић Милица 60
64 ГР 113/2018 Кабонго Ндибу Бени 75
65 ГР 1/2017 Квочка Стефан 95
66 ГР 8/2017 Миловић Павле 80
67 ГР 20/2017 Бајрамовић Мерјем 70
68 ГР 64/2017 Пеленгић Маја 100
69 ГР 100/2017 Маринковић Богдан 70
70 ГР 124/2013 Краљевић Александра 80
71 АУ 16/2018 Лазичић Петар 85

 

Студенти који нису положили али су се КВАЛИФИКОВАЛИ за даље парцијално полагање:
бр. индекс презиме име бодови [%]
1 ГР 6/2018 Бежановић Марко 40
2 ГР 32/2018 Сетенчић Јово 40
3 ГР 51/2018 Попара Стефан 30
4 ГР 72/2018 Благојевић Драган 40
5 ГР 80/2018 Алексић Владица 40
6 ГР 98/2018 Тешмановић Дејан 30
7 ГР 108/2018 Ћетковић Ђорђо 30

 

Студенти који НИСУ ПОЛОЖИЛИ нити су се квалификовали за даље парцијално полагање:
бр. индекс презиме име бодови [%]
1 ГР 14/2018 Обрадовић Никола 0
2 ГР 15/2018 Сарић Милица 0
3 ГР 17/2018 Шиљак Сара 0
4 ГР 26/2018 Станић Нина 10
5 ГР 35/2018 Грубач Драгана 20
6 ГР 36/2018 Божоки Петра 0
7 ГР 37/2018 Антонић Јелена 0
8 ГР 38/2018 Лалић Мирослав 0
9 ГР 41/2018 Бићанин Сунчица 0
10 ГР 47/2018 Паунић Стефан 25
11 ГР 54/2018 Авдаловић Немања 0
12 ГР 59/2018 Ивић Жарко 0
13 ГР 63/2018 Јагодић Драгана 20
14 ГР 65/2018 Гаврић Далибор 0
15 ГР 66/2018 Тодић Весна 0
16 ГР 68/2018 Кузман Јована 0
17 ГР 69/2018 Јаковљевић Игор 0
18 ГР 70/2018 Алексић Вељко 0
19 ГР 71/2018 Маглајчевић Јована 0
20 ГР 77/2018 Борковић Новица 0
21 ГР 82/2018 Шиљак Немања 0
22 ГР 84/2018 Мирковић Марина 0
23 ГР 85/2018 Тодоровић Иван 0
24 ГР 86/2018 Јовановић Иван 15
25 ГР 87/2018 Тадић Милан 10
26 ГР 88/2018 Бечановић Јелена 10
27 ГР 89/2018 Васић Ивана 10
28 ГР 90/2018 Јаковљевић Марко 10
29 ГР 94/2018 Томаш Софија 0
30 ГР 95/2018 Живановић Дејан 0
31 ГР 96/2018 Лазић Видак 0
32 ГР 110/2018 Ђолић Марко 0
33 ГР 106/2017 Перишић Ана 0
34 ГР 84/2013 Делић Биљана 0

 

 

* Радови се могу погледати у току наредне недеље у време консултација у кабинету 905.

* Студенти претходних генерација, који су се квалификовали за даље парцијално полагање, надаље су у обавези да похађају или предавања или вежбе и да пријављују своје присуство предметном наставнику (асистенту).

Први тест

Први тест ће се полагати у току следеће недељe (5–8. новембар) у време вежби.

Стари студенти који су остварили услов за полагање испита (оверене све вежбе, потпис професора и асистента у индексу) и који су се у студентској служби пријавили за полагање предмета преко колоквијума, први тест могу да полажу у групи у којој постоји довољан број слободних места (на одговарајућем студијском програму).

 

 

Резултати писменог испита

На завршни део испита условно се позива:

50/2017 Ана Роган

 

Завршни део испита биће одржан у уторак, 16. октобра, у 12.00, у кабинету 905.

Понети индекс, елаборат и прибор за цртање.

 

Студенти који нису положили:

1/2017 Стефан Квочка

86/2017 Нино Мемишевић

102/2017 Милица Уларџић

114/2017 Марко Максимовић

 

Радови се могу поглледати у време завршног дела испита.

 

Rezultati pismenog ispita

Studenti koji se pozivaju na završni deo ispita

 

GR 50/17 Rogan Ana
gr 104/17 Berberović Lazar

Nisu položili

 

GR 102/17 Ulardžić Milica
GR 8/17 Milović Pavle
GR 38/16 Ivanišević Goran
GR 80/17 Popović Lena
GR 85/17 Novković Sanja
GR 114/17 Maksimović Marko

 

Završni deo ispita biće održan u utorak,  02.10.2018, u 12.00 h u kabinetu 905.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Iz kabineta

Rezultati pismenog ispita

Studenti koji se pozivaju na završni deo ispita

Br. indeksa Prezime Ime
gr 59/14 Milošević Ilija
GR 101/14 Jeftić Milan
GR 58/17 Jovanović Anica

Nisu položili

GR 80/17 Popović Lena
GR 102/17 Ulardžić Milica
GR 57/17 Gavrić Ivana
GR 104/17 Berberović Lazar
GR 2/17 Derdemez Tarik
GR 50/17 Rogan Ana
GR 114/17 Maksimović Marko
GR 88/15 Nemeš Aleksandar
GR 30/17 Šćitaroci-Obad Aleksandar
GR 85/17 Novković Sanja
GR 116/17 Novaković Ivana

 

Završni deo ispita biće održan u utorak, 25.09.2018, u 11.30 h u kabinetu 905.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Iz kabineta