Miljana Zeković

  • Pozicija:

    Docent

  • Zvanje:

    /

  • Angažovanje na predmetima:

    Arhitektonsko projektovanje 1, Arhitektonsko projektovanje 2, Efemerna arhitektura

  • Kabinet:

    506

  • Konsultacije:

    Petak 8h-10h

  • Kontakt:

    miljana_z@yahoo.com

Autor je sledećih članaka:

26

ARHITEKTONSKO PROJEKTOVANJE 1

ARHITEKTONSKO PROJEKTOVANJE 1 – Rezultati testa od 11/7/2018

Na usmeni deo ispita u subotu i upis ocena 14.7.2018. godne u 11:00h, pozivaju se sledeći studenti:

Vanja Radić

Milica Spasojević

Obrad Jančić

Jovana Rajić

Marija Esapović

Ana Milanović

Teodora Sarić

Teodora Albijanić

Boško Petrović

Ostali studenti koji su u ovom roku polagali test, nisu položili.

 

ISTORIJA UMETNOSTI I KULTURE 2

ISTORIJA UMETNOSTI I KULTURE 2 – Rezultati ispita od 6/7/2018

Teofilović Jovana 6 (56 bodova)

Petrović Kristina 6 (52)

Aleksandra Joksimović 8 (71)

Munjas Sofija 8 (71)

Džanović Anela 7 (64)

Dadić Aleksandar 7 (64)

Božulić Ines 8 (71)

Pavlović Dragana 8 (72.5)

Esapović Marija 7 (66)

Priljeva Sofija 8 (72.5)

Mijatović Miodrag 7 (64)

Kesić Sonja 8 (75)

Vukčević Luka 6 (57)

Ostali studenti koji su u ovom roku polagali test, nisu ostvarili minimum od 51 bod, koji je neophodan za ocenu 6.

 

ARHITEKTONSKO PROJEKTOVANJE 1

Obaveštavaju se svi studenti koji su polagali test u junskom roku, da je potrebno da dođu na obavezne konsultacije u petak, 29.6.2018. godine u 10h u kabinet 506.

Studenti Kristina Trivunović (AU42/2015), Luka Vukčević (AU 120/2015) i Mina Pavlović (AU 24/2015) imaju mogućnost da završe usmeni ispit u petak u 9:40.

 

 

Istorija umetnosti i kulture 2 – junski rok

Rezultati junskog ispitnog roka, održanog 19.6.2018. godine:

– Tričković Katarina: 6 (šest);

– Vuksanović Marko: 7 (sedam);

– Kovačević Gorana: 7 (sedam);

– Milutinović Tamara: 8 (osam);

– Grozdanić Luka: 8 (osam);

– Čabrilo Tijana: 8 (osam);

– Čajović Jovan: 6 (šest);

– Sančanin Vesna: 9 (devet);

– Perović Boško: 9 (devet);

– Stanišić Nina: 9 (devet);

– Feković Kadir: 6 (šest).

Ostali studenti koji su polagali, u ovom roku, nisu položili ispit.

ARHITEKTONSKO PROJEKTOVANJE 1 – Rezultati testa

Arhitektonsko projektovanje 1

Rezultati testa – aprilski rok

Usmeni je obavezan za sve studente koji su položili test i održaće se u sredu, 25. Aprila 2018. godine, odmah posle predavanja, u kabinetu 506.

  1. Teodora Nikolić: 30 bodova
  2. Sofija Priljeva: 29 bodova
  3. Ana Spaić: 25 bodova
  4. Marija Gajić: 25 bodova
  5. Dragana Zeljković: 25 bodova
  6. Jovana Janković: 23.5 bodova
  7. Miodrag Mijatović: 23 boda
  8. Emeše Varga: 22.5 bodova
  9. Aseneta Subić: 21.5 bodova
  10. Nenad Košanin: 20.5 bodova
  11. Tamara Vidaković: 19.5 bodova
  12. Milana Tomin: 19 bodova
  13. Ivana Lukić: 17 bodova
  14. Višnja Nikolić: 16.5 bodova

Ostali studenti, koji su polagali test, nisu ocenjeni pozitivno u aprilskom roku. Moguć je uvid u testove nakon završenog usmenog u sredu. Pozivam studente koji ne znaju koliko puta su prijavili i nisu položili test, da to obavezno provere, dolaskom u kabinet 506 u sredu nakon usmenog ispita.

Studenti Milenko Krtinić i Sara Milovanović pozivaju se u kabinet, na samom početku termina za usmeni u sredu, 25.4., kako bi se uputili u polaganje ispita iz predmeta, nakon tri negativno ocenjena testa.

 

Istorija umetnosti i kulture 2 – ocene

Rezultati aprilskog ispitnog roka, održanog 13.4.2018. godine:

Đokanović Anđela: 8

Tomin Milana: 7

Martić Ksenija: 9

Aničić Sanja: 10

Đurašinović Radmila: 9

Pavlović Mina: 6

Spaić Ana: 8

Gajić Marija: 8

Trivunović Kristina: 8

Škuletić Jovana: 6

Ivanković Una: 7

Sejdija Renata: 8

Todorović Sanja: 6

Beatović Ivana: 9

Ostali studenti koji su polagali, u ovom roku, nisu položili ispit.

Istorija umetnosti i kulture 2

Mole se studenti Boban Mitrović AU115/2011 i Jovana Teofilović AU106/2013 da se za polaganje ispita prijavljenog u martovskom apsolventskom roku, a koji je zakazan za subotu, 24.03.2018. godine u 17h, umesto navedenog termina, pojave u sredu, 28.03.2018. godine u 8h u kabinetu 506.

Arhitektonsko projektovanje 2 – Grupe za letnji semestar 2017 18

ARHITEKTONSKO PROJEKTOVANJE 1

ARHITEKTONSKO PROJEKTOVANJE 1 – POENI IZ TESTA (14.02.2018.)

Usmeni ispit za sve one koji su položili test u ovom roku, zakazan je za ponedeljak, 19.02.2018. u 8:00h u kabinetu 506. Studenti koji nisu na spisku, u ovom roku nisu položili test.

AU 20/15 Radmila Đurašinović 29 poena
AU 11/15 Ivana Beatović 29 poena
AU 25/15 Fatljind Čolaku 26.5 poena
AU 99/15 Sonja Kesić 26 poena
AU 19/15 Sanja Aničić 25.5 poena
AU 46/15 Sara Tintor 25.5 poena
AU 31/15 Ivana Zuber 25 poena
AU 16/15 Ksenija Martić 25 poena
AU 13/15 Jelena Vujović 25 poena
AU 36/15 Dragana Pavlović 24.5 poena
AU 30/15 Sara Kosanović 24 poena
AU 33/15 Tijana Čabrilo 23.5 poena
AU 44/15 Velibor Mitrović 23.5 poena
AU 21/15 Nikoleta Stamenković 21.5 poena
AU 88/15 Jovan Čajović 21.5 poena
AU 55/15 Marko Matković 21 poen
AU 29/15 Sanja Miočinović 21 poen
AU 07/15 Anela Džanović 20.5 poena
AU 23/15 Aleksandar Dadić 19.5 poena
AU 45/15 Tea Tintor 19 poena
AU 47/13 Nevena Čalošević 19 poena
AU 08/15 Vesna Matić 18.5 poena
AU 59/14 Sena Nikolić 18 poena
AU 22/15 Tamara Milutinović 17 poena
AU 82/13 Tijana Savić 16.5 poena
AU 67/15 Renata Sejdija 16 poena

Istorija umetnosti i kulture 2

Istorija umetnosti i kulture 2 – REZULTATI ispita održanog 10.2.2018. godine (generacija 2017/18)

U prilogu su date zaključene ocene, za generaciju studenata 2017/2018.

AU 8/15 Matić Vesna 10
AU 9/15 Knežević Kristijan 10
AU 118/15 Boškan Anabela 6
AU 18/15 Nikolić Teodora 8
AU 21/15 Stamenković Nikoleta 9
AU 30/15 Kosanović Sara 7
AU 39/15 Lugonja Ana 9
AU 44/15 Mitrović Velibor 9
AU 45/15 Tintor Tea 8
AU 46/15 Tintor Sara 9
AU 53/15 Janković Jovana 7
AU 55/15 Matković Marko 6
AU 57/15 Stojičić Jovana 7
AU 59/15 Babić Jelena 8
AU 61/15 Mutavdžić Aleksandar 8
AU 65/15 Božić Branka 8
AU 66/15 Divić Vanja 9
AU 72/15 Uzelac Bojana 7
AU 80/15 Nikolić Višnja 6
AU 81/15 Košanin Nenad 6
au 84/15 Grgurević Gavrilo 8
au 86/15 Milivojević Vuk 6
AU 92/15 Jerković Nikola 8
AU 106/15 Milinković Radovan 8
au 111/15 Nedić Nikola 6
AU 116/15 Subić Aseneta 10