Ivana Bajšanski

  • Pozicija:

    Docent

  • Zvanje:

    Dr

  • Angažovanje na predmetima:

    Nacrtna geometrija 1 i 2 (OAS Arhitektura), Nacrtna geometrija (OAS Građevinarstvo), Nacrtna geometrija sa perspektivom 1 i 2 (OAS Scenska arhitektura), Slobodoručno crtanje i osnovni nivo arhitektonskih reprezentacija (OAS Arhitektura), Reprezentacija šireg prostornog okruženja (MAS DTDP)

  • Kabinet:

    518, 519

  • Konsultacije:

    utorak 11.30 - 12.15; sreda 11.30 - 12.15

  • Kontakt:

    ivana_b@uns.ac.rs

Autor je sledećih članaka:

306

Pregled položenih oblasti

Broj indeksa Prezime Ime T1 % T2 % K %
SA 1/2019 Prodanović Jovana 75 85 50
SA 2/2019 Jonuzović Teodora 80 50
SA 3/2019 Evđenić Vanja 50
SA 4/2019 Bogdanović Nina 100
SA 5/2019 Antin Irena
SA 6/2019 Stojanov Mina
SA 7/2019 Zec Stefan
SA 8/2019 Gbaya Maryam Kristina
SA 9/2019 Mišeljić Ljupko 80
SA 10/2019 Radonić Teodora 60
SA 11/2019 Ranisavljević Miloš
SA 12/2019 Perišić Božana
SA 13/2019 Ćuluman Aleksa 60
SA 14/2019 Alimpić Ognjen
SA 15/2019 Ubiparip Anđela
SA 16/2019 Mijailović Katarina
SA 17/2019 Milićević Žana
SA 18/2019 Škvorc Sara 60
SA 19/2019 Bogdanović Maja
SA 20/2019 Vojnović Tamara
SA 21/2019 Stojšić Ljubica
SA 22/2019 Drvenjak Dragana
SA 23/2019 Francuski Ivana
SA 24/2019 Bunjevac Sanja 100 50

Pregled položenih oblasti

Br. indeksa Prezime Ime O1 O2 O3 O4 O5
GG 1\2019 Mihajlović Mihajlo
GG 2\2019 Zagorac Teodora 80
GG 3\2019 Mihalji Čenge 100
GG 4\2019 Zečević Magdalena 100 85 70 50 95
GG 5\2019 Radić Natalija
GG 6\2019 Kojić Dajana
GG 7\2019 Đokić Stefan
GG 8\2019 Senić Marko 90
GG 9\2019 Pirgić Danko
GG 10\2019 Gligorić Tamara 100 50 95
GG 11\2019 Brujić Bojana 80
GG 12\2019 Radivojević Stefan 100 100 95
GG 13\2019 Gligorijević Anđela 90
GG 14\2019 Gelić Milica
GG 15\2019 Ponjević Borislav 100 100 100 70 95
GG 16\2019 Kovačević Anja 100
GG 17\2019 Krunić Andrej 90
GG 18\2019 Drobac Nađa
GG 19\2019 Tijodorović Bjanka 90
GG 20\2019 Ninić Danojlo 50
GG 21\2019 Đekić Petar 50
GG 22\2019 Jezdić Sanja 100
GG 23\2019 Ristić Relja 60
GG 24\2019 Kovačević Stefan 70
GG 25\2019 Stanić Željana 100
GG 26\2019 Pačavra Nikola
GG 27\2019 Ajder Nikola
GG 28\2019 Marjanović Dunja 90
GG 29\2019 Mladenović Nemanja
GG 30\2019 Živanović Božidar 100
GG 31\2019 Sabo Nina
GG 32\2019 Gajić Neda 100
GG 34\2019 Lotina Marko
GG 35\2019 Gordić Miloš
GG 36\2019 Damnjanović Dušan
GG 37\2019 Đurđević Anica 80
GG 38\2019 Višnjić Milica
GG 39\2019 Samardžija Predrag 80 85 70 50 95
GG 40\2019 Vuković Miloš
GG 41\2019 Balandžić Dunja
GG 42\2019 Stepanović Sara
GG 43\2019 Rađen Milica
GG 44\2019 Manić Minja
GG 45\2019 Dostanić Danilo
GG 46\2019 Živanović Aleksa
GG 47\2019 Gutić Radoman
GG 48\2019 Bogdanović Nikola 60 100 65
GG 49\2019 Tomov Viktor
GG 50\2019 Vuković Miloš
GG 51\2019 Gačević Bogdan
GG 52\2019 Stanišić Luka
GG 53\2019 Novak Tatjana
GG 56/2016 Radanović Dobrica
GG 59/2017 Veriš Isidora
GG 43/2018 Pištalović Radovan 80
GG 38/2018 Maksimović Duško 90
GG 58/2015 Jovanović Vasilije 90
GG 8/ 2017 Janićijević Vladimir
GG 9/2017 Šumarina Ognjen 95
GG 17/2017 Zubac Tijana

Završni deo ispita

Studenti koji su oslobođeni polaganja pismenog dela ispita i pozivaju se na završni deo ispita

Br. indeksa Prezime Ime
GG 15\2019 Ponjević Borislav
GG 4\2019 Zečević Magdalena
GG 39\2019 Samardžija Predrag
GG 12\2019 Radivojević Stefan
GG 10\2019 Gligorić Tamara
GG 48\2019 Bogdanović Nikola

Završni deo ispita biće održan u utorak,  21.01.2020, u 10.00 h u učionici AH1b.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Iz kabineta

Rezultati kolokvijuma

Br. indeksa Prezime Ime Preseci tela Kotirana projekcija Kartografske projekcije
GG 4\2019 Zečević Magdalena 70 50 95
GG 10\2019 Gligorić Tamara 40 20 95
GG 12\2019 Radivojević Stefan 30 20 95
GG 15\2019 Ponjević Borislav 100 70 95
GG 39\2019 Samardžija Predrag 70 50 95
GG 48\2019 Bogdanović Nikola 100 0 65

Završni deo ispita

Student koji je oslobođen polaganja pismenog dela ispita i poziva se na završni deo ispita

 

Broj indeksa Prezime Ime
SA 1/2019 Prodanović Jovana

 

Završni deo ispita biće održan u utorak,  21.01.2020, u 10.00 h u učionici AH1b.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Iz kabineta

Rezultati kolovijuma

Broj indeksa Prezime Ime K %
SA 18/2019 Škvorc Sara 60
SA 1/2019 Prodanović Jovana 50
SA 2/2019 Jonuzović Teodora 50
SA 24/2019 Bunjevac Sanja 50
SA 9/2019 Mišeljić Ljupko 20

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Završni deo ispita biće održan u utorak,  21.01.2020, u 10.00 h u učionici AH1b.

 

Rezultati kolokvijuma

Broj indeksa Prezime Ime K %
SA 18/2019 Škvorc Sara 60
SA 1/2019 Prodanović Jovana 50
SA 2/2019 Jonuzović Teodora 50
SA 24/2019 Bunjevac Sanja 50
SA 9/2019 Mišeljić Ljupko 20

 

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Završni deo ispita biće održan u utorak,  21.01.2020, u 10.00 h u učionici AH1b.

Rezultati ispita

Na zavrsni deo ispita se poziva

Teodora Gasevic (NGP1)

 

Studenti koji nisu polozili

Natasa Derikonja (NGP2)

Ana Skrbic (NGP1)

 

Zavrsni deo ispita ce biti odrzan u cetvrtak, 26.12. u kabinetu 518 u 12h. Poneti elaborat, pribor za crtanje i indeks.

Iz kabineta

Rezultati drugog testa

Studenti koji su položili i kvalifikovali se za dalje parcijalno polaganje

Br. indeksa Prezime Ime T2 (%)
GG 12\2019 Radivojević Stefan 100
GG 15\2019 Ponjević Borislav 100
GG 4\2019 Zečević Magdalena 85
GG 39\2019 Samardžija Predrag 85
GG 10\2019 Gligorić Tamara 50

Studenti koji NISU položili ali su se kvalifikovali za dalje parcijalno polaganje

GG 48\2019 Bogdanović Nikola 30

Studenti koji NISU položili NITI su se kvalifikovali za dalje parcijalno polaganje

GG 3\2019 Mihalji Čenge 10
GG 9\2019 Pirgić Danko 10
GG 11\2019 Brujić Bojana 10
GG 13\2019 Gligorijević Anđela 10
GG 19\2019 Tijodorović Bjanka 10
GG 32\2019 Gajić Neda 10
GG 9/2017 Šumarina Ognjen 10
GG 2\2019 Zagorac Teodora 0
GG 5\2019 Radić Natalija 0
GG 6\2019 Kojić Dajana 0
GG 7\2019 Đokić Stefan 0
GG 8\2019 Senić Marko 0
GG 16\2019 Kovačević Anja 0
GG 20\2019 Ninić Danojlo 0
GG 21\2019 Đekić Petar 0
GG 22\2019 Jezdić Sanja 0
GG 25\2019 Stanić Željana 0
GG 27\2019 Ajder Nikola 0
GG 28\2019 Marjanović Dunja 0
GG 30\2019 Živanović Božidar 0
GG 38\2019 Višnjić Milica 0
GG 41\2019 Balandžić Dunja 0
GG 45\2019 Dostanić Danilo 0
GG 47\2019 Gutić Radoman 0
GG 50\2019 Vuković Miloš 0
GG 51\2019 Gačević Bogdan 0
GG 53\2019 Novak Tatjana 0
GG 38/2018 Maksimović Duško 0
GG 58/2015 Jovanović Vasilije 0
GG 8/ 2017 Janićijević Vladimir 0

 

Radovi se mogu pogledati u toku sledeće nedelje u terminu konsultacija.

Iz kabineta

Rezultati prvog popravnog testa

Br. indeksa Prezime Ime pop T1 %
GG 4\2019 Zečević Magdalena 100
GG 8\2019 Senić Marko 90
GG 28\2019 Marjanović Dunja 90
GG 5\2019 Radić Natalija 10
GG 9\2019 Pirgić Danko 10
GG 38\2019 Višnjić Milica 10
GG 8/ 2017 Janićijević Vladimir 10
GG 6\2019 Kojić Dajana 0
GG 7\2019 Đokić Stefan 0
GG 27\2019 Ajder Nikola 0
GG 47\2019 Gutić Radoman 0
GG 50\2019 Vuković Miloš 0
GG 51\2019 Gačević Bogdan 0
GG 53\2019 Novak Tatjana 0

 

Radovi se mogu pogledati u toku sledeće nedelje u terminu konsultacija.

Iz kabineta