Ivana Bajšanski

  • Pozicija:

    Docent

  • Zvanje:

    Dr

  • Angažovanje na predmetima:

    Nacrtna geometrija 1 i 2 (OAS Arhitektura), Nacrtna geometrija (OAS Građevinarstvo), Nacrtna geometrija sa perspektivom 1 i 2 (OAS Scenska arhitektura), Slobodoručno crtanje i osnovni nivo arhitektonskih reprezentacija (OAS Arhitektura), Reprezentacija šireg prostornog okruženja (MAS DTDP)

  • Kabinet:

    518, 519

  • Konsultacije:

    utorak 11.30 - 12.15; sreda 11.30 - 12.15

  • Kontakt:

    ivana_b@uns.ac.rs

Autor je sledećih članaka:

243

Rezultati ispita

Na završni deo ispita uslovno se poziva:

sa 5/17 Kragulj Olga

Završni deo ispita biće održan u utorak, 16. oktobra, u 12.00, u kabinetu 905.
Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Radovi se mogu poglledati u vreme završnog dela ispita.

Rezultati pismenog ispita

Studenti koji se pozivaju na završni deo ispita

 

Br. indeksa Prezime Ime
SA 7/17 Agić Sara
SA 20/17 Zabrdac Miloš

Nisu polozili

SA 21/17 Milovanović Luka

 

Završni deo ispita biće održan u utorak,  02.10.2018, u 12.00 h u kabinetu 905.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Iz kabineta

Rezultati pismenog ispita

Studenti koji se pozivaju na završni deo ispita

 

GG 49/16 Vukov Stevan
GG 51/17 Lang Aleksandar

 

Završni deo ispita biće održan u utorak,  02.10.2018, u 12.00 h u kabinetu 905.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Iz kabineta

Rezultati pismenog ispita

Studenti koji se pozivaju na završni deo ispita

 

GR 50/17 Rogan Ana
gr 104/17 Berberović Lazar

Nisu položili

 

GR 102/17 Ulardžić Milica
GR 8/17 Milović Pavle
GR 38/16 Ivanišević Goran
GR 80/17 Popović Lena
GR 85/17 Novković Sanja
GR 114/17 Maksimović Marko

 

Završni deo ispita biće održan u utorak,  02.10.2018, u 12.00 h u kabinetu 905.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Iz kabineta

Rezultati pismenog ispita

Studenti koji se pozivaju na završni deo ispita

 

au 115/14 Čičonovska Irena
AU 27/17 Dišić Milica
AU 48/17 Tešić Aleksandra

Nisu položili

AU 120/17 Popović Vito
AU 12/15 Zeljković Dragana

 

 

Završni deo ispita biće održan u utorak,  02.10.2018, u 12.00 h u kabinetu 905.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Iz kabineta

Rezultati pismenog ispita

Nisu položili

AU 78/14 Vukas Katarina
au 81/16 Grubor Natalija
AU 62/17 Savić Jovana

 

Završni deo ispita biće održan u utorak,  02.10.2018, u 12.00 h u kabinetu 905.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Iz kabineta

Rezultati pismenog ispita

Studenti koji se pozivaju na završni deo ispita

Br. indeksa Prezime Ime
SA 2/17 Veljković Predrag

Nisu položili

SA 20/17 Zabrdac Miloš

 

Završni deo ispita biće održan u utorak, 25.09.2018, u 11.30 h u kabinetu 905.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Iz kabineta

Rezultati pismenog ispita

Studenti koji se pozivaju na završni deo ispita

Br. indeksa Prezime Ime
GG 31/17 Dragić Vedrana

Nisu položili

GG 57/17 Nanić-Babić Stefan
GG 51/17 Lang Aleksandar
GG 22/15 Mihajlović Nataša
GG 3/17 Ilić Andrija

 

Završni deo ispita biće održan u utorak, 25.09.2018, u 11.30 h u kabinetu 905.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Iz kabineta

Rezultati pismenog ispita

Studenti koji se pozivaju na završni deo ispita

Br. indeksa Prezime Ime
gr 59/14 Milošević Ilija
GR 101/14 Jeftić Milan
GR 58/17 Jovanović Anica

Nisu položili

GR 80/17 Popović Lena
GR 102/17 Ulardžić Milica
GR 57/17 Gavrić Ivana
GR 104/17 Berberović Lazar
GR 2/17 Derdemez Tarik
GR 50/17 Rogan Ana
GR 114/17 Maksimović Marko
GR 88/15 Nemeš Aleksandar
GR 30/17 Šćitaroci-Obad Aleksandar
GR 85/17 Novković Sanja
GR 116/17 Novaković Ivana

 

Završni deo ispita biće održan u utorak, 25.09.2018, u 11.30 h u kabinetu 905.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Iz kabineta

Rezultati pismenog ispita

Studenti koji se pozivaju na završni deo ispita

Br. indeksa Prezime Ime
AU 43/16 Jovanović Isidora
AU 99/16 Kovačević Milica
AU 114/17 Ćuskić Katarina
AU 101/17 Vasić Nikolina
AU 30/17 Tubić Tanja
AU 58/16 Avramović Marija
AU 91/17 Varagić Jovan
au 11/17 Teofanovska Tamara
AU 92/15 Jerković Nikola
AU 77/17 Bogunović Dušan
au 98/17 Rokvić Marija

Nisu položili

AU 120/17 Popović Vito
AU 48/17 Tešić Aleksandra
AU 25/14 Bilafer Tijana
au 115/14 Čičonovska Irena
AU 118/15 Bokšan Anabela
AU 70/17 Pavlović Ilija
AU 4/15 Šijakov Lana
AU 12/15 Zeljković Dragana
AU 84/17 Kuzmanović Slobodanka

 

Završni deo ispita biće održan u utorak, 25.09.2018, u 11.30 h u kabinetu 905.

Radovi se mogu pogledati u terminu završnog dela ispita.

Poneti indeks, elaborat i pribor za crtanje.

Iz kabineta