Dragana Konstantinović

  • Pozicija:

    Docent

  • Zvanje:

    dr

  • Angažovanje na predmetima:

    /

  • Kabinet:

    506

  • Konsultacije:

    /

  • Kontakt:

    konstan_d@yahoo.com

Autor je sledećih članaka:

337

Rezultati testa i usmeni deo ospita

Na usmeni deo ispita koji će se održati u petak, 24.jula, pozivaju se sledeći studenti:

8:30_Tijana Bilafer, Kristina Ristanović, Marija Blanuša,

9:00_Kereši Agota, Teodora Miličić, Tamara Radan

Molim studente da dođu prema definisanoj satnici.

 

Usmeni deo ispita

Drage kolege,

Na usmeni deo ispita, koji će se održati u petak, 3.jula, u 11h, pozivaju se sledeći studenti:

Ognjen Marjanović, Milica Radovanović, Vesna Matić, Milana Odžić

 

Rezultati ispita i usmeni deo ispita

Drage kolege,

Na usmeni deo ispita koji će se održati u petak, 19.juna, u kabinetu 520, pozivaju se sledeći studenti:

10:00 / Ana Veljković, Iva Sireta, Otilija Nađ

10:30 / Miloš Turanjanin, Milica Đorđević, Teodora Petrović

11:00 / Marija Gajić, Ivana Jović, Anja Pejakov

Molim studente da dođu u naznačenom terminu.

Uvod u arhitektonski dizajn 2 – nastava na daljinu

Drage kolege,

Kao što ste već obavešteni, nastava u letnjem semestru se nadalje realizuje na daljinu, prevashodno preko servisa SOVA, kao i drugih raspoloživih online platformi i servisa. Uputstvo za uključivanje na servis SOVA dato je na sajtu FTNa: http://ftn.uns.ac.rs/n978908089/obavestenje-za-studente-ftn-a-koji-nemaju-uns-nalog

Predmet Uvod u arhitektonski dizajn 2 nastavlja da se realizuje prema planu, sa sledećim izmenama:

Nastava se realizuje preko servisa SOVA, tako što se na platformi postavlja materijal koji odgovara svakoj nastavnoj jedinici. Molimo vas da pratite redosled nastavnih jedinica, jer će one biti od značaja za realizaciju vaših zadataka. Njihov sadržaj će biti dopunjavan u odnosu na tok realizacije vežbi.  Uputstvo za pristupanje servisu SOVA, možete naći na prethodnom linku.

Potrebno je da nastavite da se bavite vašim zadatkom tako što ćete u okviru tročlanog tima dogovoriti  podelu zadataka: svaki član treba da preuzme jedan od zadatih objekata. U narednim danima nastavite da istražujete objekat kojim se bavite. Sva dalja uputstva daćemo vam blagovremeno preko SOVA servisa.

Rezultati ispita

U martovskom apsolventskom roku test su položili sledeći studenti: Boško Perović i Jovana Vujačić. Molim studente da mi se jave mejlom.

Savremena arhitektura 2 – prijave grupa

Drage kolege,

molimo vas da do četvrtka popunite google formular, prijavite grupe i teme.

https://forms.gle/xxiJfYHRVKbP2yc3A

TIM SA2

 

 

AP2 – raspored timova po učionicama

Na linku ispod se nalazi tabela sa rasporedom timova po učionicama.
Očekujemo da ćete se sutra (sreda) pojaviti na vežbama u terminima prema ovom rasporedu.
Sutrašnje predavanje, biće posvećeno dodatnom razjašnjenju tema, pa vas pozivamo da prisustvujete predavanju u što većem broju.
Tim AP2

AP 2 – Plan i program rada / prijave timova

Drage kolege,

zadatak i plan i program rada na predmetu arhitektonsko projektovanje 2 možete preuzeti na sledećem linku. https://drive.google.com/open?id=1NS22PR_UxU75Mz87eB7wZ5wh1nY9C4Yz

Takođe, potrebno je najkasnije do 14 časova u utorak 03.03. prijaviti timove popunjavanjem podataka na sledećem linku. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSccHZLBFSW08MdSRF12aFfkKyHs1EvkkCoWYfLcPCqvsFJEdw/viewform?usp=sf_link

U toku utorka popodne obavestićemo vas o rasporedu timova po učionicama

tim AP2

Savremena arhitektura 2 – uvodno predavanje

Obaveštavamo studente da će se uvodno predavanje iz predmeta Savremena arhitektura 2 biti održano u Kulturnoj stanici Svilara u petak 28.2. u 9.15 časova.

Predavanje je obavezno za sve studente koji će pohađati ovaj predmet.

 

Rezultati ispita i usmeni ispit

Na usmeni deo ispita/upis ocena, koji će se održati u petak, 21.februara, u 9h, pozivaju se sledeći studenti: Katarina Koledin, Dunja Dedić, Magdalena Nestorović, Borjana Božić, Relja Đurić, Anđela Sailović, Sara Krnjajić, Milica Kovačević, Jovana Radulović, Hristina Cvijović, Milana Tomin, Jelena Pantić, Kristina Petrović, Ilija Lazić, Milenko Krtinić, Iva Sireta, Miloš Rogan.